386 Shares 3917 views

Instrument Panel 2110 series AMC, Flash i STREET STORM. Opis i charakterystyka

Pierwszy samochód osobowy VAZ 2110 zszedł z linii produkcyjnej w 1996 roku. Z tego okresu, legendarny „Dziesięć” został wyprodukowany przez następne 12 lat, aż do 2008 roku. Przez cały okres swego istnienia, wiele się zmieniło i poprawiło samochód, ale pozostały niezmienione dwie rzeczy – słaba jakość wykonania i bardzo słabe wnętrza. Wszystkie standardowe modele charakteryzują wazony dziesiąta nie jest bardzo nowoczesne i atrakcyjne wnętrze. Ale umiejętne właściciele samochodów znaleźli sposoby, aby zmienić wewnętrzny kształt samochodu, tym lepiej. Jednym z tych sposobów jest strojenie VAZ 2110. panelu urządzeń dzisiejszy istnieją dwa sposoby strojenia deskę rozdzielczą – zmienić wygląd swoich dłoni i zakupu gotowych desek. A jeśli nie jesteś bardzo dobry w projektowaniu elektronicznych urządzeń pomiarowych, lub po prostu nie chcą tracić czasu na tego długiego i bolesnego procesu, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup mechanizmu gotowe do VAZ 2110. panelu urządzenia, produkowane specjalizujący się w tego przedsiębiorstwa jest bardzo wysokiej jakości i niezawodny, ponieważ wszystkie elementy konstrukcji przemyślane w najdrobniejszych szczegółach tam. Więc, zobaczmy, jakie są kokpity firm STORM Street, Flash i AMC.

Instrument Panelu 2110 Series STREET STORM

Ta deska rozdzielcza jest oryginalne pudełko w kombinacji wyników pomiaru. W prostych słowach, jest to cienka pasta koloru białego, który jest zainstalowany na szczycie serii płyt. Ponadto STORM STREET firma uzupełnia swoje różne wskaźniki strzałek, które są nie tylko piękny wygląd, ale również dają kierowcy świadomi tego, co dzieje się z jego przyjacielem żelaza podczas jazdy. Ponadto, jest to miły części diody LED, które można spalić różne kolory i odcienie w zależności od modyfikacji. Harmonijne wzornictwo i udany stylizacja – to główne zalety, która posiada panel przyrządów 2110 Series STREET burzy.

Seria części zasilany jest przez AMC

W przeciwieństwie do pierwszego przykładu, to deska rozdzielcza jest nie tylko piękne pudełko, ale również całkowicie przerobione kombinacja oprzyrządowania. Tak więc, seria 2110 jest wyposażony w AWS skrajni desce rozdzielczej ciśnienia oleju w silniku, cyfrowe i analogowe Prędkościomierz, obrotomierz z neonów, a także lampki kontrolne wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który natychmiast informuje kierowcę nieprzewidzianego uszkodzenia i wielu innych incydentów. Różne kolorowe tarcze i chromowane wykończenia sprawiają, że panel deska bardziej pouczające, a wnętrze – bardziej atrakcyjne.

Desce rozdzielczej 2110 Series Flash

Ten przykład wykonania jest struktura, która składa się jedynie ze wskaźników liczbowych. Nawet liczba obrotów są wyświetlane na specjalnym ekranie, który ma bardzo atrakcyjne oświetlenie, a to nie jest szkodliwa dla ludzkiego oka w nocy. marka panel Flash – jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią precyzję, bo teraz można kontrolować prędkość do jednej dziesiątej kilometra na godzinę.