314 Shares 5332 views

„Antila” dla psów: opinie i opis

Szczekanie psów w niepożądany czas dręczy wielu hodowców psów. W stanie zaoszczędzić obroży sytuacji „Antila” dla psów. Recenzje właścicieli zwierząt domowych powiedzieć, że po zakupie wreszcie odetchnęli z ulgą, a pies stał się bardziej zdyscyplinowani.


Co jest kołnierz „Antila”?

Obroża „Antila” dla psów (opinie pamiętać, że produkt ten pomaga szybko ulżyć nieuzasadnione szczekanie psa, ale nie najbardziej humanitarny sposób) ma jeden cel: aby odzwyczaić zwierzę oddać głos bez zespołu. Urządzenie reaguje tylko na impuls, który występuje w dźwiękach głosowych. Pewien wpływ na zwierzę, ostrzega go, że takie zachowanie jest na to, aby być niebezpieczne.

Siła sygnału jest regulowane. Zasadą jest, że pies najpierw zwrócić uwagę na minimalny stopień wpływu, ale w przyszłości do podobnych sygnałów oni przyzwyczaić, a zwiększenie mocy wymagane.

rodzaje kołnierzy

Wszystkie urządzenia „Antila” dla psów (opinie właścicieli zwierząt domowych, że kołnierz, nawet nastrój na pełnych obrotach, nie spowoduje poważne uszkodzenie psa, ale tylko razem stworzy dość nieprzyjemny dla niego) podzielona przez źródło zasilania. Produkty mogą być zasilane z baterii lub akumulatora, która jest pobierana z sieci. Pierwszym z nich jest tańsze, ale szybsze wyładowanie, nie nadają się dla psów żyjących w obudowie, na ulicy. Te ostatnie posiadają ładunek dłużej, ale ich koszt jest wyższy niż pierwszy. Zazwyczaj ładowanie takich urządzeń utrzymuje około 1,5-2 miesięcy, ale liczba ta zależy od częstotliwości pracy urządzenia.

Więcej obroże „Antila” psy są klasyfikowane przez wpływ tej metody jest:

 • USG. Ich wydajność wynosi 60%. Gdy szczekanie kołnierz zaczyna się rozmnażać fale dźwiękowe, które przyjmuje tylko zwierzęta, ale nie można usłyszeć ludzi. Takie urządzenie nie jest wystarczająco wydajny, jak wiele psów przyzwyczaić do wpisów i nadal głośno szczekać i nieracjonalnie. Nieodpowiednie zwierzaki cierpiące na choroby ucha.
 • Spreevye lub gaz. Działać skutecznie i nie zaszkodzić zwierzęciu. Przy podawaniu psu sygnał dźwiękowy na jej twarz jest strumień gazu syczenie. Że sycząc zwierzę daje sygnał o niebezpieczeństwie. Jak tylko emisje gazów obojętnych poczyniono, pies natychmiast przerwać szczekanie.
 • Wibracja. Nie ze swoim zwierzęciem w bólu. Wibruje tylko odbiornik. Są uważane za bardziej skuteczne niż USG. Odpowiednie psy małej postury i nieśmiałej natury ze zwierzętami i zwierząt właściciele psów, którzy są przeciwnikami urządzeń elektrostatycznych.
 • Elektryczna obroża „Antila” dla psów. Opinie mówią właściciele psów, że skutecznie radzi sobie ze swoim zadaniem. Psa po kilku oddziaływań zatrzymuje szczekanie staje się zdyscyplinowany. Urządzenia te są uważane za najbardziej wydajne. Pies przestaje szczekać bez powodu pod koniec pierwszego tygodnia stosowania kołnierza.
 • Połączone efekty. Takie modele zawierają wiele metod działania: dźwięku, wibracji i wyładowaniami. Na przykład, kołnierz „Antila» Terminator BT-6. Po pierwsze odbiornik szczeka na tym urządzeniu wibruje drugi po wibruje jeszcze silniejszy efekt na trzecim kory próba jest mały prąd ładowania, a czwarty prąd rozładowania siła jest bardziej wydajny.

obroże Impact „Antila” na zwierzęciu może być sterowany w trybie ręcznym lub automatycznym. Pierwsza opcja pozwala hodowcy psów, aby w pełni kontrolować cały proces, w drugim przypadku, proces przechodzi od danego producenta programu.

