263 Shares 4523 views

Pyszne domowe babeczki (różne formy): jak to zrobić?

Z pewnością nie ma takich ludzi, którzy nie chcielibyśmy domowe bułeczki. Różne formy (jak zrobić ciastka opiszemy później) dać ten produkt w sposób nie wszyscy. Dlatego składania artykuł, zdecydowaliśmy się poświęcić go na ten temat. Od niego dowiesz się, jak zrobić kok, tworząc loki i klasyczny kok.

Różne formy: jak to zrobić?

Co do zasady, domowe bułeczki przygotowane wyłącznie z ozdobnym bazie drożdży. Innymi słowy, w cieście na te produkty powinny zostać dodane do drożdży, masła lub margaryny i cukru. Wyrobić miękkie fundament, jest pokryta ręcznik i pozostawić na 80-90 minut na bok. W tym czasie, ciasto musi wzrosnąć kilkakrotnie, aby stać się najbardziej miękki i soczysty.

Więc jak zrobić różne formy babeczki? Należy zauważyć, że większość gospodyń przygotowuje partię, nie opierając się na żadnych recept. Dlatego, aby dać pewną formę herbatników, można według własnego uznania.

Jednakże, istnieje kucharzy, którzy wolą gotować pewną wypieki konkretnych rozmiarach i kształtach. Rozważmy kilka takich rozwiązaniach bardziej szczegółowo.

Klasyczne produkty

Jak zrobić babeczki z różnymi formami? Zanim odpowiemy na to pytanie, należy powiedzieć, jak tworzyć klasyczne produkty okrągłe. Aby to zrobić z ciasta drożdżowe baz szczypta off kawałek wielkości pięści, a następnie smarować olejem i jest zwinięty w kłębek. W taki półprodukt jest umieszczony w głębokiej formie, a następnie rozprzestrzenił się na to samo, i wszystkich innych produktów. W tym przypadku, między nimi nie ma potrzeby, aby zostawić szczególny dystans. W rzeczywistości, po upieczeniu półprodukty aromatyzowane masło, bardzo dobrze oprócz innych odpadów.

Tworząc kok

Teraz już wiesz, jak tworzyć klasyczny kok. Różne formy (jak zrobić bułki, wyjaśnimy teraz), dzięki czemu można wymyślić własnych produktów. Jednak w tej części artykułu zdecydowaliśmy się powiedzieć o tym, jak zrobić piękny i zgrabny kok.

Od zbliżonej ciasta oderwać kawałek walcowane go do okrągłego placka o średnicy około 12 cm i o grubości 7-8 mm. Następnie, produkt posypać cienkiej cukru i złożyć w ciasny rolki. Następnie jest złożone na pół, środkowa część jest cięte, pozostawiając końce w postaci ogólnej. Produkt następnie rozprowadzono na szalce natłuszczone, uprzednio trawionym otwieranej części półwyrobu. Na wierzchu rozmazany jaj kurzych i wysłać je w piekarniku.

Tworzymy loki

Przed dokonaniem bułki o różnych kształtach, należy zdecydować więc, jakie produkty chcesz. Jeżeli obecność napełniania dla ciebie nie ma znaczenia dla tworzenia domowego wypieku, można użyć powyższej metody. W przeciwnym razie zaleca zwrócić uwagę na następującą metodą.

Od rozpoczynając bułki domu? Różne formy (zdjęcia produktów prezentowanych w tym artykule), aby można było łatwo pieczenia. Jednak uważamy tylko najszybszą i najbardziej popularnym sposobem. Aby to zrobić, cały spread ciasto na pokładzie, posypać mąką i zwinięty w prostokątnym grubości nie większej niż 8 milimetrów. Następnie farsz rozłożone na nim (na przykład, mak, grubości jam, suszone owoce, owoce, orzechy, etc.) i ściśle owinięty w zwój. Po tym, że produkt jest cięty na kawałki. Ich grubość nie powinna przekraczać 4-5 centymetrów.

Podsumowując utworzone zwojów rozprowadzono na natłuszczonej arkusza lub tacy i wysyłane do pieca. W temperaturze 200 ° i wypiekane przez 52 minut, a następnie ostrożnie usunięte.

Należy zauważyć, że to właśnie na tej zasadzie upiec znanych rolek Cinnabon.

podsumować

Teraz już wiesz, jak przygotować pyszne domowe bułeczki. Różne formy (jak zrobić kok i loki, badaliśmy powyżej), aby dać im dość łatwo. Najważniejsze z tym – po prostu użyć bazy drożdże herbatniki i pokazać maksimum wyobraźni.

Przy okazji, oprócz opcji przedstawiony istnieje tak wiele różnych sposobów, tworząc piękne bułeczki domu. Na przykład, ktoś robi je w formie plecionki, ktoś – w postaci krojonej bochenek, a niektóre w ogóle daje babeczki francuskie rogaliki zobaczyć.