835 Shares 2271 views

Gołębie: rasy, pielęgnacja, szkolenie

Wymowa gołębie rasy nie istnieją. Wszystkie ptaki mają zdolność do powrotu do swoich gniazd z daleka. Tylko niektóre z ras gołębi gorsza, niektóre lepiej. Najnowsze i rozważyć własne stanowisko. Między innymi te gołębie są równe i zdolność do szybkiego latania.

Obecnie istnieją głównie trzy gatunki są uważane mail: Bouvier, lyuttihsky, angielski kamieniołom i Antwerpia. English kamieniołom jest duża, mocna budowa ciała, dobrze rozwinięta okołogałkową pierścień iz wyraźnym dziobem narośli. gołąb Flanders, wręcz przeciwnie, jest niewielkich rozmiarów, a także grubą i krótką szyję i dziób. Skrzydła miał bardzo mocno ciała. gołębi Antwerpia różne długości dzioba i szyi, i lyuttihsky – bardzo małe wymiary. Są cztery główne gatunki gołębi w tej chwili.

W Rosji, zwykle hodowane doły. Ponadto w naszym kraju popularnych smoków. Te gołębie uzyskano VII wieku przez skrzyżowanie samo z siebie rockowym odkrywkowe – zastawek. Smoki są również wyróżniają się zaawansowaną pierścienia wokół oczu i dużym rogowej namiastką okoloklyuvnoy w tej dziedzinie, ale cechy te są wyrażone w nich nie są tak jasne. Kariera kiedyś zostały przywiezione ze Wschodu (po raz pierwszy takie gołębie zaczął hodować w Egipcie) w Europie, a następnie znacznie poprawiła się w Anglii. Raz były one znane tylko jako angielskich biegaczy.

Gołębi pocztowych wymaga specjalnych warunków przetrzymywania i szkolenia. Szczególną uwagę należy zwrócić na karmienie. W normalnych warunkach, ptaki otrzymując około 410 g pożywienia przez 8 dni. Kiedy wzbogacone karmienia – 820 W okresie inkubacji i kobiety i mężczyźni w odpowiedniej liczbie kurcząt karmionych. Objadać ptaki te nie mogą. W przeciwnym razie staną się ospały i leniwy. Dorosłe osobniki są podawane trzy razy dziennie – rano, po południu i wieczorem. Chicks – zazwyczaj pięć razy dziennie.

Głównie gołębie jedzenia żółty groch. W takim przypadku należy upewnić się, że wśród żółty nie natknąć się na zielonej fasoli. Z tych gołębi może rozpocząć niestrawność. Jeśli tak się stanie, konieczne jest na czas, aby dodać do diety ziarna. Wymagane do uzyskania niewielkiej ilości soli, kredy i wapna. Do stymulowania reprodukcji, karmione gołębi i karma dla zwierząt (mięsa i mączkę kostną, ryby, itp.);

Do zamierzonego stosowania gołębie muszą być nauczone czystości. Trening rozpoczął się po Fledging, około sześć tygodni życia. Pierwotnie nauczane gołębie latać wokół gołębników. Odbywa się to około sześciu tygodni, a następnie rozpocząć szkolenia. Jednocześnie zabrać ptaki z gniazda na odległość, stopniowo zwiększając ją i uwolnienie. Najlepszy czas dla takiego szkolenia jest okres od kwietnia do października. W pierwszym roku odległość doprowadzono do około 300 km.

Jest to najlepiej niech ptaka z możliwością szkolenia otwarte i podwyższone miejsca. W dolinie gołębi nie można natychmiast znaleźć drogę, a góry i lasy ich przestraszyć. Kosz z ptakami położyć na ziemi, otwarty i oddala się od niego. Zwykle po tym oni startu, wzrośnie do dużych wysokościach, a po opisaniu kilka okrążeń z dużą prędkością odlecieć w stronę domu.

Uważa się, że maksymalna odległość przy której gołębi (ptaków można zobaczyć na tej stronie) mogą znaleźć drogę do gołębnika, wynosi około 1100 km. Jednak istnieją przypadki, gdy ptaki poleciał z powrotem do domu iz bardziej odległych obszarach. Ale ta odległość może „wziąć” tylko gołębia, który osiągnął wiek trzech.