226 Shares 1164 views

Owsiane naleśniki: przepis wykonane z drożdży i przaśnego ciasta

Dawno minęły czasy, gdy mąka półki było jednego rodzaju i jednego producenta. Teraz można łatwo kupić i gryka, owies i żyto i mąki. Pełen zakres to już docenione właścicieli Chleb podnieceniu eksperymentować z tworzeniem chleba. Nie jest konieczne, aby utrzymać się z nimi i rzeczy. Tak więc, na przykład, może być opanowane owsiane naleśniki. Przepis, który można uznać za podstawowy, nie jest zbyt różni się od zwykłej mąki pszennej oparte. Ale jego realizacja ma swoje sztuczki. Ale jeśli je opanować, można co najmniej raz dziennie, aby poddać się nowej delikatnością.

puff ciasto

Jeśli zacząłeś od owsiane naleśniki przepis dodatkowo będzie zawierać także pszenicę. Za kubek płatków owsianych należy wziąć ćwierć normalne. Mieszaninę dodaje się do połowy szkła ciepłego ale nie gorącego mleka, dwa jajka, dwie łyżki oleju roślinnego i cukru i czwarta łyżką sodu i solą. Wyrabiać wszystkie składniki łączy lub mieszalnik ciasto pozostawia się na pół godziny. Początkowe wrażenie jest takie, że jest wodnisty, zwodnicza w tym czasie masa zgęstnieje. Tradycyjnie pieczone placki. Gdy płytki wypełniające produkty kulinarne są pokryte masła. Po złożeniu całego Footprint pełniła głębokiej miski i wyjechał do dziesięciu minut „odpoczynku”: to, co sprawi, że ciasta szczególnie soczysty i miękki.

Owsiane naleśniki z drożdży

Najbardziej poprawne dawna uważane tylko oparnye naleśniki. A jeśli nie przeszkadza trochę bałagan, wymieszać drożdże owsiane naleśniki. Receptura przewiduje trzy filiżanki mleka lub ciepłą wodą w celu rozpuszczenia 30 g drożdży. Pod warunkiem, że są przeznaczone do mieszania 2.5 filiżanek owsiane 1,5 filiżanek pszenicy. Mieszaninę wlewa się do mleka. Kiedy ciasto rośnie, to wprowadzony trzy żółtka, starta z dwoma łyżkami cukru i szczypty soli. W następstwie miękkie masło dodaje (dwie łyżki). Po starannych wyrabiania wlać pianę z białek, bitej śmietany i pół filiżanki. Po kolejnej próbie można rozpocząć podnoszenie piec owsiane naleśniki przepis gwarantuje, że będą one po prostu zachwycający.

Opcje białoruscy

Nasi sąsiedzi oferują ciekawy przepis, aby spróbować owsiane naleśniki. Dwie filiżanki tego produktu miesza się z pół szklanki mąki i czwarta kubka sproszkowanego cukru. Składniki są mielone, są napędzane dwoma jajkami, wlać szklankę mleka i położył 150 gramów masła. Ciasto do sprawnego przeniesiono z mieszadłem, a następnie uzupełniono przez kolejne pół szklanki płatków, ćwierć łyżkę sody ugniatano i pozostawia na dziesięć minut do „metody”. Pieczenie – klasyczny, jedzenie – co dusza zapragnie.

Manno-owsiane naleśniki

I można to zrobić bez mąki. Dobry naleśnik przepis z płatków owsianych, połączony z semoliny. I obie przejęte szkła. Składniki miesza się i napełnia pół litra niskotłuszczowych jogurtów. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że trzeba podtrzymywać przyszłość ciasta na dwie godziny (nie w lodówce). A następnie wlać do misy bitej trzech jaj trzy łyżki oleju roślinnego jest wypełniona solą, sody (na pół łyżką) i cukier (dwie łyżki stołowe). Po osiągnięciu homogeniczności test może być smażone wyśmienite placki.

naleśniki owoce dieta

Rysunek szkodliwej soli i cukru, a także produktów spożywczych o wysokiej wartości kalorycznej. Ci, którzy troszczą się o utrzymanie dobrej formy, można gotować płatki owsiane naleśniki diety. Przepis sugeruje dodają banan i soczyste gruszki, ale można użyć innych owoców miękkich. Przede wszystkim są one przetwarzane clean cięte paski i wysyłane w mieszalniku z 400 g płatków owsianych. W przypadku braku tego użytecznego urządzenia może potoloch banana widelcem i pocierać żarówkę, ale będzie bardziej szorstki tekstura. A następnie wlać do szklanki i pół szklanki mleka i łyżką płynnego miodu dwa jaja są napędzane, a ciasto doprowadza się do uzyskania jednorodności. Piec może być bezpośrednio pozostawieniu nie jest tu konieczna.

fantazyjne naleśniki

Przede wszystkim, będą one również być atrakcyjne dla bereguschie kształt słodycze: 100 g traktuje stanowi zaledwie 94 kalorii. Proces nowoczesny i w którym wytwarza się placki owsiane. Przepis zaleca płatki szklane wlewać mleko, rozcieńczono z zimną wodą (pół litra), jak i spoiny kleiku. Ochłodzoną gdyż miele na to montaż i zwykle wtyczka; młotkiem na jaja miazgi, dodać dwie łyżki cukru i szczyptę soli. Po zgniatania w sposób konwencjonalny piec cienkie pancakes.

Nie bądź leniwy i gotować płatki owsiane naleśniki kiedykolwiek. Receptura tego przysmaku z pewnością stanie się ulubionym miejscem w domu.