590 Shares 2527 views

Amur fish-oczyszczacze

W wodach naszego kraju, istnieje wiele komercyjnych ryby i ryby, które są krytyczne znaczenie gospodarcze. To ostatnie odnosi się do karpia. Ryba odgrywa ważną rolę w zapobieganiu chorób, które są transmitowane przez zakaźną (komary), gdy do chłodzenia turbiny jądrowych oraz innych procesów.

Dlaczego tak? Przekonajmy się o tym niesamowitym mieszkańca rosyjskich rzekach więcej. Jest domem dla Azji Wschodniej, gdzie jest powszechny w rzece Amur i rzek całych Chin i okolicznych krajach. Należy zauważyć, że w naszym kraju, że nie spełnia aż 60-tych ubiegłego wieku, kiedy to duża partia ryb zostało wniesionych do Związku Radzieckiego w celu ich aklimatyzacji.

Wyjątkowość tego nie jest w rzeczywistości udanej aklimatyzacji, jak podobne przykłady można znaleźć sporo, ale na tym, że postępowanie zameldowania karpia nie tylko nie prowadzi do niepożądanych skutków dla środowiska (co się często), ale także do niewątpliwych korzyści. Po tym wszystkim, Karp – ryba jest cenna nie tylko z handlowego punktu widzenia (i o masie do 35 kg, to jest oczywiste), ale także z punktu widzenia biznesu, ponieważ pewnego dnia to „krowa słodkowodne” zjada tyle trawy, jak ona waży! W szczególności mieszkańcy nadbrzeżnych wiosek wiosną i jesienią są karmione swoje pracowite sąsiadów, rzucając się do wody sadzonki trawy.

Taka pasja w jedzeniu roślinność wodna nie może być zainteresowany w energetyce, które od dawna zmaga się z problemem zamulenia stawów chłodnic i zarastanie im ogromne ilości ścieków. Zwłaszcza w tym zakresie, to denerwuje Elodea, wapno, że „legalne” sposoby prawie niemożliwe. Ale karp ryba Elodie kochał i całkowicie rozwiązało problem, dużo do rozbawionych ekologów: to zasadzić ją w swoim czasie były importowane z Kanady, i jest dokładnie taka sama, „emigrant”.

Należy podkreślić, że to przedstawiciel fauny słodkowodnych w naszych wodach nie tarło, tak, że utrzymanie jej ludności jest całkowicie w gestii specjalnie zaprojektowanych farmach rybnych, które są corocznie produkowanych w stawach naszych tysięcy państw narybku karpia i larw. Nawiasem mówiąc, wygląda to tak wspaniałej ryby?

Jak już powiedzieliśmy, amur, zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, jest duże ryby, których długość może również osiągnąć 120 centymetrów. Określony przez wydłużony spłaszczony bok ciała, które jest pokryte dużą skalę. Od jego wielkości, mówi przynajmniej fakt, że we wszystkich linii bocznej ryby nie mają więcej niż 50 skal.

Jeśli planujesz odwiedzić staw, gdzie zwykły karp (ryby, nawiasem mówiąc, smaczne) w celu prowadzenia połowów, należy pamiętać, że aby to zrobić w dowolnym momencie, nie będzie działać. Fakt, że karpie są bardzo wybredni jedzenie i nie ma nawet najbardziej kuszące przynęty, dopóki w zbiorniku nie ma roślinności wodnej. Innymi słowy, jest haczyk powinien być wczesną wiosną i późną jesienią, kiedy do paszy staje się naprawdę źle. Ryby to ostrożne, tak, że nie kiedy rejsu zdecydowanie zalecamy, aby hałas.

Tak dowiedzieliśmy się, że kto to jest amur: ryby, bez których wiele rzek w naszym kraju może bardzo zarośnięte trawą.