519 Shares 7953 views

Singapur – najmniejszy kot świata

Najmniejszy kot na świecie jest zapisane w Księdze Rekordów Guinnessa. Mężczyźni rzadko docierają 3 kilogramów, podczas gdy kobiety i mniej. Ich ojczyzną mówi nazwa rasy – jest wyspą Singapur. Te koty przez całe życie pozostają kocięta, nie tylko w wielkości, ale także w zachowaniu. Są zabawy i towarzyskie życie: a komputer „help”, aby usiąść i ugotować obiad i posprzątać dom. Ich życie jest wyraźnie podzielony na grze i przechodzą okresy czasu z hostem: i położyć na ramionach, i skulona obok siebie, a nie odstąpić, gdyby się źle.

Najmniejszy kot na świecie „ma swój początek” z kotów ulicznych Singapurze, gdzie są one na własną rękę do paszy w pojemniki na śmieci i za pomocą wywoławczych małych ptaków i gryzoni. Jednak ta rasa jest uważany za skarb narodowy Singapuru. Ich usunięcie z kraju jest ograniczona. Singapur jest pomnik, który jest uważany za maskotką wszystkich mieszkańców miasta-państwa. W połowie lat 70-tych amerykańscy turyści wziął je, a w ciągu roku były prezentowane na wystawie jako zarejestrowany i wykwalifikowanego skale. Ale te koty są już całkiem inna od ich przodkowie. Futro stało się jaśniejsze i ma różowawy kolor. W późnych latach 80-tych rasa została sprowadzona do Europy, ale jest nadal niedostatecznie reprezentowane na kontynencie.

Najmniejszy kot na świecie ma niesamowity wygląd. Wspaniałą rzeczą – To ogromny zielonkawe oczy, orzechów lub pszenicy kolorze, które wyglądają uroki i urzeka. Tułów doskonałe proporcje sprawia, że kot bardzo elegancki. Smukły, trochę krótkie nogi unsubtle ogon średniej długości włosów jest krótki, jedwabiste i błyszczące Przytulania kształt i kolor kości słoniowej jest podobna, ale nie ciepłą ton.

Najmniejszy kot rasy jednocześnie pełen wdzięku, skromny, wesoły i energiczny. Jednak wszystkie osobniki tego gatunku są z niezwykłą wytrwałością. Mobilność w Singapurze niesamowite. Jeśli kot postanowił grać, wszystkie przedmioty w domu staną się jej zabawek. Jej skoki i obroty z niesamowitych trajektorii może być zazdrość z najbardziej niespokojnych małp. W tym przypadku, wszystkie ruchy i działania nie powodować niedogodności dla właścicieli w Singapurze są bardzo ostrożny i nieśmiały.

kocięta Singapur są bardzo małe. okres do zajścia w ciążę u kobiet zaczyna się zaledwie 20 miesięcy. Hodowcy polecić Odejście od wiązania mężczyzn w wieku 17 miesięcy i kobiet – do 2 roku. Najmniejszy kot na świecie w tego samego miotu przynosi od 1 do 4 kocięta. Singapur – niezwykła matka. Jest delikatny i bardzo opiekuńczy. Bierze pod swoje skrzydła i innych dzieci, zwierzęta, które żyją z nimi w tym samym domu, nawet jeśli nie są już wzrost i waga. Żywotność kotów singapurskich 10 do 15 lat. Na ich przodkowie rzadko przetrwać do 5. Oczywiście, czas trwania zależy od warunków i opieki.

Koty te są całkowicie pozbawione agresji. Singapurski czuły i przyjazny, bo dogadać się ze wszystkimi ludźmi w gospodarstwie domowym.