496 Shares 7083 views

Uwaga: strefy erogenne. Pasja kobieta, albo gdzie jest łechtaczka?

Z pewnością wielu z was wie, że fizjologia kobiety jest znacznie bardziej skomplikowane niż mężczyzn. Niech brzmi nie wykroczenie do silniejszej płci. Ale sondaże społeczne potwierdzają tej opinii i mężczyzn. Pod względem intymnych wszystko dość trudne w pięknych pań. Nawet narządy płciowe są bardzo skomplikowane i unikalna struktura. I prawie każdy milimetr ciała przetargu odgrywa ogromną rolę w procesie seksualnej. Tym razem skupimy się na kameralnym ciele taki unikalny damskiej takich jak łechtaczki. Mimo wszystko, niektórzy ludzie są zdezorientowani, regularnie zagadkowe pytanie gdzie nadal jest u dziewcząt. Więc, jakie tajemnice skrywa części intymnych kobiecie? Gdzie jest łechtaczka, i że jest on odpowiedzialny w organizmie?


Trochę anatomii

Nauka posiada bardzo oryginalną analogię między łechtaczki i męskiego penisa. Fakt, że ich budowa anatomiczna ma wiele podobieństw. Łechtaczka jest wypełniona ciał jamistych, które są odpowiedzialne za przepływ krwi po wzbudzeniu, a także znacznego wzrostu objętości ciała. Jednak system zakończeń nerwowych w przypadku pań o wiele trudniejsze. To idzie na tyle głęboko w ciele. Samica łechtaczka ma łeb, okiełznać, ciało i kaptur, który jest również określany jako rodzaj napletka. Gdzie jest kobiet łechtaczka? Być może ta kwestia dotyczy, większość mężczyzn, którzy dopiero zaczynają aktywne życie seksualne.

Gdzie szukać źródła kobiecej przyjemności

Łechtaczka znajduje się w górnym podłączenia warg sromowych mniejszych. Można wyraźnie działają między fałdami skóry, albo być bardzo niewidoczne. Szef łechtaczki dotykowym gęstsze. Znajduje się nieco poniżej cewki moczowej. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie uzhenschin łechtaczka, prowadzony przez uczucia partnera. Pamiętaj, że każdy, nawet najmniejszy dotyk do tej intymnej ciała jest potężne emocje. Im silniejsza twoja pani będzie dostaje, tym łatwiej jest wykryć go od niej.

parametry

Niewiele się zastanawiać, gdzie dziewczyna jest łechtaczka. Trzeba także mieć wyobrażenie o jego wielkości i kształtu. Najlepiej, gdy parametry zewnętrzne łechtaczki około 1 centymetra. Jednak liczba ta nie jest aksjomatem. Pamiętaj, że każda kobieta ma całkowicie wyłączną anatomii intymnej. W związku z tym wielkość łechtaczki w różnych kobiet są bardzo zróżnicowane. A wszelkie odchylenia od standardowego rozmiaru jest uważany za całkiem normalne. W tym przypadku, można również spędzić całkiem logiczny analogię z męskiego organu płciowego. Nie ma ścisłych parametry określające normalny rozmiar penisa. To samo odnosi się do łechtaczki.

Co jest kobiet erekcja

W stosunku do dziewczyny, termin brzmi nieco dziwnie. Jednak seksuolodzy twierdzą, że w procesie pobudzenia seksualnego łechtaczka reaguje fizycznego i psychicznego stanu partnera. Może nawet nie dotknąć do ciała, ale często jest to w tym przypadku będzie to zaczyna wypełniać się krwią, znacznie hartowanie, ale także pewien wzrost wielkości. Łechtaczka jest bardzo wrażliwy na wszystkie bodźce. To może pęcznieć od zmysłowej myśli kobiety lub przewidywaniu nadchodzącej kontakt seksualny.

funkcja łechtaczki

Większość ekspertów przypisuje ten kameralny ciało dziewczynka wielką rolę. Uważa się, że przez to przechodzić bezpośrednio do wszystkich fizycznych i psychicznych pań przyjemności. Wielu seksuologów twierdzi, że łechtaczka jest niemożliwe bez faktu kobiecego orgazmu. Możemy więc śmiało powiedzieć, że główną funkcją intymnej ciało dziewczynka jest podniecenie i przyjemność, aby osiągnąć szczyt. Jest to główny strefy erogenne w ciele swojego partnera, co z pewnością musi być traktowana z należytą uwagę. Jeśli nie mają wystarczającego doświadczenia w sferze intymnej, nie wahaj się zapytać pani pokazać, gdzie jest łechtaczka w niej. Wiedza ta pozwoli na noc bardziej szczery i niezapomniany dla dziewcząt. Lasky pewność człowieka – najwyższa przyjemność dla każdej kobiety.

