806 Shares 2824 views

Co jest tak niezwykłe prezerwatywy poliuretanowe?

Antykoncepcja dziś nie wystarczą. Jednak najbardziej popularne są nadal klasyczne prezerwatywy, wśród których jest także ogromny zestaw. Oraz produkty lateksowe od dawna uważany za najlepszy ze wszystkich. Ale do tej pory, prezerwatywy poliuretanowe są coraz bardziej popularne. I nie bez powodu.

wyraźne korzyści

  • Cóż, po pierwsze, prezerwatywy poliuretanowe są bardzo cienkie. Oznacza to, że zachowują one pełną czułości. To, czego brakuje produkty lateksowe dla antykoncepcji.
  • Po drugie, prezerwatywy poliuretanowe hipoalergiczne. Oznacza to, że nie podrażnienie, świąd i wysypka jeszcze więcej z nich nie może być. Wyjątkiem, być może tylko idiosynkrazji.

  • Po trzecie, w poliuretanu jest ważną cechą – nie łamią się i nie jest zepsuty przez smarów tłuszczowych. Dlatego prezerwatywy są najczęściej wykorzystywane podczas seksu analnego.
  • Po czwarte, trwałość tych metod antykoncepcji więcej niż lateks. Nie są one zniszczone przez promieniowanie UV, tak długo mogą być przechowywane, nie wymagając żadnych specjalnych warunków.
  • Po piąte – ochrona. Ona na wierzchu, pomimo faktu, że produkty są w porządku.

prezerwatywy poliuretanowe są bezpieczne i chronione przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową. I, oczywiście, ten materiał nie pachnie. On nie ma charakterystyczny zapach, chyba że inaczej producentem Zadumka (jak ma to miejsce w przypadku dostaw aromatycznych prezerwatywy).

pewne wady

Oczywiście, bez nich też nie było. prezerwatywy poliuretanowe podczas stosunku często podarte i rozerwanie niż lateksu lub kauczuku. Być może to jest ich największą wadą. Ponadto, wśród prezerwatyw wykonanych z poliuretanu nie jest pewne „wyrafinowane” modele. Wszystko antykoncepcyjny standard – gładka i bez nieprawidłowości, w przeciwnym razie byłby częściej rozdarty. Materiał nie jest przeznaczony tylko do stworzenia pewnego rodzaju „anteny”, kolców i innych dodatków do prezerwatywy.

Mimo to, istnieją poliuretanowe prezerwatywy są jeszcze droższe niż ich lateksowych „braci”. I nie jest też wielu kupujących szczęśliwy.

Gość „użytkownicy”

I są one dość zróżnicowane. prezerwatywy poliuretanowe, które spełniają opinie klientów o różnorodnych, teraz staje się coraz częstsze. Niektórzy są niezadowoleni, że prezerwatywy są często podarte. Niektórzy idą na kilku kawałkach w akcie seksualnym, które jest na tyle kosztowne. Inni nie są zadowoleni z braku tychże suplementów, które są bogate w lateksowych i gumowych prezerwatyw, co znacznie zwiększa uczucie i przynieść więcej zabawy. Nie każdy lubi zwykłe gładkie prezerwatywy poliuretanowe. Opinie tych, którzy wstali tych środków antykoncepcyjnych, są nieco inne.

Tak więc, wiele z nich zadowolony, że są one bardzo cienkie, więc nie koliduje z coraz naturalną przyjemność, taki, który nieuchronnie przychodzi między mężczyzną a kobietą podczas stosunku płciowego. Inne są zachęcani przez fakt, że prezerwatywy poliuretanowe mógł angażować się w seks bez klasycznego jakby bez kontroli urodzeń i nie. Na przykład, odbytu lub doustnie. A jeszcze bardziej napompowane cena nie może przesłonić faktu.

Marek i producentów

Nie są one tak mało. Prawie każdy producent uzna prezerwatyw wśród produktów lateksowych, aby zwolnić co najmniej jeden rodzaj poliuretanu. Być może najbardziej mało znany dzisiaj są oryginalne Sagami. Są one dostępne w różnych modelach z różnymi modyfikacjami: zapach i kolor. Ta japońska prezerwatywy poliuretanowe. Znaczki lepiej znane. Na przykład, „Wizyta”.

Marka ta znana jest od dawna na rynku rosyjskim. Koszt antykoncepcja poliuretanowa tego znaku jest nieznacznie wyższy niż podobny lateksu i zrozumiałe. Dokonywanie prezerwatywy na podstawie tego materiału jest droższy – stąd cena zawyżona. Vizit wykonane dla wygody takich prezerwatyw, które są trudne do wprowadzenia na nieprawidłowo: ściany wewnętrznej i zewnętrznej, w widoku różne. I możliwość korzystania smarów na bazie oleju może szybko obrócić nawet przypadkowo umieścić na prezerwatywy wewnątrz.