796 Shares 9744 views

Lek „Three-Mercy” – cechy aplikacji


„Three-Miłosierdzie” jest lekiem, który uniemożliwia niepożądane ciąże i przywraca nieprawidłowości miesiączkowania. Wymieniony środek wytwarza się w postaci tabletek, które są na zewnątrz pokryte żółtej, białej lub zaczerwienienie skóry, ich średnica wynosi 5 mm, z jednej tabletki ręcznie być napis „VP4” i druga „Organon”.

„Trzy-Mercy” – lek

Główne części składowe, które są zawarte we wspomnianym leku, desogestrel i etynyloestradiol. W zależności od ilości tego materiału koloru powłoki w każdej tabletce jest inna. Jeśli żółtego tabletka, zawiera 50 mikrogramów dezogestrel i etynyloestradiolu 35mkg, tabletki Red 100 i 30 i 150 mikrogramów tabletki białego koloru i 30 mikrogramów powyższych.

„Trzy-Mercy” instrukcje użytkowania

Lek jest środkiem antykoncepcyjnym estrogen-progestagen agenta. Po jego zastosowaniu następuje zahamowanie uwalniania LH i FSH dojrzewa bez pęcherzyków i owulacji, a śluz szyjki macicy staje się lepka, a tym samym hamuje wszczepieniu zapłodnionego jaja.

„Trzy-Mercy” należy przyjmować raz w ciągu dnia. Pierwsza tabletka zostanie podjęta w pierwszym dniu cyklu miesiączkowego. Potem przez 21 ukaznoy brać leki w ścisłej zgodzie z instrukcjami załączonymi do niego, po czym konieczne jest w tygodniu, aby przerywać.

Brać pigułki jest to możliwe, jeśli od początku miesiączki wzrosły do 5 dni, pierwszy dzień jest pierwszym dniem cyklu, lecz powinien być szczególnie ostrożny w pierwszych dwóch tygodniach. Jeśli minęło więcej niż 5 dni, a następnie podjąć „Three-Miłosierdzie” jest konieczne od następnego cyklu.

Skuteczne jest stosowanie leku, po przejściu z jednego do innego środka antykoncepcyjnego. Po urodzeniu, to znaczy trzeba podjąć w pierwszej klasie miesiączki.

Możliwe skutki uboczne po zażyciu „trzy-Miłosierdzie”:

Odbieranie stwierdzono negatywnych skutków leku mogą być zmiany w libido, napięcie, obrzmienie, ból żołądka, obniżenie nastroju, zwiększenie masy ciała, zatrzymanie płynów w organizmie. Dość rzadkie, ale nadal mogą pojawiać sferoidalnego rumień, obrzęk powiek, zapalenie spojówek, wysypki skórne, zakrzepicy i zakrzepowe zapalenie żył, kamicy żółciowej, zmiany w wielkości mięśniaków macicy, nadciśnienie. Jeśli prowadzi się długotrwałego stosowania leku mogą wystąpić ostuda. Jeśli się przedawkowanie może powodować krwawienia z macicy.

Przeciwwskazania do korzystania z „Three-Mercy”:

Nie należy przyjmować tego leku w okresie ciąży, nadwrażliwość, poważnych naruszeń wątrobie. Nie należy również używać „trzy-Mercy” ludzi mających zespół rotora i zespół Dubin-Johnsona, zaburzenia krążenia mózgowego, miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, zapalenie mięśnia sercowego, retinopatię, endometrioza, zaburzenia gospodarki lipidowej. Nie można też zabrać go z ciężkimi postaciami nadciśnienia, angiopatii, rozrostu endometrium, gruczolakowłókniak piersi, z porfirii i kobiet, którzy są ponad 40 lat.

Przed zażyciem leku, a następnie co sześć miesięcy, konieczne jest przejść badanie ginekologiczne. Ponieważ pełny lek zaczyna działać dopiero za dwa tygodnie, że w tej chwili musimy zadbać o dodatkowe środki antykoncepcji stosując metody niehormonalne.

Należy zauważyć, że obecność zakażeń jelit i działaniu biegunka tego środka może znacząco spadać.

Wszystkie leki zawierające estrogeny zwiększają ryzyko zakrzepicy u kobiet, które zostały poddane operacji lub unieruchomienia. Ci, którzy zaobserwowali, ostuda, należy unikać długotrwałego przebywania na słońcu.