126 Shares 5662 views

Domki letniskowe z drewna: projekty i budowa

W ostatnich latach, domy letnie wykonane z belek bezprecedensowy popyt. Są one zbudowane z przyjemności i często, ponieważ jest to łatwe i opłacalne, i podmiejskich obudowa zamienia ciepłe i wygodne. Wybór kosztów i konfiguracji jest bardzo zróżnicowane, więc łatwo jest utrzymać się na projekcie, najbardziej satysfakcjonującym klienta: może to być mały dworek lub duży budynek, ale w każdym przypadku mogą być eksploatowane przez cały rok.


Oryginalny projekt domy z drewna i innych zainteresowanych klientów, którzy preferują ekologiczny zakwaterowania oraz wykonawców, entuzjastycznych nowych technologii szybko budowlanych.

Drewniane belki – materiał naturalny domów bajki

Po spotkać płaskość drewnianych ścianach budowniczych do cięcia kłód, dziennik i teraz poddane bardziej radykalnego leczenia przy użyciu nowoczesnych narzędzi wykończeniowych.

Z punktu widzenia gospodarki, budowę podmiejskich domów drewna można uznać za najbardziej opłacalne. Technologia ta nie jest używana tylko do budowy niskich budynków mieszkalnych i domków letniskowych, ale również kąpiele drewnianych i innych konstrukcji lekkiej. drewna uniwersalne pozwalając ostatni etap prac podjętych w celu wykonania staranne wykończenie ścian z bocznicy, clapboard, bunkra. Wybierz swoje ulubione Ci letnie domy z belek, z których zdjęcia są w tym artykule, a wysoko wykwalifikowani specjaliści przyjdą ci z pomocą i pomóc marzenie się rzeczywistością!

technologia budowy

Do wytwarzania struganego profilowaną klejony fornir i kłód, suszy płyt okładzinowych seksualnych i stosowania takich gatunków drzew jak sosna i świerk.

Powyższe rodzaje drewna produkowane w warunkach przemysłowych. Ten materiał budowlany obejmuje pełny cykl obróbki przy obróbce precyzyjnej, pozostawiając zaznaczone sklepy elementy konstrukcyjne, gotowe do prac montażowych z wznoszeniem konstrukcji. Ściana belki wytwarzane z innym przekroju poprzecznym i średnicy. Innymi słowy, to doprowadza się do serwisu i montażu. Wynik – domy wiejskie z barem montowane dość szybko i łatwo, jak projektant zabawek dla dzieci.

Gdy średnia długość 6 metrów otrzymany materiał nie strugany drzewny z 100×150 mm do 200×200 mm, średnicę w zakresie od profilowych prętów 90h140 do 140×140 mm.

Standardowe wyposażenie dworek

Budowa domów za miastem z baru w standardzie obejmuje:

 • molo Fundacji;
 • transport i montaż gotowego bar w kształcie dzienniku;
 • montażowe i wykończeniowe wysokiej jakości materiałów elementów dachowych;
 • Warstwy podłogowe szorstkie wykończenie i podłogowe;
 • zaprojektowany izolacji okładziny;
 • Montaż drzwi, okien, schodów (z wieloma piętrach) i przegród wewnętrznych.

stopniowo budowa

Przed budową drewnianej obudowie identyfikuje najlepsze projekty domy z barem. Klienci mogą to zrobić samodzielnie za pomocą zasobów online lub opierając się na smaku i wyobraźni. I można skorzystać z pomocy profesjonalnych projektantów i budowniczych, którzy znają bliżej do warunków placu budowy oraz innych niuansów, będzie oferować najlepsze rozwiązania dla budynków.

Przy projektowaniu dworki drewna, klient musi zdawać sobie sprawę z faktu, że po pierwszej fazie budowy (rama) musi wynosić co najmniej sześć miesięcy, zanim będzie można przystąpić do drugiego etapu – roboty wykończeniowe; wymagane jest, aby dać czas drewna naturalnego skurczu.

Podczas montażu szkieletu odbywa się w cyklu zerowania ścian wewnętrznych i zewnętrznych, dachu zamontowane. Obejmuje to następujące zdarzenia:

 • układania fundamentu, pierwszy pierścień, posadzki, podłogi belki;
 • Montaż skrzynki w domu i podstropilnyh belek ;
 • montaż dachu;
 • w cyklu zerowego węgielnego i trzymał waistrail.