Co to urządzenie?

Wygląd kołnierz „Antila” dla psów (Opinie hodowców psów pamiętać, że niektóre produkty są wyposażone w akumulatory, które są trudne do znalezienia na sprzedaż, i z tego powodu nie są one twierdził) nie różnią się od standardowych produktów dla ołowiu. Jest on wykonany z nylonu lub PVC. Urządzenie jest dość łatwa do umieszczenia w szyjce zwierzęcia, jeśli jest ono regulowane objętościowych. Odbiornik jest przymocowana do kołnierza. To może ważyć od 25-120 gramów (w zależności od masy ciała psa). Jest to małe pudełko, które reaguje na szczekanie zwierzęcia lub w inny sposób. Wiele odbiorników są odporne na wilgoć, dzięki czemu urządzenie może być wykorzystane w złych warunkach pogodowych.

Korzystanie produkt

Kołnierz „Antila” dla psów (opinie mówią, że urządzenie pozwala szybko ulżyć nieuzasadnione szczekanie zwierzęcia i jest prawdziwym pomocnikiem dla hodowców) po raz pierwszy powinien być noszony na zwierzę nie jest wliczony w cenę. Pies musi przyzwyczaić się do noszenia. Typowo, proces ten ma dwa do trzech tygodni. Potem przychodzi jego kolej i spowodować szczekanie zwierzaka, aby zobaczyć, jak będzie reagować na skutki kołnierzu. Jeśli pies jest przestraszony, produkt z niego musi być natychmiast usunięty i nadal hartować toczenia następnego dnia. I tak aż do czasu, aż pies nie reaguje prawidłowo na sygnały urządzeń.

Jak widać, zwierzęta po pierwszym odbiornika sygnału rozumie, że szczekanie jest niemożliwe, ale w celu konsolidacji wyników produkt należy zastosować co najmniej sześć miesięcy.

Wiele marek obroże są korygowane ręcznie, a tu siła uderzenia może być dobierana indywidualnie. Dla małych ras psów stosować minimalne impulsy.

Urządzenie jest umieszczone na szyjce wyższej niż normalna kołnierza do codziennego zużycia. Powinien on pasował do ciała zwierzęcia, w przeciwnym razie pies nie czuje żadnego efektu. Niewłaściwe użytkowanie urządzenia może doprowadzić do podgrzewaczy domowych skóry i powodować działania niepożądane – stres lub złość.

Maksymalny czas noszenia kołnierza powinien wynosić nie więcej niż 8-12 godzin, po czym następuje przerwa w korzystaniu z urządzenia „Antila” dla psów. opis i opinie do tego produktu powiedzieć o łatwości i wygody użytkowania.

Jak wybrać urządzenie „Antila” dla psa?

Obroża „Antila” dla opinii psy radzą, aby wybrać w zależności od wielkości psa. Dla dużych ras należy wziąć urządzenie o większej mocy wyładowania, zwykle wpływem modelu elektrostatisticheskim. „Antila” dla małych zwierząt (oceny zalecanych tutaj urządzenia preferowane takie jak A-101, A-109, mają niewielki odbiornik i specjalnie dla zwierząt do 3 kg), powinny być dobrane z sygnału dźwiękowego lub wibracyjnego. obroże gazowe są uważane za uniwersalne i nadają się zarówno dla dużych, jak i małych psów.

Jednostka Model z narażeniem elektrostatisticheskim powinien być wybrany na podstawie długości styku. W przypadku długich włosach wybranych gatunków kontaktów jest dłuższy, a na krótki krótki.

Przed zakupem „Antilles” należy określić przyczynę długiego szczekanie psa i wysłać wszystkie siły, aby go wyeliminować. To może być możliwe bez tego urządzenia uspokoić bezmyślne szczekanie psa.

