892 Shares 7889 views

Kia Sportage: specyfikacje. Kia Sportage, 2007, 2009, 2010, 2014: Dane techniczne

Być może najbardziej popularne i popytu mogą być traktowane jako koreański samochód Kia Sportage. Charakterystyka techniczna maszyn zasługują być poinformowani o nich.

Historia

Debiut tego modelu trwała ponad 20 lat temu – w 1994 roku. Ta maszyna jest natychmiast przyciąga uwagę na swoją konstrukcję i względnie zwarty (dla przejścia) rozmiarach. I, oczywiście, nie może pozostawić obojętnym potencjalnych nabywców ceną. Są to tylko trzy podstawowe zalety, że samochód Kia Sportage stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych, popularnych i kupowanych SUV-ów. Maszyna ta jest dostępna z kilkoma rodzajami organizmie. Potencjalny nabywca może wybierać między trzema drzwi „Kia” z krótkim lub długim rozstawem, jak również ciała pięciodrzwiowej. Oprócz wersji zamkniętej można znaleźć korotkobaznym wersji, wyposażony w miękki namiot (czyli kabriolet). A producenci stworzyli model z rozszerzonym z powrotem światła, ale ta wersja na eksport, zdecydowano, aby nie dostarczyć.

Pierwsze modele

Tak powinno być bliżej przyjrzeć się pierwszej wersji Kia Sportage, parametry techniczne , których nie było tak wysokie, jak są dzisiaj. Są one dostępne w świetle od 1994 roku. Co można zauważyć uwagę w pierwszej kolejności? Może dość wygodne kabiny. I jest doskonale urządzone. Tutaj można zobaczyć pojedynczą konsolę, wykonana w ciemnych kolorach. Idealnie łączy się z szarej kolorystyce wnętrza. Plus – wygodne i komfortowe siedzenie. Nie można nie zauważyć, uwagę fotel kierowcy wyposażony z korekty 4-ring. Ze względu na to, że samochód będzie poczuć się jak kierowca wysoką i niską. Jednak wielu twierdzi, że pasażerowie z tyłu na tyle, przestrzeń dla nóg. Ponadto szerokość tylnej fotela jest słaba. tylko dwa pasażerowie mogą zmieścić.

Pierwsza generacja Kia Sportage: Dane techniczne

Ta sama linia jednostek napędowych jest dość zróżnicowana dla tamtych czasów. Koreański zwrotnica może być zakupiony z trzech silników. Pierwszy przykład wykonania – dwa litr wtryskiwacz 16 zaworów. Jego moc może być albo 95 lub 128 KM. Inna wersja – silnik wysokoprężny o pojemności 2,2 litra z 63 „konia”. I ostatnia opcja – turbodiesel jednostki na dwóch litrów. Podstawowa wersja tego urządzenia jest oferowany z pięcioma-Speed „mechaników”, ale wśród tych opcji jest „automatyczne” na 4 etapy.

Urządzenia w samochodzie nie było złe. W każdym razie, w końcu lat 90. stworzył wiele bardziej funkcjonalny Kia Sportage. Specyfikacje te wersje były dobre. Maszyna jest wyposażona w zdalnie sterowany centralny zamek z wbudowanym immobilizer, jak również elektronicznych okien tylnych i przednich drzwiach. Dodatkowo, należy zauważyć dbałość o kierownicę i kontrolować regulację wzmacniacza. Również dostępne i lusterka zewnętrzne, elektryczne, a nawet małe rzeczy, takie jak zegar cyfrowy, automatyczną anteną i dość wysokiej dynamiki.

2000s

Z biegiem lat, samochód został przekształcony. W 2000 roku, zaczęły się pojawiać w lekkiej wersji z całkowicie nowej optyki oświetlenia. Programiści dało blok przedni reflektor świateł nowoczesne obiektyw i utworzyły stały i bardzo praktyczne poliwęglan zamiast szkła. Kolejny model z początku 2000 roku znane są ich ciała. Kiedy produkowane producenci używane „tsinkrometall”, który posiada wysoką odporność na korozję. Nawiasem mówiąc, w tym względzie, model w wielu krajach został uznany za najlepszy. I te wersje różnią dobry prześwit – 21 centymetrów. W ogóle, dobrych zmian w porównaniu z wcześniejszymi wersjami.

2007 e-2010s

Co zatem były samochody Kia Sportage 2007? Specyfikacje techniczne dotyczące pojazdów wyprodukowanych po połowie 2000 roku, różne od tych, które były w ich poprzednicy. I znacząco. Pochodzenie etniczne, w zasadzie pozostała taka sama jak modele wychodzić do tego czasu. Ale przednia część ciała zmieniły się znacznie. Nowy zderzak, kratka zaawansowany, stylowy charakterystyczny „look”, zmodyfikowane tylne światła … a Kia Sportage 2009 dane techniczne stały się jeszcze lepsze. W tych wersjach, aby poprawić i wnętrze też. Zupełnie nowa tablica przyrządów, wygodne fotele (istnieją różne warianty wykończenia), rozszerzona lista wyposażenia standardowego. Nowe, dwu-litrowy silnik wysokoprężny do 152 litrów. s., zmienił zawieszenie i, oczywiście, był doskonałą kontrolę.

Najnowsze modele

Teraz chciałbym powiedzieć kilka słów o wersji Kia Sportage 2010. Charakterystyki techniczne tych maszyn są lepsze pod każdym względem. Konstrukcja zmieniło – nie było „wkręca-up” reflektory, masywna krata i powiększone nadkola z aspektach strefie barkowej. Samochód stał dłużej. Wewnątrz było więcej miejsca, a wnętrze staje się jeszcze bardziej korzystny kształt. klimat kontrola, potężny system audio, złącze USB, dogodne jednostki sterujące, szeroki wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, skórzane fotele … wewnątrz jest wszystko, czego potrzebujesz! Te samochody dostać naprawdę imponujące.

I wreszcie, Kia Sportage 2014 Dane techniczne tego urządzenia są dobre. Najbardziej „słaby” silnik – 1,7-litrowy silnik wysokoprężny 115 KM. Jego maksymalna – 173 kilometrów na godzinę. Zużycie paliwa, jak na dzisiejsze standardy, śmiesznych – 6,3 litra i na torze i nie mniej niż pięć. Jest jeszcze inna wersja – w 136-osobowej dwulitrowy. Prędkość maksymalna – 180 km / h. Trzeci wariant wysokoprężny – ten sam dwulitrowy, 184-hp. Jego maksymalna – 195 km / h. Istnieje również wersja benzynowa – 2 litrów i 150 litrów. a. W ogóle, jak można zauważyć, charakterystykę potężny. Nic więc dziwnego, że ten samochód jest popularny nie tylko w domu, ale również w innych krajach.