199 Shares 7091 views

Jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu odrzutowych. Porady mieszkańcy

Tematem jest, szczerze mówiąc, dość skrupulatny i delikatna. Powoduje to ciągłe spory między ekspertami oraz „zapycha” przestrzeni Internetu z licznych filmów porno. Mówimy o absolutorium orgazmu kobiet, któremu towarzyszy wytrysk, który w całości prowadzi do tzw orgazmu odrzutowego. Przekonajmy się, co to jest i jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu odrzutowych.


Fakt czy fikcja?

Wiele kobiet nawet nie wiem o tego rodzaju wytrysku pozostającego w ciemności, co piękne chwile w takich chwilach, dać im własne ciało. W tym przypadku opinie ludzi na ten temat są podzielone. Niektórzy uważają, że squirting – fikcja, fantazja, nonsens; Inne – że strumień orgazm istnieje tylko zamiast ejakulatu występuje mimowolnego zwolnienia moczu podczas niekontrolowane kurczowym skurczu mięśni.

Dziś jest dokładnie znana, że samica ejakulatu – Ten wybór podczas orgazmu pewna ilość płynów wrażliwych. Jest to typowe dla każdej kobiety, która po prostu nie każdy wie, jak go używać … Ale nic z chłopaków i na pewno nie warto mówić. Pokaż co najmniej jeden macho człowiek, który wie, jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu strumienia? Jeśli takie istnieją, w bardzo małych ilościach.

Sex – jest niezbędnym elementem życia dla wszystkich ludzi na naszej planecie. A jeśli wy osiągnięcia orgazmu – to bułka z masłem (w dosłownym tego słowa znaczeniu), kobiety nie są tak proste! Ich układ rozrodczy jest skonstruowany w sposób szczególny i wymaga starannego rozważenia. Jednak nie ma nic trudnego. Człowiek, który opanował technikę doprowadzenie kobiety do orgazmu strumienia można rzeczywiście uznać miłośnik Boga.

Jak spełnić dziewczynę. Porady mieszkańcy

Mój drogi człowieku! Jeśli chcesz, aby stać się wielkim miłośnikiem, chcesz, aby kobieta rozpuszcza się w burzliwym orgazm, towarzyszy obficie jej tajnych i słodkich jęków, a następnie skontaktować się z jakimś „wytycznych” w tej sprawie. Tak, jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu strumienia:

  • najpierw trzeba wyciąć swoje paznokcie, a następnie umyć je (w sensie rąk);
  • Następnie przygotowuje się smar i punkt stymulujący „G” (G);
  • mężczyźni, nie zapomnij, aby przygotować się do swojej dziewczyny ręczniki strumieniem orgazm po ejakulacji na nich. W przeciwnym razie, wszystko roi łóżko lub sofę;
  • aby doprowadzić dziewczynę do najwyższego stopnia szczęścia, zaleca, żeby pójść do toalety, ostrożnie opróżnić jego wnętrzności i pęcherza;
  • dbać o kameralnej atmosferze, w której ty i twoja pani być podekscytowany w wystarczającym stopniu. Nie zapomnij włączyć romantycznej muzyki!

Tak więc, jeśli pierwsze kroki na ścieżce wiedzy, jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu jet pomyślnie – „przywództwa” natychmiast przystąpić do „przepisów rdzeń”

  • Przedłużyć grę wstępną seksualnego dłużej niż zwykle, starają się osiągnąć szczyt pobudzenia. Uwaga: Wysokiej jakości preludium wykonywane „na sumieniu”, trwa około 40 minut.
  • „Obudź się” swój punkt G! Najwygodniejszym dla tej pozycji – w „misyjny”. Przygotuj jej pochwę, pobudzanie łechtaczki i warg sromowych się. Następnie wprowadź pochwę ręką dwa kciuki w górę. Zgiąć je, co drapie się ruch. Strefa „G” trzeba ustalić bez problemu – to trochę niegrzeczne, co różni się od gładkiej pochwy.
  • Stopniowo ten obszar pochwy swojej dziewczyny polać krew, można je poczuć. I oto jest – chwila prawdy … Niech żyje orgazm odrzutowy!

Natychmiast po tym uścisku dziewczyny i przez pewien czas po prostu być z nią. Ponieważ jest to najbardziej zmysłowy i emocjonalny moment, jest całkowicie bezbronny. Powodzenia, stary!