790 Shares 8554 views

Ból na płeć wargi: jaka jest przyczyna?

Wskaźnikiem wielu chorób może być prosty ból na wardze seksualnego. Niestety, większość kobiet nie zwracają wystarczającej uwagi do tej funkcji, w rzeczywistości, ponieważ może wykryć chorobę w czasie i zapobiec ewentualnym powikłaniom.


Na przykład, jedna mała brodawka na wardze seksualnej jest symptomatyczne objawem kiły pierwotnej. Z reguły nie ma ostrych krawędzi, a po 7-8 dniach po wystąpieniu wzrostu w węzłach chłonnych, przepływających w układzie rozrodczym. Standardowy okres inkubacji wynosi około miesiąca, ale w niektórych przypadkach, wirus może być obecny w organizmie, a przez sześć miesięcy bez żadnych widocznych objawów. W przypadku stwierdzenia, że pacjentka chancre wrzód lub niezależnie przesuwany, to nie warto cieszyć się, ponieważ może on być wyraźna oznaka przejścia z wstępnym etapie w formie utajonej. Następnie, aby objawy choroby to wysoka gorączka, ogólne osłabienie całego ciała, zmęczenie, pereutomlyaemost, nawracającymi bólami w głowie. Aby zapobiec chorobie powinien być bardzo ostrożny z każdym akcie współżycia oraz ostrożnego podejścia do wyboru partnera.

Wrzód na wardze seksualnej, która krwawi i ból, mogą wskazywać na rozwój opryszczki narządów płciowych. Często takie rany są utworzone na rozerwanie pęcherzyków z płynem. W tym przypadku kobieta dręczony przez nieznośnego swędzenia, temperatura może wzrosnąć, jest osłabienie mięśni ciała. Aby pozbyć się infekcji opryszczki jest niemożliwe, ponieważ jest on obecny w ciele każdego człowieka, ale tylko w niektórych aktywacji. Stymulator choroby może być obniżenie obrony immunologicznej. Dlatego silny układ odpornościowy jest w stanie uniknąć wielu nieprzyjemnych chorób. Po opryszczki przechodzi powoli i boleśnie, zwłaszcza seksualne, a rany nie mogą być zwilżona.

W praktyce medycznej w naszym kraju istnieją przypadki zakażenia wrzodu miękkiego, w którym występuje krwawienie owrzodzenie na wardze seksualnego. Chorobą przenoszoną drogą płciową. Ale ponieważ w naszym kraju jest praktycznie niemożliwe, aby znaleźć się wirusa, a potem cierpią tylko kobiety, które były w Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie i miał seks bez zabezpieczenia z mieszkańcami.

Ale nie zawsze ból narządów płciowych w wardze – znak chorobą przenoszoną drogą płciową. Na przykład, ostrym owrzodzeniem sromu może pokonać nawet pierwotnym i jest wynikiem reakcji alergicznej. Świerzb warg sromowych może wystąpić z powodu nieprzestrzegania zasad higieny osobistej. Można go złapać nawet w transporcie publicznym, dotykanie zainfekowanego balustradę. Nawet tak pozornie niezwiązane z chorobą układu rozrodczego, takich jak błonica może powodować owrzodzenia.

Dur brzuszny – zakażenie, które infekuje ludzkie ciało głównie w okresie letnim, a klimat jest korzystny dla jego propagacji. Nie jest zaskakujące, że nie był obolały na krawędzi seksualną, jeśli zdiagnozowano „tyfus”. Zakażenie może dostać się do organizmu przez niemytych potraw, brudne naczynia, które korzystają osoby zakażonej, czyli odpadów z gospodarstw domowych. Ale takie sytuacje są niezwykle rzadkie, zwykle występuje transmisja drogą kału ustnej.

Niezabezpieczony stosunek może prowadzić do infekcji rzeżączki, który wywołuje pojawienie się wrzodów w pachwinie. Choroba ta jest również określana jako rzeżączki. infekcji wirus rozprzestrzenia się w błonie śluzowej pochwy i macicy wykładziny opracowanie powoduje zakłócenia cyklu miesiączkowego, silny ból brzucha, wzdęcia i nawet. Rzeżączka jest bardzo powszechne wśród kobiet i mężczyzn, ponieważ, aby przejść z jednego do drugiego partnera może nawet przez płótno.