466 Shares 9863 views

Czarne karaluchy w mieszkaniu Jak pozbyć

Czarne karaluchy – bardzo nieprzyjemne sąsiedzi, nagle pojawia się w swoim mieszkaniu znikąd i od razu widzą siebie jako pełnoprawnych mieszkańców domu. Są wszechobecne, mogą być postrzegane w bardzo nieprawdopodobnych miejscach w domu, który, jak, nie potrzebują ich jako czegoś do odsetek oraz w tradycyjnej ulubionych kuchni i łazienki. Nie ma chyba osoby, która chętnie niezwykłej okolicy.

Jak pozbyć się czarnych karaluchów w mieszkaniu? Są to realne zagrożenie dla ludzkiego organizmu, będąc nosicielami wielu nieprzyjemnych chorób. I zniszczyć je dość trudne, owady reaktywowana ponownie, tylko aby dostać się woda ożywia je.

Z biegiem lat, a nawet wieków dzielących się karaluchy mieszkające ludzkość znaleźć wiele różnych sposobów, aby pozbyć się tej plagi.

Jeśli rana czarnego chrząszcza w mieszkaniu, najszybszy i najbardziej skuteczny sposób na rozwiązanie tego problemu jest wywołanie specjalną usługę, która jest w dość krótkim okresie czasu będą traktować pokój. Wytrawiacze że robią przetwarzania, jest bezpieczny dla ludzi. Ale giną znienawidzonego czarnego chrząszcza.

Jak pozbyć się owadów na własną rękę? Proponujemy kilka sposobów.

Najlepsza metoda – Kwas borowy

Jeśli rana czarnego chrząszcza w mieszkaniu, najbardziej popularny i bezpieczny sposób, aby się go pozbyć – to zniszczenie proszkiem kwasu borowego. To swobodnie można znaleźć w aptekach, jest tani, a do leczenia zwykłego mieszkania wystarczy kupić całość 50-150 gramów. Metoda ta jest w przeciwieństwie do wielu nowoczesnych i bardzo skutecznych substancji chemicznych jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi i różnych zwierząt. Narzędzie nie pozostawia ostrych zapachów, a wpływ duża – dla karaluchów będzie można znaleźć ledwie straszną truciznę.

Czarne karaluchy w mieszkaniu: jak się pozbyć?

Proszek może być posypane wszyscy obecni w domu zbliża się do wody. Czarne karaluchy są bardzo lubiący wody, a jeśli starają się znaleźć do niego dostęp, dotyk anteny lub nogi do morderczej proszku, ich los będzie smutny. Jeżeli owad wpływem kwasu borowego będą oddziaływać na nie zakażonych szkodnikami, a następnie giną po takim styku.

Ale wielkie czarne karaluchy dość trudne, mogą szybko wyczuć niebezpieczeństwo. W związku z tym lepiej jest pokazać ludziom szczególny spryt i uczynić apetyczny przynętę dla owadów.

Inną metodą

Wciąż zastanawiała się, jak pozbyć się czarnych karaluchów w mieszkaniu? Proponujemy inny sprawdzony sposób.

Trzeba żółtka surowe jajka, powinny one być mieszane za pomocą mieszaniny kwasu borowego w stan zawiesiny. Taka konsekwencja utworzą masę niczym. Od tej zawiesiny zrobić małe kulki i dać czas, żeby wyschnąć całkowicie. Następnie ułożyć kulki w miejscach najbardziej prawdopodobnego pojawienia się owadów. Wrodzone karaluchy ciekawość zagwarantuje skuteczność tego narzędzia. Oni nie przestają odkrywać ciekawe, pyszne pachnące kulki, a więc twoim celem – kontakt z jadem owadów – został osiągnięty.

Ci, którzy szukają sposobu, jak pozbyć się czarnych karaluchów szybko, ta opcja jest mało prawdopodobne, aby dopasować, jak zabić owady wymagają 3 a może nawet 4 tygodnie.

środki SHOP czarnych karaluchów

Jak znaleźć szybki sposób pozbyć karaluchów? Należy przeczytać opinie tych, którym udało się rozwiązać ten problem. Konsumenci często podzielone opinie co do tego, co środek Pest jest najskuteczniejszym i najbardziej daje szybkie rezultaty.

trujące żele

Tak więc, jeśli hodowane czarne karaluchy w mieszkaniu, jak się ich pozbyć? Doskonała reputacja wśród konsumentów mają specyficzne toksyczne żele, które są zazwyczaj sprzedawane bezpośrednio do dużych strzykawek. Są gotowe do użycia, a wystarczy tylko umieścić truciznę w małych kropelek na planszy na całym obwodzie pomieszczenia z odległości 10 cm. Czarne karaluchy znikają w ciągu około 3-7 dni.

Producenci, którzy produkują żele „Raptor”, „Likwidator”, „Zabójca”, „Dohloks”, „Globol” wie, jak skutecznie pozbyć karaluchów i okazją dla wszystkich, którzy mają wpływ na podobny problem, zrób to.

owad pułapki

Innym bardzo efektywny sposób zwalczania szkodników są uważane za pułapkę na karaluchy. Są pudełko kwadratowy lub okrągły kształt ze specjalnymi wejść dla owadów.

