624 Shares 6331 views

„BMW” i „Mercedes” – co jest lepsze? Wybór między tymi dwoma niemieckich liderów

Wielu kierowców są zainteresowani w pytaniu: „” BMW „i” Mercedes „- co jest lepsze?” I to jest bardzo ważne, ponieważ każda z tych niemieckich firm produkujących naprawdę dobry samochód.

Popularność samochodów

W ostatnich latach można zauważyć, że niemieccy producenci dealerów stały się bardzo popularne. Wieden aktywnie rosnące zainteresowanie produktami firmy. Jednakże, jest to zrozumiałe, ponieważ każda z tych firm działa w klasie premium, czyli produkcję samochodów o wysokiej rozdzielczości. Jednak ich popularność jest uzasadniona dość rozsądne ceny (według norm europejskich). Ale jeśli jest to pytanie: „” BMW „i” Mercedes „- co jest lepsze” – wówczas konieczne jest, aby pamiętać, że choć ceny są blisko, parametry techniczne są zupełnie odmienne. Są one różne: od projektowania, a skończywszy cech konstrukcyjnych. Ale jest coś wspólnego. Ten wysokiej jakości.

„Nie” konkurencja

Muszę powiedzieć, że „Mercedes” – samochód, który jest przyjemność jeździć na przedmieściach, gdzie non-stop przez kilka godzin można łatwo napęd tysiąc kilometrów. Urządzenie jest łatwe w obsłudze – to jeden z producentów atuty. Co można powiedzieć o tym, jak ta maszyna zachowuje się w mieście. Bardzo wydajny pojazd. Czteromiejscowy coupe klasyczny wyglądać tak stylowy jak średnia double. I z tym wszystkim w zaciszu nie są one gorsze od sedanów. Nawiasem mówiąc, jeśli mówić o „” BMW «i» Mercedes «- co jest lepsze», należy stwierdzić, że w tym przypadku zasada «Big Three» Nie możemy zapomnieć o Audi. Jeszcze dwa pierwsze są bardziej podobne do siebie. Jednak oni nie konkurują ze sobą. Dane Producenci samochodów działają wyłącznie w celu zaspokojenia swoich klientów, nie prześcignąć się nawzajem.

Kluczowe cechy

Przed udzieleniem odpowiedzi na pytanie „” BMW „i” Mercedes? „- co jest lepsze” – Należy wymienić główne specyfikacje i funkcje, które są właściwe dla wszystkich pojazdów tych marek. Tak, powinniśmy zacząć od drugiego. „Mercedes” różni się niezakłóconą jakość materiałów wykończeniowych, przez jaki płynnie, a tym samym szybko reagować na jego kontrolnych (odnosi się do tych, sterowania automatyczną skrzynią biegów, pedału gazu i hamulca). Jeszcze trzeba wspomnieć, że w samochodach tej marki jest bardzo wysoka izolacja hałasu, który gwarantuje absolutny komfort w kabinie. A teraz o BMW. Ten high-tech maszyny, której wszystkie narządy są ukierunkowane na ustawieniach ProSport. Należą do nich bardzo szybką zmianę biegów, natychmiastową reakcję na pedał gazu, wrażliwy hamulce i doskonałą obsługę.

usługa

Każdy samochód wymaga regularnej kontroli. Konieczne jest, aby służył długo i wiernie. Szczególnie uważać opieki potrzebują drogich maszyn. I wtedy pojawia się pytanie o główny temat gleby – co jest bardziej kosztowne w utrzymaniu, „BMW” i „Mercedes”? To wszystko zależy od problemów, które pojawiły się w samochodzie. W ogóle, a do tego i do innych marek jest mnóstwo części i narzędzi, napraw i konserwacji dla nich będzie kosztować mniej więcej taki sam. Ale musimy pamiętać: BMW i Mercedes – są to jedne z najbardziej prestiżowych i zaawansowanych samochodów naszych czasów. W związku z powyższym, opieka powinna odbywać się na najwyższym poziomie.

Niezawodność i doskonałość

Tak więc, Mercedes. Projekt nadąża za duchem czasu i mody, doskonałymi parametrami technicznymi. Te cechy nie mogą opuścić entuzjastów samochodów na całym świecie obojętny. Bezpieczeństwo maszyny tej marki – oddzielny problem. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby produkować modele wysokiej rozdzielczości. Jest to koncern opracował innowacje, które z biegiem czasu były uznawane za wynalazki, które weszły na listę najważniejszych w dziedzinie motoryzacji. Załóżmy Mercedes-Benz S klasy. Ten samochód przekroczyć żaden sposób. Lód, stopiony śnieg, deszcz, burza … samochód jedzie, jakby nic z tego, dokładnie, bez wytrząsania. Niezawodne pasy bezpieczeństwa wykonane z materiału o wysokiej wytrzymałości, umocowany przewoźników, ale nie złamać kiedy komfortową jazdę.

Raz rozmawialiśmy o tym, że bezpieczniej – „BMW” i „Mercedes”, powinny być uznane za reprezentatywne i drugiej grupy. Można na przykład przyjąć X5 BMW – samochód, który został uderzony w czasie wszystkich fanów tej marki. Doskonałe hamulce, cztery poduszki powietrzne, felgi aluminiowe, klimat i rejs sterowania, czujnik deszczu, lusterko , a nawet ogrzewanie siedzenia. I to jest właśnie lista cech, które pokazują, jak komfortowo w samochodzie – że i rozmawiać o podstawowym wyposażeniem. Z powyższego można powiedzieć z pewnością, że BMW i Mercedes są najlepsi przedstawiciele niemieckim – wysoka jakość, niezawodność, elegancki wygląd, a wszystko jest sprawdzone. Więc w jaki sposób dokonać wyboru – „Mercedes” i „BMW” – to rozwiązać każdy indywidualnie. W każdym razie, byłoby to rozwiązanie uzasadnione.