354 Shares 3680 views

Najciekawsza informacja o Modliszka owadów

Na pierwszy rzut oka Mantis – absolutnie nieszkodliwy owada. Krucha, cienka, niewidoczna w traw i gałęzi drzew. Ale ten owad nie jest to, co się wydaje. Przede wszystkim, praktycznie wszystko jasne, że tak zwany z powodu jego modlitwą założonymi kończyn przednich. On może siedzieć w swojej pozycji przez wiele godzin, ale nie daj się zwieść, owad modliszka – jest groźnym drapieżnikiem. Atakuje ofiar jest znacznie większe od siebie. Zdając sobie sprawę z walkami Mantis z dużych pająków, a nawet węże! Jednym z nich jest zmuszony myśleć o tym, a jeśli ludzie pomyłki z nazwą?


W porównaniu z krewnymi jest znaczącym przedstawicielem tej klasy. Niektóre osoby mogą osiągnąć 76 milimetrów długości, a nawet więcej. Kobiety są zwykle większe od samców. Jeśli rozmiar jest taki sam, a następnie określić płeć osoby przed nadejściem dorosłości jest trudne.

Oni doskonale naśladować. Są gatunki, które są bardzo podobne do kwiatów, inni mogą łatwo zgubić się w liściach, a wszystko w jednym celu – aby waylay odpowiednią ofiarę! Dla ludzi, którzy nie niebezpieczne. Jedynym sposobem, że owad modliszka może zaszkodzić ludziom – drapiąc palcami postrzępione krawędzie przednich nóg, jeśli spojrzeć na to przez nieuwagę.

Ludzie, którzy widzą je po raz pierwszy, pierwszy po prostu nie wierzę, że to istoty pochodzenia ziemskiego. To też niezwykłe w jego wygląd i całym swoim wyglądem obcych. I, oczywiście, bardzo trudne do zrealizowania, że jest to groźny drapieżnik. To nie zawsze jest możliwe rozróżnienie między dobrym wyglądem, takich jak tworzenie małej modliszki. Owad (Zdjęcia Jego zdolność do jakiegokolwiek uroku) czy taniec dziwny rytualny taniec.

Niektórzy ludzie nawet trzymać je w domu, dlatego opiekę nad nimi nie jest zbyt trudne. Owadów kilka razy będzie trzeba zmienić obudowę. Po pierwsze, jest to dość odpowiednie opakowania do jogurtu, ale później musiał znaleźć mu „płaski” więcej. Przez cały okres Modliszka owadów to zrzuca skórę, zwiększając rozmiary. Nie wolno nam zapomnieć nakarmić go na czas, jak również w jego domu zawsze powinien być gałązki na których może on spędzać czas, co jest szczególnie ważne w okresie linienia. Ale nie trzeba pić – trzeba tylko zapewnić wystarczającą wilgotność.

Jeśli decyduje się na zmniejszenie osoby heteroseksualne, konieczne jest, po pierwsze, aby przygotować komórkę trójwymiarową, a po drugie, wystarczającej ilości pożywienia. W przeciwnym razie, tym większy samiec samica może jeść po kopulacji. Może pojawić się natychmiast, jak tylko jednostka będzie razem lub w ciągu najbliższych kilku dni. Po zakończeniu okresu godowego, mężczyźni muszą ponownie przeprowadzić.

W odpowiednim czasie samica składa od 30 do 300 jaj, które wykluwają się po kilku miesiącach nowych jednostek. Aby zapobiec kanibalizm wśród noworodków należy umieścić je w pojemniku z dużym wielu ukrytych narożników i żywym pokarmem. Po drugim lub trzecim wylinka wszystko, czego potrzebują, aby usiąść.

Owad modliszka, w przeciwieństwie do większości swoich kolegów posiada szereg unikalnych umiejętności. Oprócz wspaniałych możliwości mimicric, może odwrócić głowę prawie 180 stopni we wszystkich kierunkach, a nawet spojrzeć przez ramię. Nawiasem mówiąc, kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn, nie może latać, ale skrzydełka mieć obu płci. Wystarczy, że są zbyt ciężkie, by latać.