W środku pułapki karaluchy trucizna w kontakcie z nim, a następnie przejść rozprzestrzeniać trucizny wśród swoich krewnych, zarażając je za pomocą dotyku. Pola te są zabezpieczone w odpowiednich miejscach ze szczególnym rzep. Informacje zwrotne od klientów, największy wpływ określonych towarów marki „Raptor”, „Walka” i „Raid”.

lepkie pułapki

Kiedy zamknął wielki czarny karalucha w mieszkaniu, aby zniszczyć możliwe jest również korzystanie z innych rodzajów pułapek – małe kartonowe domy, co do zasady, lepki wewnątrz. W środku domu jest kuszącą przynętą dla karaluchów, są na dobrej drodze do niej, nie wiedząc, co pozostanie na zawsze wewnątrz tak mocno przyklejają się do ścian.

Dokonywanie lepkie pułapki udaje wszystkich producentów, dzięki czemu można łatwo nabyć żadnych okien – użyć dowolnego z nich daje dobry wynik, ale dla osoby, a niebezpieczeństwo nie ponosi innych zwierząt.

Można rozwiązać ten problem raz na zawsze?

Teraz, gdy wiesz, co zrobić, kiedy pojawił się w płaskiej czarnego chrząszcza. Jak pozbyć się na zawsze z tymi owadami? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu. Niestety, jeśli mieszkasz w budynku mieszkalnym, to jest prawie niemożliwe. Wszystko to samo będzie można znaleźć „dysfunkcyjnych” mieszkanie, gdzie szkodniki opracuje pozostałych siedlisk.

Skuteczny sposób – mówić do sąsiadów i poprosić ich, aby zabić karaluchy. Jest szansa, że będą one zostawić zamknięte na zawsze. Jeśli nie jest to możliwe, traktują swoje mieszkanie i hermetycznie uszczelnić wszystkie możliwe drogi wejścia do domu tych owadów. Dzięki czemu będą w stanie osiągnąć bez istnienia karaluchów jest dość długa, a ich nagłe pojawienie się w swoim mieszkaniu – krótkotrwały.

Wiele w tej kwestii, w jaki sposób, aby zniszczyć czerwone i czarne szkodników, że najlepszym sposobem jest uważane za nowoczesne aerozole, które są przeznaczone dla obszarów natryskowych Najczęstszymi klastrów owadów, zwłaszcza ościeżnic drzwiowych, otwory pomiędzy ścianami i listwy i tak dalej. Wśród tych aerozoli wykazały się dobrze „Baygon” i „Raid”. Należy jednak pamiętać, że karaluchy są stosunkowo łatwe do przystosowania się do skutków takich czynników, są przyzwyczaić do niego, a następnie zatruwa sprawność pogarsza.

Jeśli jesteś całkowicie zdesperowany, na próżno próbując pozbyć się tych owadów środków ludowej lub przy użyciu nowoczesnych środków chemicznych, można wynająć z usług profesjonalistów i zaprosić ekspertów zwalczania szkodników.

Podczas przetwarzania zwykły apartament z jedną sypialnią , firmy prywatne odbędzie 300-450 rubli. W ciągu godziny od szkodnika nie będzie śladu. Potem, w ciągu roku, masz gwarancję, aby nie widzieć w swoim własnym domu nie karalucha.

Kto jest bardziej szkodliwe: czarny chrząszcz, czy czerwone?

W mieszkaniach domowych istnieją dwa rodzaje tzw domu karaluchów: czarny i czerwony. Niemniej jednak są one do siebie rzadko współistnieją jak ubiegać się o tej samej żywności, która jest konkurencja.

I, jak się wydaje, wygra międzygatunkowa walka jest karaluch (czerwony karaluch).

Bardziej beztroski stosunek samic czarny owad własnemu potomstwu prowadzi do tego, że pewna część jaj, które są pozostawione bez opieki, zostaną zjedzone przez członków ich samego lub innego gatunku. Dla takich szkodników kanibalizmu – zjawisko całkowicie naturalne.

Ponadto, podczas gdy czarny żuk przetrwać do dojrzałości płciowej, karaluch ma czas, aby rozwijać się i rozmnażać. W konsekwencji, liczba czarnych owadów rośnie wolniej niż czerwony.

Więc może nie należy bać się swojego wyglądu? Ale trzeba przyznać, duży, rośnie do długości trzech centymetrów czarne karaluchy, trochę pobloskivayuschie chityny Shell i emanuje nieprzyjemny zapach – zjawisko jeszcze nienaturalny dla zwykłego mieszkania. Widząc to najbardziej nieprzyjemny olbrzyma, biega po kuchni, łazience lub studiuje (oh, horror!) Zalezshego łóżko mimowolnie przypominają sodrognoshsya i „Cockroach” Chukovsky.

Obecność w mieszkaniu jakiegokolwiek rodzaju karalucha jest bardzo niepożądane dla ludzi. Ten zanieczyszcza zwierzęta wszelkie produkty odpadowe dom, incapacitates okablowanie i wszelkiego rodzaju urządzeń gospodarstwa domowego.

Obecność czarnych karaluchów w mieszkaniu, niosąc na swoich ciałach niesamowita ilość szkodliwych mikroorganizmów, – oznaką złego stanu zdrowia domu i realne zagrożenie dla zdrowia ludzkiego.