572 Shares 2720 views

Atrakcje w Soczi: parki wodne, kluby, rozrywka, plaże

Niektórzy wolą bierny wypoczynek, kiedy można bezpiecznie opalać się na plaży lub w hotelu, przy basenie, czytając ulubioną książkę i pije sok pomarańczowy. A inni ludzie po prostu nie może żyć bez napędu: potrzebują ruchu, rozrywka, gdzieś iść, coś do zrobienia. Jeśli pytanie jest co robić w Soczi, nie został rozwiązany, pilna potrzeba, aby przeczytać ten artykuł – będzie szczegółowo opisać jak zrobić święto to nie tylko zabawa, ale również był niezapomniany!


Jak sprawić, by wakacje niezapomniany w Soczi?

I jeszcze głupie przyjść do tego wspaniałego miasta i odwiedzić przynajmniej niektóre z ciekawych miejsc i zabytków. Soczi wiele się zmieniło w ostatnich latach: jeśli wcześniej był to prosty kompleks tuhnuschy porównaniu do innych miejscowości nadmorskich regionu Krasnodar, dziś – najbardziej popularne. Tutaj szereg centrów rozrywki, parki wodne, delfinariów, zoo, interesujące dla dzieci i dorosłych wsi, więc nie trać czasu na próżno – położyć się na leżaku i może być w kraju. Obok przygodę!

Skaypark w Soczi – jakie cuda?

SKYPARK AJ HACKETT Soczi – to skrajna parku rozrywki, który znajduje się w dzielnicy Adler w Akhshtyr gardzieli. Ostatnio tego rodzaju „zdarzeń” są bardzo popularne. Dlatego zdecydowano w Soczi otwartym coś podobnego. Nazwa została nadana na cześć nowozelandzkiego sportowca AJ Hackett, składając które zaczęły wyposażyć miejsce obecnie znany kierunki bungee dzhapmping.

Skaypark w Soczi oferuje następujące atrakcje:

 • Trolle – lot na linie w siodle.
 • SkyBridge – go mostu wiszącego na gardzieli, których wysokość wynosi około 200-290 m, a długość -. 440 m szerokości wykonane z 70 cm na drodze ten projekt w książce Guinness'a ..
 • Bungee jumping – skacząc z platformy.
 • Pendulum – wystarczy tylko odchylić powyżej. A promień bardziej dość duże – 160 metrów.
 • Park linowy.
 • Ścianka wspinaczkowa.

Soczi Parki wodne

Aquapark „AquaLoo” znajduje się w miejscowości Loo, Dekabristov Ulica 78 B. Jest to pierwszy kryty instytucja tego typu nie tylko w Soczi, ale także w regionie Krasnodar. Całkowita powierzchnia wynosi około 20 000 metrów kwadratowych. Jest on podzielony na 2 części: otwartej, działające tylko w cieplejszych miesiącach, i zamknął, która działa przez cały czas. Istnieje wiele wzgórz, i tam są również tematyczne miast, rozmaite baseny, trampoliny, strzelanie galerie, kawiarnie, bary i salon. Nadaje się do wszystkich grup wiekowych.

Aquapark „AquaLoo” wyposażony jest w:

 • basen termalny z ciepłą wodą morską, która jest bogata w minerały i estrów;
 • basen fal;
 • 11 przesuwa się;
 • 7 kaskady;
 • 2 baseny z wodospadami;
 • studio fotograficzne;
 • kompleks zabaw woda;
 • 3 fińską sauny i 1;
 • zabawy dla dzieci;
 • sklepy;
 • czcionki i basen-jacuzzi;
 • trampoliny;
 • strzelnica;
 • kawiarnie i bary;
 • dyskoteki i imprezy pianki.

Innym popularnym parku wodnego – „Sea Star”. Znajduje się on w miejscowości Lazarevskoye przy ulicy Zwycięstwa 153. Rozwinięta infrastruktura nie gorzej niż w „AquaLoo”: park wodny o powierzchni ponad 1 ha, więc tutaj zmieścić wiele interesujących miejsc. Urlopowicze mogą spędzać czas spokojnie, bez obawy o bezpieczeństwo w parku wodnym utworzonym według norm europejskich.

Park wodny „Rozgwiazda” obejmuje:

 • kawiarnie, stołówki;
 • Dzieci wodny miasto;
 • sklep;
 • baseny;
 • przejażdżki i zjeżdżalnie.

miłość Aquapark za działki gruntu, na której jest przyjemne chodzić. Wynika to głównie ze względu na tropikalnych drzew. Regularnie odbywają się różnorodne zajęcia rekreacyjne: przyjęcia pianki i programy animacyjne.

Park „Riviera” w Soczi – warto odwiedzić?

