608 Shares 9300 views

Jak dostarczyć zabawa dziewczyna? Wskazówki i sztuczki

Wiele ludzie są zaniepokojeni, jak dostarczyć zabawa dziewczyna. Istnieje wiele metod proponowanych konsultantów i psychologów na całym świecie. Spójrzmy na najbardziej popularne.metoda №1

W celu zapewnienia dziewczynę zabawa, trzeba butelkę dobrego czerwonego wina. Na twoja dziewczyna nie powinno być coś innego niż szorty (pożądane jest, aby były one wykonane z bawełny). Piękne nagie ciało pokryte jest kroplą wina i poczekać aż wyschnie. Następnie ruchy ssące „drink” ostatniej kropli. Uwierz mi, twoja dziewczyna chce powtórzyć tę procedurę.

Sposób №2

Jeśli nie wiesz, jak dostarczyć zabawa dziewczyna, korzystać z tej metody. Trzeba długo jedwabny szal do gry wstępnej. Ona musi być całkowicie naga. Zapytaj ją stać w kota pozy, i zacząć jeździć szalik na całym ciele. Następnie przejdź szalik między nogami. Wszystkie ruchy powinny być gładkie i delikatne.


metoda №3

Poniższa metoda jest odpowiednia do słodyczy. Take małe pigułki z orzeszków ziemnych i poprosił dziewczynę, aby umieścić wszystkie cukierki na jej ulubionych częściach ciała. Wszystko to jest konieczne, aby całkowita ciemność. Ponadto, za pomocą języka zacząć szukać cukierków. Dzięki czemu można dowiedzieć się, gdzie są twoje ulubione strefy erogenne.
metoda №4

Jak dostarczyć zabawa dziewczyna, pytasz. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Użyj tej metody, a nie pożałujesz. Trzeba będzie okrągły lizak. Konieczne jest, aby zwilżyć śliną i nieść ciało dziewczynki. Następnie powtórz ścieżkę cukierków ich własnym języku. W ten sposób można dotrzeć do najbardziej pikantne fragmenty jej ciała.

№5 metoda

Duża liczba młodych ludzi są zaniepokojeni, jak zadowolić dziewczynę. Jeśli nie wiesz, korzystać z tej metody. Trzeba będzie samochód z górnej klapie. Konieczne wraz ze swoją dziewczyną iść do spokojnej odludnym miejscu, gdzie nie będzie piękny krajobraz. Następnie powiedzieć swojej ukochanej, który wybuchł samochód. Potem ją rozebrać i poprosić, aby wycisnąć do włazu. Znajdujesz się w jego nogi i zacząć pieścić. Uczucie lęku wysokości, sporty ekstremalne, nowością będzie wykonać zadanie. Ona będzie pamiętać przez długi czas jest ekscytującą podróż.

№6 metoda

Aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób dostarczyć zabawa dziewczyna, trzeba budzik. Pobierz go na trzy minuty i niech dziewczęta, że może z nim zrobić co chcesz, i będzie czuwać nad tym. Dalsze sto osiemdziesiąt sekund, powtórz wszystkie kroki, które wykonują swoją narzeczoną.

№7 metoda

Dostarczyć zabawa dziewczyna jest bardzo prosta, jeśli masz wielką wyobraźnię. Na poniższej procedury, trzeba będzie stół do ping-ponga. Konieczne jest, aby umieścić dziewczynę w pępku. Ona musi wyjaśnić, że choć ją pieścić, ona musi dbać o to, że piłka nie spadła. Metoda ta daje poczucie bezpieczeństwa i przyjemności, które tak chce swojej narzeczonej.