450 Shares 9919 views

Standardowe wymiary bloków żużlowych

blok żużel, lub sztuczny kamień budowlany , jest jednym z najbardziej popularnych materiałów, które są wykorzystywane w różnych rodzajach pracy. Takie projekty są bardzo imponujące rozmiary, których nie można powiedzieć o ich wagi. Całości i tajne polega na tym, że taki zespół jest sprasowanej masy betonu z dodatkiem żużla, który jest zamocowany w metalowej ramie. Wewnątrz pustego elementu konstrukcyjnego, przy czym jego ciężar jest bardzo mały i właściwości izolacji cieplnej jest bardzo wysoka.


Materiał ten budynek jest bardzo szeroko stosowane we wszystkich typach konstrukcji, ale zanim to zrobisz obliczenia, ważne jest, aby wiedzieć, jakie są rozmiary bloków żużlowych. Od tej kwoty zależy od ich masy i innych parametrów technicznych. Sporządzono w prawo, obliczenie budowlana zapewnia jego niezawodność i trwałość, dlatego ważne jest, aby zrobić to poprawnie i zgodnie ze wszystkimi zasadami.

Istnieją standardowe rozmiary bloków żużlowych, wykonane w Rosji. Płyty te mają 39 cm długości, 19 – szerokości, wysokości i 18,8. Obliczenia wykonywane, możliwe jest porównanie sztucznego kamienia ze standardowych cegieł. Przeciętnie taka struktura będzie równa 4-5 odpowiednimi jednostkami. Jednak jego waga będzie znacznie niższa niż waga pięciu cegieł razem. W związku z tym, bloki Cinder częściej niż jakiekolwiek inne materiały stosowane w budownictwie – zarówno w przemyśle, jak iw życiu codziennym.

średnia wielkość bloku żużel mogą się nieznacznie różnić. Często powstają kamienie sztuczne o parametrach: 40 x 20 x 20 cm Większość z tych materiałów są precyzyjnie stosowane w budownictwie domowego lub w przypadku zamówienie jest wykonywana.. Często te kamienie są również wykorzystywane do dekoracji lub obszarów podmiejskich do wzmocnienia podstaw dla ścieżki.

Omawiając wielkości bloków żużlowych, należy zwrócić szczególną uwagę na ich pustkę. Ten wskaźnik wyraża się w procentach, a zazwyczaj mieści się w zakresie od 20-40 jednostek. Im mniejsza liczba, tym łatwiej odpowiednio do kamienia. Konstruktorzy twierdzą, że najlepiej wybrać bloki pustkę w wysokości 30%, ponieważ idealnie kondensuje w perevoploschayas przestrzeni powietrznej ciepły temperatura zimna. Ponadto materiały te są dość proste i łatwo zamontować żadnego człowieka.

Ponieważ rozmiary bloku żużel może być bardzo zróżnicowany, takie kamienie mogą być wykonane w domu. Technologia ich produkcji jest prosta, ważne jest tylko w odpowiednich proporcjach do mieszania cementu z piaskiem i dać dobry wynik do ostygnięcia. Gdzie materiał budynek może mieć dowolny kształt, tak że proces budownictwo stało się łatwiejsze i bardziej przystępne.

Podsumowując. Jednym z najczęstszych i najbardziej wszechstronnych materiałów jest, jak rozumiem, blok żużel. Wielkość i cena zależy to od wielu czynników, więc wybór należy podchodzić z ostrożnością i wiedzy o głównych cechach. Po tym wszystkim, fundament, który położył się w swoim domu, będzie przyczyną jego długowieczności, lub przeciwnie, bardzo nagła zagłada, że nie jest ktoś inny cel.