277 Shares 3769 views

Gulasz z suszonych śliwek

Zacznijmy od tego, że przepis na „mięso z suszonych moreli i śliwek” oryginalnie pochodzi z Kaukazu i Azji Środkowej. Nie zawsze wiadomo, jak łączyć pokarmy, aby je zmaksymalizować korzyści i znakomity smak.


Przepisy na wielką różnorodnością: od klasycznego do zmienionych czasami nie do poznania. To wszystko zależy od gustu danego właściciela. Przetarg, topienia w gulaszu usta ze śliwką, pieczone w baranka piekarnika lub wołowiny z suszonych moreli i śliwek, Meat Loaf z rodzynek i suszonych moreli, ryż z rodzynkami i suszonymi morelami … Można gotować mięso, nawet ze śliwką w multivarka – to tylko krótka lista w porządku dania orientalne. Dajemy 2 Przepisy z setek opcji.

Mięso 1.Tushenoe ze śliwek

500-600 g wołowiny lub jagnięciny tnie się na kawałki o przeciętnej wielkości. Umieścić w dużej misce lekko solą i pieprzem i posypać suchym czerwonego wina. 15-20 min. nalegać.

Garnek smażone cebuli pół pierścienie (1,5-2 głowy) w maśle aż zmiękną. Dodać mięsa wraz z sokiem lekko smażone (bez skórki). Wlać szkła (200 g.) Bulionu. Po gotowaniu, aby zminimalizować ogień i gotować przez 20 minut.

Tymczasem moczyć w zimnej wodzie i śliwek. Kiedy zmiękcza, usunąć kości, posiekać śliwek. W kotle dodać szklankę soku pomidorowego lub sztuki. łyżka koncentratu pomidorowego, przyniósł do pełnej objętości wodą. Aby zupa z suszonych śliwek nabywanych pożądany aromat i smak pożądany kolor, dodać przyprawy do kociołka: chmiel-suneli, trochę goździki, bazylia, czarny i biały pieprz, trochę więcej soli do.

Doprowadzić do wrzenia i dodać już przygotowane śliwki. Wymieszać. Dusić 10-15 minut. Jeśli ciecz jest odparowywana też, nadal można wlać pół szklanki bulionu lub wrzącej wody. Możesz dodać 50 g miodu. Pisania, a następnie w niskiej temperaturze przez dodatkowe 5-10 minut. Posypać ziół, drobno pociętych.

To jest to: zupa z suszonych śliwek są gotowe do podania. Najlepiej jest, aby udekorować mu odpowiedni ryż kruchy. Będziesz także być w stanie gotować mięso z suszonych moreli i śliwek. zbiór owoców zależy od Twoich preferencji i sposób gotowania nie ulega zmianie.

2. pilaw rodzynki i / lub suszonych moreli

Pilaw – jeden z najbardziej popularnych kuchni orientalnej, która ma miliony fanów na całym świecie. Dwa podstawowe produkty ujęte w podstawie którejkolwiek z pilaw, są mięso i ryż. Ryż pilaw wziąć najlepszy wydłużone. Teraz supermarket można znaleźć wszystkie gatunki ryżu. Na opakowaniach zwykle wskazują ile ryżu na pilaw. Więc to jest możliwe do eksperymentowania!

Jeśli gotować pilaw na każdy temat, można wybrać dowolną mięsa, wieprzowina i jagnięcina do piersi z kurczaka. Mięso (w zależności od ilości, że trzeba dostać) wziąć 500-1000 gramów. Pokroić na małe (!) Sztuk. Bardzo ważne! Rysunek trzeba podjąć taką samą kwotę jak mięso.

Ryż moczony w wodzie. Oddzielnie wygrzewania rodzynki, suszonych moreli i berberysu. Zapiekanka ogrzewano w oleju roślinnego (korzystnie słonecznik) smażenia mięsa. Gdy już nieco do „grab”, dodać cebulę (pół-ringi), a następnie startego na grubej marchewki trących. Fry, wlać wody, dodać sól, przyprawy do smaku. Wszystko wymieszać i pozostawić do dusić przez 20-30 minut. Woda jest niezbędna, aby dodać wystarczającą ilość, że ryż mógł dobrze wrzeć.

Dodać ryż, lub raczej, aby umieścić ją delikatnie na wierzchu mięsa równomiernie i niech gotować, aż zostanie wchłonięte i „odparowany” z głównej objętości płynu, ale nie wszystko! Dodać suszone owoce i dobrze wymieszać. Gotować do miękkości (około 30 minut). Pilaw gotowy.

Jeśli masz multivarka, możliwe jest, aby gotować risotto w nim. Łatwiej jest! Soczysty i smaczny mięsa i otrzymano śliwki w multivarka który z kolei wybiera tryb gotowania i temperatury.