Przegląd popularnych modeli

Należy określić cechy, jakie powinny spełniać kołnierz „Antila” psa przed zakupem urządzenia z bezprzyczynowemu kory. Przeglądu i opinie do najbardziej popularnych modeli zawierać następujące elementy:

 • Kora stop. Wpływa na psa za pomocą ultradźwięków. Nieszkodliwe. Odbiornik masy z taśmą wynosi 33 gramów. To nie reaguje szczekaniem innych zwierząt. Model jest zbudowany jako tryb dźwięku lub ultradźwięków, które są włączane ręcznie. Odpowiednie dla wszystkich ras psów. Dla dużych i średnich psów, wybrać niski poziom wrażliwości na małe – wysoki. Produkt zasilany jest baterią typu AG10, które są dostępne w zestawie. Cena – około 1000 rubli.
 • Terminator BT-6. Zasilany przez akumulator. Wielofunkcyjny. Powinien on znajdować się w rejonie 1500 rubli. Model uniwersalny i nadaje się dla psów od 2 do 100 kg. Pasek kołnierz jest regulowany i ma długość 30-50 cm, odbiornik jest dołączony do niego, którego masa wynosi 40 g. Urządzenie działa w sześciu trybów i pozwala korzystnie połączone reakcję szczekaniem psa. To kosztuje 2000 rubli.
 • A-16. Wodoodporny. Należy ona do kategorii drogich urządzeń tego rodzaju. Praktyczny i wszechstronny. To kosztuje około 3000 rubli. Wpływ wibracji. Ma on stopień czułości i sieć sześć poziomów natężenie światła, które są ustawiane ręcznie. Jest to zabezpieczenie, „głupi dowód”, który jest uruchamiany automatycznie. Przeznaczony dla małych ras.
 • VC-208. Cena urządzenia – 1000 rubli. Jest to analogiczne do „Terminator III». Jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych. Zasilany połączonych efektów sposobu: dźwięk – ładunek elektrostatyczny.
 • „Kości”. Posiada nowoczesny oryginalny design odbiornika w postaci dołów. Ma doskonałą jakość. długość taśmy może być regulowana w zakresie od 10 cm do 58 cm. Jej cena wynosi około 1300/00 rubli.
 • "Antila A-101" dla małych psów. Odpowiedzi o nim powiedzieć, że jest łatwy w obsłudze i ma bardzo małe rozmiary odbiornika (23 g). To działa na zasadzie dźwięku – wibracje. To kosztuje około 1300 rubli.
 • PET 852. Przeznaczony dla małych psów małych. Sposobem podobnym urządzeniem ekspozycji A 101, tylko wpływa działaniu ultradźwięków i prądu statystyki. Cena – 1200 rubli.
 • Spray "Antila". Jest to najbezpieczniejsze urządzenie. Nie powoduje skutków ubocznych, strach, ból i poparzenia. Jest on przeznaczony dla psów, których waga wynosi 3 kg. Gdy szczekanie urządzenie produkuje kaganiec zwierząt olejku z cytryny z charakterystycznym sykiem. Wystarcza na 25 spraye. Cena – 2500 rubli. Nie zaleca się stosowania podczas zimnych dni.
 • „Terminator III». Jednym z najskuteczniejszych kołnierzy, co wpływa na zwierzę przez wyładowania elektrostatyczne. Nadaje się dla psów o masie ciała od 10 do 70 kg. Po wystawieniu na zwierzę przy początkowym szczekaniem emituje sygnał ultradźwiękowy, gdy dalsza plik głos psa wyładowania elektrostatycznego do 13 V (pik). Wodoodporny, zasilany jest bateriami. Powinien on być w ciągu 1000 rubli.
 • J-1302. Stacjonarne urządzenie ultradźwiękowe z wbudowanym mikrofonem. Zasilany przez konwencjonalną sieć elektryczną 220 V. Można powiesić na ścianie domu, jak i na ulicy, wokół budki zwierzęcia. Jeśli zwierzę szczeka, urządzenie emituje ultradźwięki, które nie jest jak pies w czasie trwania pięć sekund. W rezultacie, pies przestaje szczeka. Pokrycie powierzchni do 80 metrów kwadratowych. m. kosztów w regionie 1600-2000 rubli. Ten „Antila” dla psów – gwizdać na swoich sąsiadów. Opinie mówią, że może on być stosowany w celu uciszenia psa sąsiada niepostrzeżenie.

