403 Shares 9548 views

Modele UAZ – klasyczny krajowy przemysł samochodowy

Są bardzo popularne w naszym kraju różne modele UAZ porównać przychylnie importowanych z ich konkurentów akceptowalnych kosztach i dużym natężeniu ruchu. Ale w tym samym czasie znacznie gorszej do komfortu ruchu.

Historia modelu

UAZ jest uważany za pierwszy wózek benzynowy o mocy 50 KM jednostka, zainstalowany wcześniej na „Victory”. Wyposażony w cztery stopnia przekładni. Pierwszy okaz zebrano w Uljanowsk w 1949 roku, a rok później rozpoczął uwalnianie przenośnika. Samochód otrzymał etykietowania UAZ-300.

Kilka miesięcy później został zmodyfikowany, wykonano następujące prace:

 • Wzmocniona rama i zawiesiny.
 • Zwiększona ładowność.

Legendarny model UAZ z indeksem 69 zaczął produkować od 1954 roku. Problem trwał 18 lat, a samochód został powszechnie uznany.

450 Seria

W 1958 roku, roślina wytworzona pierwsza próbka była legendą serii 450, który składa się do pełnego modernizacji, które miały miejsce w 1985 r. Na podstawie wszystkich krajowych ukochanych SUV UAZ następujących modeli zostały wydane:

 • UAZ-451 – (1961/85) – wszystkie metalu wagonu.
 • UAZ-451 D – ładunku.
 • UAZ-451 A – pielęgniarka.

Należy zauważyć, że seria została wyprodukowana wyłącznie z napędem na tylną oś. Przednia pozostaje nieaktywny. Dopiero w 1966 roku został awansowany na uwolnienie napęd na wszystkie koła samochodu, aby uzyskać oficjalnego indeksu „452”. produkcja różne modyfikacje przeprowadzone na platformie. I nie tylko dla publiczności, ale także pojazdów specjalnych dla różnych zastosowań. Oto niektóre wyspecjalizowane modele UAZ:

 • pojazdy do użytku na dalekiej północy;
 • Telefony Jets schody pasażerskie;
 • Urządzenia radiowe mobilnych;
 • Stacja pogody;
 • mikropoezda Excursion;
 • minibusy z 16 mandatów.

modernizacja 1985

Modele UAZ nie przestanie istnieć, ale po restyling otrzymał inne oznaczenia.

Indeks przed modernizacją

Index po modernizacji

opis

typ pojazdu

469

3151-01

Wersja wojskowa z dwóch skrzyń biegów

Jeep ( "komin")

469B

315212-01

Normalna wersja z przekładnią

469BG

3152-01

pielęgniarka

452

3741

bochenek

wersja Utility

452a

3962

pielęgniarka

452D

3303

kijanka

wersja cargo

Na początku lat 90. został potrącony przez samochód fabryki konwersji, czyli jej produkty stały się dostępne dla zwykłej ludności kraju, a nie tylko instytucje państwowe. Jest możliwe, aby zwiększyć realizację 3151 serii.

Silniki modele UAZ bardziej zróżnicowany, a nie samą objętość Benzyna 2445 cm3 oleju napędowego użyto, a następnie zastrzyk. Zmiana ta pozwoliła znacznie zwiększyć siłę i moc przyczepność samochodu. I uprościć jego obsługę.

nowoczesne samochody

Do tej pory, Uljanowsk Automobile Zakład zastrzega sobie wiodącą pozycję w produkcji off-road terenu. Oprócz klasycznej produkcji „lejek”, „pielęgniarki” i „kijanki” nastawia problem samochód indeksu 315195 – UAZ „Hunter”. Model jest dość udany projekt, wykonany z najnowszym wyposażeniem technicznym zakładu.

Kolejny nowoczesny model zakładu – UAZ „Patriot”. można nazwać samochód klasy „Lux” (w porównaniu z innymi produktami). Ale masowa produkcja spadła krótki ich nadziei i nie cieszył się taką popularnością jak klasyczny Oise.

Najnowszy restyling rozwoju „Patriots”, która ma rozpocząć się w linii montażowej pod koniec tego roku, będzie spełniać wiele wymagań konsumentów, a co ważniejsze, różnice z nowych modeli silników i odpowiadających umiarkowanym zużyciu paliwa.