302 Shares 7978 views

Szczęśliwy Dzhungarik – Ulubiona Pet całej rodziny

Drodzy czytelnicy, zostałeś kiedykolwiek marzy o ukochanego zwierzaka, który będzie codziennie przynoszą radość i nie wymagają niczego poważnego w zamian? Czy to możliwe? Czy istnieją takie zwierzęta, które nie muszą stale chodzić lub pasz zgodnie z planem? Jeśli nie chcesz, aby pogłaskać nieprzyjemny pachwinę i okresowo molted? To możliwe! Jungar chomika – idealny wybór dla każdej rodziny.


Pielęgnacja dzhungarikami

Chomiki karłowate dzhungariki, opiekę, która nie wymaga wiele wysiłku, z pewnością zadowolą wszystkich członków rodziny. Co będzie potrzebne do treści tego gryzonia domu? Przede wszystkim, każde zwierzę trzeba domu. W przypadku chomików jako „płaski” może być komórkę lub klatka, której wymiary spełniają standardy opieki dla dzhungarikami. Mieszkania rozmiar Jungar chomika powinna wynosić co najmniej 50×30 cm do gryzonia był wygodny do życia i aktywne. Pościel można użyć trocin, drewna, celulozy lub wypełniacz kukurydzy dla chomików – do smaku.

Co to jest „meble” powinien być obecny w dzhungarika komórkowego? Przede wszystkim, jest to koło jezdne o średnicy 14-16 cm (to jest od wielkości odpowiedniej do swojego symulatora chomika i nie spowoduje szkody dla jego zdrowia). Konieczne jest również, aby kupić dom podajnik, ptak, Piły i specjalnego kupalku, który będzie oczyścić jego płaszcz chomika Jungar Nie zapomnij kupić z kupalkoy Specjalnej piasek dla szynszyli. Jako dodatkową radość można kupić Jungar chomika chomika piłkę lub jadalny tunelu, a także inne zabawki dla gryzoni, które lubisz.

Zdrowe odżywianie chomiki Jungar

Jak możemy karmić dzhungarikov? Prawdopodobnie ten problem występuje natychmiast po zakupie zwierzaka. Podstawą diety Jungar paszy chomika ziarna. Dobór mieszanek w sklepach zoologicznych jest ogromny, i można łatwo kupić ulubioną opcję. Jest także przydatny kupić kamień mineralny, które będą pomocne dla gryzonia, aby utrzymać swoje zęby w dobrym stanie. Możesz też kupić ziołowe pierścień z lucerny, które obejmują te bogate w wapń i innych pożytecznych witamin.

Nie zapominaj, że w diecie powinny być obecne dzhungarika świeżych owoców i warzyw – te mogą być ogórki, marchew, jabłka, cukinia, squash i wiele innych. Ponadto, kilka razy w tygodniu powinno być białko chomika jedzenie super. Można nadać swojemu pupilowi małe kawałki gotowane bez soli i przypraw z kurczaka, jajka na twardo lub beztłuszczowe jogurty. Wszystko to przyczyni się do wzmocnienia zdrowia zwierzęcia w celu zapewnienia jego długowieczności.

Pamiętaj, że smaczne jedzenie z tabeli może spowodować nieodwracalne szkody dla zdrowia zwierzęcia. Jeśli żywność chcesz, to nie znaczy, że będzie użyteczny dla chomika. Bądź ostrożny. Po tym wszystkim, to od was zależy bezpieczeństwo i zdrowie Jungar chomika.

Wiele ciekawych i przydatnych informacji czeka na Ciebie w bezmiarze blogu „Happy dzhungarik” – www.happy-djungarik.ru/, gdzie można się wiele nauczyć, które pomogą uczynić życie swoich chomików długo i szczęśliwie. Zapisz się do witryny Aktualizacje tygodniowe i zdobyć wiedzę i nowe doświadczenia w dzhungarikov treści.