397 Shares 8895 views

Driopithecus: okres życia, siedlisk i cech

Dawno, dawno temu (podczas Górnym miocenu) w obszarach Afryki Wschodniej i Północnej Indii była zamieszkana przez istoty, być może ewolucyjnych poprzedników współczesnych ludzi. Później rozprzestrzenił się do Azji i Europy. Byli driopithecus.

W tym artykule postaram się odpowiedzieć na pytania, które odnoszą się do tych stworzeń: Jakie driopithecus, okres życia, siedlisk, cech strukturalnych i dowiedz się ogólne informacje o rozwoju całej ludzkości.

Trochę o historii ewolucji Ziemi

W porównaniu z całej historii ludzkości okresu trzeciorzędu trwała przez długi czas (70 – 1 milion litrów temu ..).

I znaczenie tego okresu w całej historii Ziemi, zwłaszcza w rozwoju roślin i zwierząt, jest ogromna. W tamtych czasach nie było wielu zmian w wyglądzie całego globu: były obszary górskie, zatok, rzek i mórz, znacznie zmieniony przedstawia niemal wszystkie kontynenty. Jakiekolwiek góry: Kaukaz, Alpy, Karpaty, było podniesienie centralnej części Azji (Pamir i Himalaje).

Zmiany w faunie i florze

Jednocześnie postępy są zmiany we florze i faunie. Było dominacja zwierząt (ssaki). A najważniejsze i istotne jest to, że na koniec okresu trzeciorzędu o najbliższy przodek współczesnego człowieka. Wśród nich driopithecus podczas życia prawie 9 mln. Lat.

Na hipotez pochodzenia ludzkiego

Pod koniec ogólnego rozwoju osoby żyjącej organizmy powstały proces. Obejmuje ona wyższy poziom rozwoju. Kto jest jedyną osobą na widoki Ziemi – «Homo sapiens» (w inny sposób – „Homo sapiens”).

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele hipotez pochodzenia ludzi. Według koncepcji religii, wszystko, łącznie z ludźmi, stworzony przez Boga (Allaha) z gleby (mokre gleby). Początkowo, Słońce i Ziemia powstały, wówczas woda, gleba, księżyc, gwiazdy, i wreszcie zwierzęta. Następnie, nie było Adama i jego towarzysz Eve. W konsekwencji, końcowy etap – pochodzenie od innych ludzi. Później, wraz z rozwojem nauki pojawiają się nowe perspektywy w kwestii ludzkiego wschodach.

Na przykład szwedzki naukowiec Linneusz (1735) stworzył system wszystkich istniejących organizmów żywych. W rezultacie osoba on zidentyfikowany u naczelnych ssaków (klasę) i dał nazwę „Homo sapiens”.

Francuski przyrodnik Ż. B. Lamark też opinia o pochodzeniu człowieka od małpy.

Prekursorami ludzi według Darwina – driopithecus (miocen okres życia).

Etapy poprzedników życia ludzkiego i ich nazwy

Według współczesnych badań paleontologicznych, starożytnych prekursorów człowieka – prymitywnych ssaków (owadożerne), co dało podstawę do parapiteki podrodziny.

Przed wiesz kto driopithecus (podczas ich życia), należy podać definicję innych podgatunków.

Pojawienie parapiteki sięga około 35 milionów lat temu. Ten tak zwany Małpa drewno, z którego pochodzą nowoczesny orangutany, gibony i driopithecus.

Co jest driopithecus? To poludrevesnye i istoty polunazemnye pojawiła się około 18 milionów lat temu. One doprowadziły do Australopithecus, nowoczesne goryli i szympansów.

Australopithecus, z kolei, po 5 lub więcej milionów lat temu na równinach Afryki. Oni już byli bardzo małpy ruchome na 2 tylnych nogach, ale w pozycji na wpół zgięty. Mogą one dały początek tzw Homo habilis.

„Homo habilis” powstał około 3 milionów lat temu. Uważany jest za przodka archanthropines. To właśnie na tym etapie było włączyć je do ludzi, ponieważ w tym okresie wyprodukowano pierwsze prymitywne narzędzia. Archanthropines miał kilka podstaw mowy i mogli używać ognia.

Potem były starożytni ludzie – Neandertalczycy (paleanthropic).

