255 Shares 2170 views

Spalanie pytanie, czy jest tam toaleta w pociągu?

Kwestie istotne dla wielu osób podróżujących długodystansowych: czy jest toaleta w pociągu, czy wszystkie pociągi mają toalety?

Okazuje się, że to wszystko zależy od kierunku, w którym idzie o rok wydania, a samochód ma pewne niuanse.

Co zrobić, jeśli nie jest to konieczne mały pokój? Które pojawiły się z pasażerami, często jazda w pociągach podmiejskich okolicy?

pociąg

Nie jest to najbardziej wygodny sposób podróżowania – staromodny pociąg. Zaletą jest to, że cena biletu jest nieco niższy niż pociąg dużych prędkości zatrzymuje się tam, gdzie jest przynajmniej część platformy.

Siedzenia są zwykle trudne, często po zauważalnie ból mięśni i kości. Zwykle pozostawia wiele do życzenia, a stan sanitarny z samochodu.

Ale droga nie będą się nudzić: pasażerowie oferować produkty z gamy „dużych rabatów”, że wędrujące wykonawców śpiewa lub transmisji. Jest jednak mało prawdopodobne, te perspektywy będą zadowoleni z osobą zmęczony, aby liczyć na ciszy, czekając na długo oczekiwany vzdremnuvshego ich przeznaczenia.

Gdzie są toalety

A pośród tych wszystkich uroków nagle jest delikatną kwestią, która wymaga szybkiego rozwiązania. Co robić? Czy jest toaleta w pociągu?

Należy pamiętać, że nieruchomość jest dostępny w pierwszym samochodzie pociągu. Zdarza się jednak, że toaleta jest zamknięta. W tym przypadku należy skontaktować się z operatorem pociągu, aby rozwiązać ten problem.

Zdarza się, że wygląda „magiczną pokój” nieatrakcyjne. Błoto, kałuże, drzwi są nie zamknięte. Chodzi o takie kwestie powiedzieć pasażerowie pociągów podmiejskich. Można tylko współczuć, ale wybór należy do Ciebie: albo to, albo nic.

Zdarza się, że jest to niemożliwe, aby dostać się do toalety z powodu przepełnienia samochodów, na przykład, lub jeżeli dziecko nie może dłużej tolerować.

Nasi pasażerowie wymyślić wyjść zaradnych, którzy jak to tylko możliwe. Często nawet pytanie, czy jest tam toaleta w pociągu, nie jest określona.

Aby uzyskać informacje o tym, jak rozwiązać ten problem, mówi charakterystyczny zapach w przedsionku między samochodami. Inne – bardziej nieśmiali lub wrażliwy, lub wykształconych – próbują porzucić picia na ulicy i jedzenia żywności, które mogą prowadzić do nieporozumień na drodze. W takich przypadkach, kwestia czy jest toaleta w pociągu, ale po prostu nie obchodzi.

„Jaskółka”

Rosnąca liczba pociągów podmiejskich zostały zastąpione przez dużych prędkości „Jaskółki”. Poruszają się w znacznie szybszym tempie. klimatyzatory pracują w salonach. Wygodne fotele umożliwiają komfortowy pobyt. Każdy fotel ma indywidualny składany stolik. Podczas ruchu pasażerów dyskretnie oferują przekąski, wypić gorącą herbatę, kawę lub, wręcz przeciwnie, napoje bezalkoholowe i jeść lody. Wózki posiadają tabliczki, który informuje o następnym przystanku, temperatura powietrza w czasie stacji.

Konwencjonalne przedpokoju tutaj. Aby poruszać się między samochodami jest bardzo wygodne, nawet z małymi dziećmi.

Elektryczny „Jaskółka” jest wygodne w każdym względem, może z wyjątkiem ceny. Mimo wielu woli przepłacać zbędne 50-70 rubli dla wygody.

Toalety w „połknąć”

Szybki pociąg jest wyposażony w kilka latryn na którym w toalecie pociągu, często zgłaszane kilka razy w czasie spędzonym w tranzycie. Zdecydowanie jest to miejsce na początku i na końcu pociągu. Toaleta To nie jest porównywalne do tego, co oferuje zwykły pociąg. Został on zaprojektowany i na osoby niepełnosprawne, więc pokój jest przestronny. Wewnątrz czysty. Zawsze mają papier toaletowy. Tutaj znajduje się umywalka. Istnieje również urządzenie do komunikacji z inżynierem, który wie, co może się zdarzyć trochę.

Każdy wybiera dla siebie transportu do podróżowania w komforcie i sobie na to pozwolić, najważniejsze – wiedzieć, że można spodziewać się na drodze.