Fundament zwykle melkozaglublenny: pas lub pasek. Na tym etapie, fundacja niskie koszty, to nie zależy od rodzaju budynku i cech gleby pod podstawą.

Dalsze odbyło waistrail r lagi, instalowanie podłoża. Potem następuje prowadzenie prac termoizolacyjnych, urządzenie do ochrony przed wilgocią, podłogi arkuszy.

Budowa placu oknie dziennika

Budowa placu oknie dziennika zaczyna montażu ścian na pierwszym piętrze. Urządzenie wewnętrzne następnie kontynuuje Ścianki działowe i izolację mezhventsovogo. domy letnie profilowanych prętów mają napięte stawy dzięki zastosowaniu związku elementów drewnianych przez „jaskółczy ogon”, w którym drewno nie jest zdeformowany jak wysycha.

Kolejnym etapem jest umieszczone belki stropowe i krokwie dachowe, okładzin i rąbka izolowane. W obecności drugim piętrze wewnętrznymi przegrodami mogą być umieszczone na początku zdobienia pierwszym piętrze.

Aby przyspieszyć skurcz drewna, zrobić wentylowana pudełko w miejscach, gdzie projekt przewiduje drzwi i okien.

Zakończenie pierwszego etapu budowy

Ostatnie prace w pierwszej fazie – budowa dachu. Aby to zrobić, należy umieścić skrzynię umieścić barierę wilgoci zszytych okap i pokrycie dachowe układa się. Jako począwszy oferta dach ocynkowany gofrolist, ale opcjonalnie budowniczy wykonać powłokę z innego materiału. Dobór izolacji i izolacji jest omawiany podczas zawierania umowy.

Drugi etap – roboty wykończeniowe

Po 6 miesiącach, gdy skurcz drewna jest zakończone, konieczne jest przeprowadzenie układania media, to jest możliwe, aby położyć podłogi, instalacja okien i drzwi z pustaków szklanych. Sposoby wykończenia i wygląd zewnętrzny domu wybranego przez klienta.

Domy wykonane z belek prefabrykowanych profilowanych – budynek

Jednokondygnacyjnych letnie domy z profilowanych prętów zyskują popularność ze względu na komfort i wydajność drewnianego budownictwa mieszkaniowego. Nic dziwnego, że eksperci nazywają drewniana belka materiał budowlany nowej generacji. Po tym wszystkim, w przeciwieństwie do drewna struganego wykorzystuje system „pióro i wpust”, pozwala na budowę domu tak szybko, jak to możliwe.

Zalety technologii

Oczywiście, proces budowy jest pracochłonne i wymaga zgodności z przepisami technicznymi i przepisami budowlanymi. Jednak oczywiste zalety niedrogich drewnianych budynków projektów, które obejmują domów letnich wykonane z belek, są bardzo atrakcyjne dla klientów:

 • oszczędności ciepła. Dom drzewny zatrzymuje ciepło bardzo dobrze ze względu na niską przewodność cieplną materiału drzewnego.
 • Przyjazne dla środowiska. Naturalny materiał w budownictwie mieszkaniowym jest kluczem do zdrowia i bezpieczeństwa hosts.
 • Gospodarka. budynki drewniane, włącznie z podmiejskiego domu Fornir klejony warstwowo w konstrukcji pozwoli zaoszczędzić pieniądze na materiały eksploatacyjne oraz różnego rodzaju prac.

Oczywiście, bez względu na to konstrukcja wolisz, wszystko będzie zrobione na krótką metę, lepiej i taniej niż w przypadku na budowę cegły będą stosowane, blok żużlowym lub innej nienaturalnej rzeczy. I w końcu dostaniesz swój własny ekologiczny dom z „oddychającego” materiału, który będzie znacznie tańsze niż zakup mieszkania, nawet na rynku wtórnym.

Drewniany domek z drewna ułożone zgrabnie wygląda naturalnie, wygodne i atrakcyjne. Można i zostawić drewno ze swojego naturalnego piękna, powoduje tylko wszystkich jego powierzchni kilku warstw specjalnych związków ochronnych. I wtedy rzeczywiście domu urlop będzie wyglądać jak z bajki! Będzie miło pójść gości, nie mówiąc już mieszkać w takim domu z pewnością przemówi do wszystkich członków gospodarstwa domowego.