Jak zadowolić

Istnieje kilka sprawdzonych sposobów, aby wpływ na partnera łechtaczki do jej pobudzenia. Nie należy zapominać o dobroci i bezpośrednio w procesie współżycia seksualnego. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych pań, których łechtaczka znajduje się wystarczająco wysokie w stosunku do pochwy. Podczas partnera seksualnego nie zawsze mają możliwość wpływania na ich ruchy na cenny narząd żeńskiego. Dlatego wymagają poszczególne palce pieszczotę. Wiele dziewcząt powiedzieć, że bez niego po prostu nie może osiągnąć orgazmu. Dlatego człowiek jest bardzo ważne, aby wiedzieć, gdzie łechtaczki swoich pań.

Do ogrzewania idealny partner pieścić palcami, a także języka. Wiele kobiet jest zakłopotany, aby przyznać, że po prostu tracą głowy jest druga opcja. Dlatego czasami człowiek musi wytrwać, aby jak podniecić swojego partnera i dać jej wspaniałe uczucie. Więc gdzie jest łechtaczka, już nauczyli. Pozostaje do zbadania najbardziej udane wersje pieszczoty dla niego. Przy odrobinie praktyki – a twoja pani będzie dosłownie w siódmym niebie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się do seksu oralnego, korzystać z tych wskazówek. Kobieta rozgrzać lepiej lekko język. Wyobraź sobie, że masz szansę, aby lizać najsmaczniejsze lody na świecie. Trzymać swój język się jak najwięcej i zgiąć końcówkę. Następnie poświęć kilka długie, leniwe ruchy, zatrzymując się przy każdym końcu języka jest na łechtaczkę. Zaleca się również, aby użyć pieszczoty warg. dlatego może nieznacznie ssać powietrze.

Dotykanie łechtaczki, jak starannie i ostrożnie. Ogromna ilość zakończeń nerwowych czyni ten narząd dziewczyna niezwykle delikatny. Dlatego niepewne lub zbyt natarczywy ruch może nawet powodować ból partnera. Wzbudzenie to samo w tym przypadku zostaną zapomniane. Wyobraź sobie, że ugryzła ich państwami zębów. Zgadzam się, po wszystkich romansu jako wyciąg ręki.

W miejscu, gdzie łechtaczka może być dość przytulać i ręce. Ale należy to zrobić bez zbyt dużego nacisku. Wszystkie ruchy powinny być lekkie i aromatyczne. Łechtaczki należy pieścić palcem ruchem okrężnym. Do partnera nie czuć dyskomfortu, wskazane jest użycie smaru. Takie uczucia i mogą być łączone z palcami penetracji w głąb pochwy dziewczyny. Ruch jak podekscytowana kobieta powinna bardziej namacalna. Zaleca się, aby przyspieszyć trochę.

Rola w orgazmu

Gdzie jest łechtaczka u kobiet, prawdopodobnie już wiedział. Ale jaka jest jego rola w głośnej pań orgazmu? Fachowcy w twierdzeniu, że bez łechtaczki ona nie będzie w stanie osiągnąć szczyt przyjemności. Jednak orgazm jest kilka odmian. W tym łechtaczki. To ciało kobiety jest bezpośrednio odpowiedzialny za pobudzenia. Można zatem założyć, że bez tego nie udało się osiągnąć szczyt rozkoszy.

łechtaczki przebijający

Niektóre kobiety są zmuszone zwrócić się do ekspertów, a ich prywatnymi części nie są wystarczająco czułe. A często może spowodować niski stopień pobudzenia. W konsekwencji – niezdolność do osiągnięcia orgazmu. W takim przypadku może pomóc piercing łechtaczki. Ta procedura jest dość nieprzyjemne i bolesne. Jednakże, odpowiednio dobrane dekoracji zapewnia stałą stymulację łechtaczki. Wiele kobiet twierdzi, że taka body piercing, aby pomóc rozwiązać wszystkie problemy w życiu intymnym. Jednak ozdobić swoje ciało w takich delikatnych obszarach powinny być wyłącznie w specjalistycznym salonie z doświadczonym i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Ponadto przebicie powinny zostać utrzymane. Po raz pierwszy będzie musiał powstrzymać się od współżycia seksualnego.