Znajduje się w centralnej części miasta. Park został założony w 1898 roku, a dziś jest ulubionym teren rekreacyjny o miejscowej ludności i turystów. Wszystkie jego terytorium zajmuje prawie 15 hektarów, aw każdym rogu nie będzie coś ciekawego i niezwykłego. Aby uniknąć zagubienia, przy wejściu znajduje się schemat planu. Istnieje wiele zieleń: egzotyczne drzewa, kwiaty i wiele krzewów. Wiele rzeźb, z których najstarszy jest „Lan z cub.” Również na terenie wiejskim domu założyciela parku Khludov – jest ona podobna do komora użytkownika z bajki, tylko w rozszerzonej formie.

Park „Riviera” w Soczi oferuje różnorodne rozrywki, która spodoba się dzieciom. IT delfinariów, tereny sportowe, Teatr Zielony, różne wystawy i ekspozycje w muzeach. Toalety są płatne, ale (prawie) doskonale czyste. Kawiarnia, ustaw tacki z różnych produktów. I, oczywiście, atrakcje dla wszystkich gustów.

Plaże w Soczi

Atrakcje w Soczi? Iść na plażę! Po tym wszystkim, jest też pełen rozrywki. W tym mieście, wybrzeże jest dość długi, więc wiele plaż, a każdy z nich ma pewne cechy, dobre lub złe.

 • Loo osada – zajmuje największą część wybrzeża Soczi i jest najbardziej popularny. Warto powiedzieć, że nie są zatłoczone, a można wycofać na dzikiej plaży.
 • „Jaskółka” – posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Istnieje wiele obiektów gastronomicznych, w tym sztab. Istnieją pozycje Wypożyczalnia sprzętu plażowego. Dookoła czysty i schludny jak na brzegu iw wodzie. Plaża otoczona jest bujną roślinnością, która powoli idzie do lasu, a za nim – góra.
 • Wioska jest 73 kilometrów – raj dla miłośników dziewiczej przyrody. To jest dzika plaża, rozciąganie 1,5 km. Złoty piasek, ciepłe Morze Czarne i możliwość spokojnie łowić – to był podobny.
 • Sanatorium „Fazatron” – on jest właścicielem kawałek wybrzeża jest stopniowo przechodząc do lasu. W skrócie – jest dobrze utrzymane miejsce, usiana kamyczki, gdzie można wypożyczyć do podjęcia wszelkich urządzeń do plaży i morza.
 • Sanatorium „Październik” – mówiąc o plażach w Soczi, nie wspominając o tej części wybrzeża. Wyróżnia się wysoką jakość usług i jest wyposażony w basenach.
 • Hotel jest „Dream by the Sea” – plaża usiana kamyków, dobrze rozwiniętą infrastrukturę.
 • „Mała Syrenka” – oferty, aby przejść do podróży morskiej nawet na hulajnodze, choć na katamaranie. Jego zaletą jest to, że tutaj mogą korzystać z nurków hobby.
 • Sanatorium „Stawropol” – plaża, która należy do niego, jest lecznicza i można się tu dostać tylko z przejazdu. Jest czysty, zadbany, z dużą ilością rozrywki na lądzie i wodzie.
 • „Salut” sanatorium – rozciąga się na długości 200 metrów, można zaparkować samochód na tej plaży. – wstęp wolny. Dostępne do wynajęcia małego statku, sprzęt plażowy, można łowić ryby, zrobić zakupy lub posiedzieć w przytulnej kawiarni.

klubów Soczi

Najbardziej interesujące dla młodych i aktywnych części artykułu. Kluby Soczi – coś więcej zabawy, bo są zawsze zabawne, głośno i „smaczne”. Na przykład, w miejscowości Krasnaja Polana znajduje się restauracja z pięknym nazwą „aksamitnej”. Przytulne wnętrze i wyrafinowane menu.

W miejscowości Chost uruchomiony kolejny nocny, zmuszony zrewidować swoje podejście do odpoczynku na noc. Ta «Oscar». Według podania, ten piękny klub przeniesie gości w stanie wypoczynkowego, nadając im niezapomniane wakacje na poziomie europejskim.

Inne kluby nocne: Soczi

 • "911" – klub erotyczny, znajduje się na ulicy Sokolova, 1.
 • Kabaret Klub «Moulin pokoju» (Molokova, 10). Pyszne desery, dania różnych kuchni, karaoke, tańce i specjalnego programu show – Co jeszcze jest potrzebne, aby być szczęśliwym?
 • Skała Club "T2" (Morze Czarne, 4, obudowa 4). Trudno jest przyjść do baru i obejrzeć pokaz cyklicznego programu: codziennie przygotowuje się do czegoś nowego. Held koncerty rockowe, rowerzystę i tematycznych stron, a wszystko to w towarzystwie różnych pysznych dań i napojów.
 • «INFININTY BAR» (Ordżonikidze, 24/2). Klub dla młodzieży, gdzie można mnóstwo natantsevatsya i cieszyć wewnętrzny luksusowy, elegancki bar dekoracja muzykę i smaczne napoje.