Zalety i wady

Kołnierz „Antila” dla małych psów (Opinie niektórzy ludzie wierzą, jest nieludzkie szkolenia psów i twierdzić, że powinniśmy spróbować innych metod oddziaływania na zwierzę), jak i dla dużych, ma zalety używania:

 • Szybki odstawionych od niechcianych szczekania;
 • pies dyscypliny;
 • eliminując potrzebę karania zwierzęcia lub cięcia swoje struny głosowe;
 • lepiej kontrolować zachowanie zwierzęcia;
 • korzystanie z bezpieczeństwem;
 • wykorzystanie psów różnej wielkości;
 • Niska waga produktu;
 • łatwe w obsłudze.

Przez minusy „Antila” Zastosowanie urządzenia obejmują:

 • wysokie koszty, niektóre urządzenia może wynieść do 7000 rubli;
 • fałszywy alarm;
 • przestraszony zwierzę;
 • Aplikacja elektrostatisticheskogo odprowadzania prądu;
 • Metody nieludzkie;
 • Produkty naprawy dróg;
 • Urządzenia spreevye nie mogą być stosowane na zewnątrz w zimie.

Korzystanie kołnierz „Antila” ma zarówno swoje zalety i wady. Jednak pomimo oczywistych wad, jest dobrze spełnia swoje zadanie i pomaga uporać się z nieuzasadnionym szczekanie zwierzęcia.

Gdzie kupić obrożę „Antila”?

Urządzenie „Antila” dla małych psów (opinie mówią, że urządzenie nie reaguje szczekaniem innych zwierząt) i dużych psów można kupić w sklepach zoologicznych lub zasobów internetowych. Ostatnia dostawa odbywa się w całym kraju. Zakres oferowanych towarów jest ogromny i każdy właściciel psa może wybrać dla siebie odpowiednią opcję dla swojego psa.

Koszt urządzenia

Cena urządzenia „Antila” unoszące się około 450 do 9000 rubli. Od wartości towarów objętych różnych cech, jest to funkcjonalność urządzenia i jego kontroli, systemu paliwowego, marki produktu, przepuszczalności wody i sposobu ekspozycji.

Kołnierz „Antila” dla psów: opinie i zdjęcia

Wielu właścicieli psów są zadowoleni z tej transakcji jako kołnierz „Antila”. To pozwala, aby zatrzymać nieuzasadnione szczekanie tych zwierząt, które są wykorzystywane do przeprowadzenia się hałaśliwie, pobyt w domu sam. Skutecznie działa na zwierzętach publikowanych bez powodu brzmi w nocy i na ulicy. Pomaga kołnierz i dressploschadkah gdy między zwierzętami jest pererugivaniya proces. We wszystkich tych przypadkach urządzenie rozprasza zwierzę z bodźca i przełącza swoją uwagę na odczuciach spowodowanych przez urządzenie.

Ponadto, „Antila” sprawia, że pies bardziej zdyscyplinowany i opanowany. Jak pokazuje praktyka, w pierwszym urządzeniem przeraża zwierzęcia, może powodować lęk lub agresję.

Niektórzy hodowcy starają się działać pierwszy temat samego kołnierza, a potem wykorzystywane na zwierzęciu. Właściciele psów pamiętać, że urządzenie nie szkodzi zdrowiu Twojego zwierzęcia, a jedynie powoduje krótkotrwałe dolegliwości, na które należy przerwać szczekanie. 2-3 jest zwykle na tyle efekty zwierzęciu przestał szczekać.

Przy stosowaniu w histerycznych psy powinny być konsultowane kinologów, ponieważ takie działanie może tylko pogorszyć ich stan.