541 Shares 5462 views

Okna plastikowe pranie? spróbuj zrozumieć

Windows musi być czysta, poza dom nie będzie jasne i słoneczne. Nowe okna powinny być często myte, jak przez szkło, które nie są myte i pół miesiąca, światło wnika do 10% mniej. Okna, nie myte 4 miesiące, już opóźnione nawet o 40% światła. Przed rozważa kwestię jakich mycia okien, trzeba powiedzieć, co następuje: pranie nie jest konieczne do przeprowadzenia w czasie, gdy szkło jest narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować pojawienie się zespołów, które będą natychmiast widoczne. Pierwszy szkło należy czyścić od wewnątrz.

Jeśli weźmiemy pod uwagę to, co mycie okien, należy stwierdzić, że przed rozpoczęciem procesu należy wytrzeć wszystko do sucha miękką ściereczką, aby usunąć kurz. W przeciwnym razie może to spowodować pojawienie się mikro-zarysowania, które później stały się dość zauważalne. Podczas mycia okien należy z jednej strony, aby wytrzeć je pionowo, a na drugiej – poziomo. Jeśli weźmiemy pod uwagę kwestię jak lepiej do mycia okien, warto zauważyć, że w celu umycia tworzyć specjalne aerozolu i płynnych detergentów, odpowiedni również do czyszczenia porcelany, kryształu i lustra. W swoim składzie alkohole, kwasy o słabych właściwości powierzchniowo czynne, więc konieczne, aby taka reakcja rozwiązanie narzędzia był obojętny lub słabo kwaśny, ponieważ wynik alkalicznego w tworzenia cienkiej warstewki na powierzchni szkła, dzięki czemu może się słabe ,

Jeśli weźmiemy pod uwagę to, co mycie okien, możemy powiedzieć, że szkło, ramy i parapety powinny być myte ciepłą wodą z mydłem lub proszku. nie powinny być wykorzystywane do tych celów, ciepłej wody, ponieważ może to spowodować pojawienie się plam na szybie, a także zniszczenie powierzchni okna z tworzywa sztucznego. Roztwór amoniaku radzi sobie z zanieczyszczeniami na ramy, okna i parapety. Na litr wody jest wymagane substancje łyżka.

Mówiąc o tym, jak prawidłowo myć okna, warto zauważyć, że trwały połysk szkło można osiągnąć wtedy, gdy woda dodać skrobię. Ten sam efekt można osiągnąć, jeżeli mieszaniny mycie szkła nafta wodą. Jeśli szyba jest przyciemniona, można zwilżyć je octem, następnie spłukać ciepłą wodą. Od tego będą się specjalny połysk i będzie przejrzyste i czyste. Można przetrzeć je ściereczką, która jest zwilżoną olejem lnianym, a następnie wypolerować suchą ściereczką wykonaną z wełny. Przetrwała próbę czasu i starych mediów – Proszek do zębów i kredy, które są łagodne ścierny, nie mogąc uszkodzić szybę. Pierwszy szkło czyścić miękką wilgotną ściereczką, po czym roztwór jest stosowany do nich proszek do zębów lub kreda z wacikiem lub szmatką. Gdy kompozycja wyschnie, należy go usunąć za pomocą suchej szmatki, a będzie to usunąć brud, który jest obecny na szkle.

Jak widać, istnieje wiele sprawdzonych sposobów na dłuższy czas. Ponadto można korzystać z nowoczesnych narzędzi, wyprodukowanych przez różnych producentów. Teraz wiesz, niż umyć okna pcv.