Zoo – raj dla dzieci

Atrakcje w Soczi z dzieckiem? Oczywiście, iść do zoo! Jeszcze lepiej, nie jeden, gdzie biedne zwierzęta siedzą w klatkach, a gdzie jest cicho obok zwiedzających. To wyjątkowe miejsce jest zatytułowany „Dotknięcie Zoo”, innymi słowy – pin. Tutaj można karmić wiewiórki z rąk, należy rozważyć jeże, szynszyli i królików domowych Chase. Zoo znajduje się w „Moremoll”.

A jeśli chcesz zobaczyć tygrysy, lwy, lamparty, wielbłądy i innych rzadkich zwierząt, konieczne jest, aby przejść do sanatorium „Październik” – że na jego terytorium istnieje taka zoo. Kozak Brod to gospodarstwo w Lazarev – piękne akwarium, a Adler ma terrarium.

Soczi rozrywkowe

Centrum rozrywki „Limpopo” – brak egzotycznych miejsc na całym terytorium Krasnodar. Znajduje się na terenie hotelu „Pearl”. Open-air baseny były wyposażone, która jest otoczona przez niezwykłe piękno tropikalnej roślinności, w melodii pełnego relaksu.

„Ice klub” – to kompleks lodem rozrywkowych, która jest podzielona na dwie części tematycznych „gorące” i „zimne”. Jest kawiarnia, gospodarze imprezy, można śpiewać karaoke.

Rozrywkowy kompleks „Bania-Land» przedstawiony przez SPA centrów, z których każdy posiada wszystkie rodzaje łaźni parowej, sauny, zaczynając i kończąc na rzymskich łaźni, fito-bar, masaż, pocierając zioła i wiele więcej.

Luna Park w Soczi – dużo pozytywny

Znajduje się w centralnej części miasta i oferuje dzieciom korzystać z różnorodnych atrakcji. Jest to tradycyjny tor wyścigowy, trampolina i huśtawka. Luna Park (Soczi) porośnięty pięknymi drzewami, które ukrywają użytkowników przed ciepłem. Spacer po zaułkach swoje ulubione postacie bajkowe, z którymi można zrobić zdjęcie na pamięć.

Ciekawe kawiarnie i restauracje

 1. „Jest gorąco”. Ta restauracja – dziełem znanych osobistości jak Tigran Keosayan i Margarita Simonyan. Miejsce nie tylko smaczne, ale również przytulna atmosfera, w szczególności dlatego, że wnętrze jest urządzone w jasnych kolorach.
 2. "Chmiel-suneli." Tutaj wszystko jest potrawy kaukaskie rozpoczęcia i zakończenia wnętrza. Ale najważniejsze jest to, że ta restauracja jest smaczne i przytulne.
 3. "Promenade". Restauracja jest idealnym miejscem na rodzinny obiad, bo wszystko tu na ciepły dom.
 4. „Fregata”. Unikalna Wnętrze restauracji nad brzegiem morza to nie jedyna zaleta. Tutaj można cieszyć się dania z ryb, które zaspokoją wszystkie gusta.
 5. "Brigantine". Bardzo wykwintna restauracja z doskonałą obsługę, z widokiem na morze. Stylizowany na statek.
 6. "Jagannath". Kawiarnia czynna jest szczególnie dla wegetarian. Ale brak mięsa jest kompensowany przez obfitości różnych słodyczy.
 7. „Dawno, dawno temu”. Ta kawiarnia w stylu rezydencji szczególnie spodoba się dzieciom, ponieważ daje możliwość odwiedzenia gość bajce.

Inne miejsca, które należy odwiedzić!

Atrakcje w Soczi? Teraz pytanie jest bez znaczenia, ponieważ w tym mieście jest tak dużo zabawy. Ale, oprócz wyżej wymienionych miejscach, także nie zapomnieć o istnieniu:

 • Olympic Park.
 • „Galaxy” Centrum społeczno-kulturalne.
 • Kaukaski State Nature Biosphere Reserve im. Shaposhnikov.
 • „Moja Rosja” centrum kulturalno-etnograficzne.
 • Soczi Park.

Ten ośrodek jest niesamowite i piękne kolory, i można znaleźć mnóstwo rozrywki, które uczynią niezapomniane wakacje i pozostawi niezatarte wrażenie w umyśle dziecka!