876 Shares 6418 views

Wędrówka śmierć na Mount Huashan – wyjazd dla adrenaliny i wrażeń

To wzgórze nazywa się atrakcją dla poszukiwaczy przygód. Każdy, kto nie ma wystarczającej ilości adrenaliny, może postawić stopy na wąskiej deski gwoździami nad przepaścią. Poświęcona góra Chiny Huashan połączeniu 5 szczyty, na których znajdują się pagody i klasztory – popularne miejsce dla pielgrzymów. Istnieje wiele szlaków turystycznych pieszych do wyciągów i kolejek linowych, nie są związane z określonym ryzykiem, ale fani łaskotać nerwy zostawić je bez nadzoru.


Wędrówka śmierć na górze Huashan (Chiny)

„Szlak śmierci” kładzie się na bardziej ryzykowny podróżnych, którzy nie boją się iść niebezpieczne miejsce. Setki lat temu mnisi żyli, utwardzona górskie szlak turystyczny śmierci na górze Huashan, które w tym czasie składała się tylko z desek wbijanych razem. Szczelnie lutowane poręcze dla których trzymane są bieżące zdobywców wysokościach, nie pojawił się tak dawno temu.

Chodzenia podjazd pod górę, aby zająć około sześciu godzin, zbyt niebezpieczne: droga utwardzona, w niektórych miejscach brakuje i turyści ostrożnie po schodach wykutych w skale.

przezwyciężając strach

Wędrówka śmierć na górze Huashan to przesunięcie od strony północnej do południowej części klifu. Ale to nie jest sposób na jednej stronie, doświadczeni miłośnicy omdlenia sportów ekstremalnych będą wiedzieć, że droga będzie nadal wrócić. Jednak wielu z tych, którzy przezwyciężyć strach przyznać, że idą w dół o wiele łatwiejsze.

Fragment wąskimi mostkami drewna na krawędzi nagie skałę danego trudne. Wściekły wiatr, rozrywając ubrania, dreszcze do kości. Tylko ubezpieczenia, składających się z noszenia paska z karabińczykiem i liny ratuje śmiałków z otchłani. Bez ogrodzenia i barierki, na których można wygodnie trzymać, nie pociąga za sobą śmierć szlaku pieszego na Mount Huashan. Zgony prawdopodobnie miejsce, ale ma statystyk na ten temat nikt nie prowadzi. Chińskie źródła twierdzą, że gdyby coś się stało, to tylko z winy samych nieostrożnych turystów. Maksymalna że grozi dzisiejsi turyści – bez poważnych obrażeń.

Przezwyciężyć strach podróżujących przeżyć niesamowite emocje panoramę z najwyższym z pięciu szczytów. Wiele przyznać, że nigdy nie czułem takiej euforii przed potężnego majestatu przyrody. Jest taka stara tradycja zostawić niczego na szczycie góry przejęta. Często pary, które zostały przezwyciężone z poczuciem lęku, jest przywiązany do łańcucha wzdłuż klifów czerwonymi wstążkami i powiesić małe zamki w dowód jego uczuć.

Porady podróży

Zamiar udać się na wycieczkę szlakiem śmierci na Mount Huashan powinni wiedzieć, że chiński National Park, gdzie znajduje się skała, jest otwarty przez cały rok. Chińczycy ostrzegają, że zima może być wypadki na wąskiej ścieżce, a we wrześniu, przed oczami podziwiając alpinistów będzie naprawdę malowniczy widok. Aby nie uszkodzić ręce łańcuchami ciężkimi, gdzie jest szlak turystyczny od śmierci na Huashan górach, zaleca się, aby przynieść rękawicy. Należy pamiętać, że wejście i znajduje się u podnóża sklepów z pamiątkami znacznie zmniejszy gotówki w portfelu.