W tym okresie nie było już podział pracy: kobiety zaangażowane w przetwarzanie zwłok zwierzęcych, zbieranie roślin jadalnych i ludzie zaangażowani w polowania i do narzędzi i polowanie.

I w końcu, współczesnych ludzi (lub Neanthropines) – Cro-Magnon. Są przedstawiciele Homo sapiens pojawił się około 50 tys. Lat temu i żyli klany. Byli zaangażowani w rolnictwie, udomowionych zwierząt. Były to początki kultury i religii.

Driopithecus: okres życia, siedlisk cech strukturalnych

Pozostałości tych gatunków stwierdzono w miocenu i plioceńskimi. Wśród nich, zgodnie z prawdą tylko kilku naukowców – przodków małp człekokształtnych i sam człowiek.

Żyli w Europie Zachodniej (18,9 mln. Lat temu). Nie potwierdzając podobne ustalenia w Afryce Wschodniej i Północnej Indii. Zarówno w wyglądzie i zachowaniu, były one bardzo podobne do szympansów i goryli, ale trochę bardziej prymitywne.

Nie bardzo wiele faktów zachowane, aby dokładnie ocenić ich siedliska i nawyków. Oni tylko dać wyobrażenie o tym, jak żyć driopithecus (okres życia, siedliska, żywność, etc.). Najprawdopodobniej jedli głównie inną roślinnością (dzikie jagody, owoce, zioła) i żył tylko na drzewach.

Jej cechy zewnętrzne i zachowania są zbliżone do nowoczesnych szympansów, pawianów i: osiągnęły średnią długość 60 cm i masie ciała w zakresie od 20 do 35 kg. W odniesieniu do środków transportu driopithecus przypominają nowoczesne gibonów i orangutanów.

Charakteryzują się one do lepszego rozwoju kończyn górnych, stracił swój udział w ich ruchu.

Istnieją również specjalne funkcje: mieli widzenia obuocznego i rozwój centralnego układu nerwowego.

Znaczenie „driopithecus”

driopithecus słowo ( «Dryopithecinae») pochodzi od greckiego «drys» – drzewa i małpą na «píthekos», tj małp żyjących na drzewach.

Najczęstsze objawy u zwierząt i ludzi

Driopithecus – wymarły podrodzina małp człekokształtnych. Pierwszy Odkrycie tego kopalnych wystąpił w 1856 roku we Francji w Saint-letnich depozytów w wieku od 15 do 18 milionów lat. Kto wiedział o Darwin wierzył driopithecus wspólny przodek ludzi i małp antropomorficznych (Afryka) – szympansy i goryle.

O relacjach z ludźmi driopithecus przedstawia strukturę jego szczęki i zęby, które łączą cechy obu ludzi i małp. Zęby mają niższy podstawowy driopithecus bardzo podobny w strukturze ludzkiego trzonowców, oraz w tym samym czasie, silnie rozwinięte zębów oraz obecności określonych cech bardziej typowych antropomorficznych małp.

Najbliżej ludzi – Darwin driopithecus, okres życia, który – środkowego miocenu. Jego szczątki znaleziono w Austrii.

Na innych współczesnych przedstawicieli rodzaju małpy

„Młodszy brat” przodków ludzi beznadziejnie w tyle, i pozostał na drugiej stronie ścieżki ewolucji prowadzącej od małpy do człowieka. Niektóre z gatunków małp (koniec okresu trzeciorzędu), bardziej przystosowany tylko do życia tylko na drzewach, więc są na stałe przymocowane do lasu deszczowego.

Rozwój innych zaawansowanych małp w walce o byt, co doprowadziło do wzrostu ich rozmiarów ciała, ich konsolidacji. Tak więc, to była ogromna megantrop i Gigantopithecus. Ich szczątki zostały znalezione w południowych Chinach. Tego samego rodzaju i współczesnych goryli. Ich siła i wielkość żyjąc w lesie rosły kosztem i ze szkodą dla rozwoju mózgu.

wniosek

Istnieje jeszcze wiele nierozwiązanych problemów i odpowiedzi do nich o pochodzeniu i rozwoju człowieka. Być może nowe odkrycia szczątków pomóc im odpowiedzieć.

Należy zauważyć, że szczątki małpy nawet w Gruzji zostały niedawno odnaleziony. Można przypuszczać, że jest to rodzaj Onos do driopithecus i nadano mu udabnopiteka nazwisko (wg nazwy Udabno obszarach).