234 Shares 9963 views

Nie aypad opłata: Przyczyny i rozwiązania

Korzystanie z gadżetów na okrągło, często mamy do czynienia z nieoczekiwanymi problemami, które powodują nam niepokój i zdumienie. Jeśli to dzieje się bez przyczyny, na przykład, urządzenie jest odrzucany, to pytanie jest jasne, ale co jeśli gadżet przestał działać bez widocznego uszkodzenia i niewydolności? I rzeczywiście, sytuacja jest z kategorii „nie został oskarżony aypad” często wyprzedza szczęśliwych posiadaczy tabletu firmy Apple. W artykule opisano najczęstsze przypadki. Ponadto opisano, jak rozwiązać takie problemy.


Nieuwzględnione aypad: poszukuje istoty

Gdy urządzenie przestaje reagować włączenia kopanie powinien znaleźć się dokładnie w czym jest problem. Nie może być błąd oprogramowania lub rozładowany akumulator.

 • Jeśli iPad nie reaguje na przycisk zasilania (nie świeci się ekran, bez światła wskaźnika), a następnie z niemal 100% prawdopodobieństwem można stwierdzić, że na wewnętrznej natury problemu. W takich sytuacjach, trzeba dowiedzieć się, co może być przyczyną awarii urządzenia, jeśli dla ciebie to jest tajemnicą, można spróbować przywrócić tablet na gwarancji, jeśli upuść, mokro, lub w lewo, aby przegrzać w słońcu, w sklepie będzie można odmówić lub wezwana do zapłacenia pieniędzy do naprawy.
 • W przypadku problemów z systemem operacyjnym iPad reaguje na dotyk, gdy działa, a czasami pobieranie przychodzi przed ekranie startowym, co wskazuje na błąd. Niezależnie od konkretnych błędów, najprostszym sposobem rozwiązania tego problemu jest urządzenie migać.
 • Dobrze, ostatni, dość częstym powodem, dla którego nie jest wliczone aypad, – problemy z opłatą tabletek (ładowarki). Zbadajmy go w szczegółach.

Brak opłat aypad: co robić?

Aby zacząć, to upewnij się, że problem jest w cenę. Jeśli tak, to kiedy użytkownik zobaczy na ekranie ikony baterii z obecności „piorun”. Dlaczego nie mogę naładować tablet? Może być kilka przyczyn: z rzędu kontroler ładowania, złamane portu zatrzymał ładowarkę sobie pracy lub brakuje mocy.

 • W pierwszym przypadku na własną rękę, nie będzie w stanie obsłużyć, więc należy skontaktować produkty Spółki, w sklepie, w którym produkt został zakupiony, lub do mistrzów, w stanie przywrócić tablet do życia.
 • Wpływ wody lub ognia naprawy portu nie może być, ale mogą być czyszczone, jeśli jest zatkany.
 • Ładowarka może być zastąpiony, najważniejsze, aby wyjaśnić, że została ona odrzucona: blok lub drutu.
 • Brak mocy jest dość powszechnym problemem, który jest powszechny w starszej generacji iPada (3, 4). Fakt, że są ogromne baterie ~ 11 500 miliamperów dla ładowania, które wymagają wyższych napięć.

Rodzaje ładowarek

Przyjrzyjmy się bliżej jak naładować aypad co kabel i moc potrzebną dla danego urządzenia.

Kupując tablet w sklepie, otrzymasz kompletny kabel i moc, które są idealne dla marki nowego iPada, ale co jeśli w pewnym momencie nie udało? Albo masz tabletu z rąk, a teraz czyni rozpaczliwe próby do siebie wybrać prawidłową ładowarkę.

W rzeczywistości, wszystko jest o wiele łatwiejsze niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Istnieją dwa rodzaje tabletek Apple: duży (12,9 i 9,7 cala) i małych (7,9 cala). Trzeba tylko wziąć pod uwagę warunki pracy ładowarek dla każdego.

Warunki ładowania zestawów

 • Duża IPAD wyposażona w duży akumulator (więcej niż 10 000 miliamperów / h), w związku z ich ładowanie często trwa 6 – 9 godzin. Więc nie panikuj jeśli noc gadżet nie został oskarżony – aypad w tej dziedzinie jest powolny i jest napędzany przez specjalny 12 zasilaczy W. Co więcej, taka tabletka nie będzie pobierana przez konwencjonalny lub przenośnego komputera, ponieważ moc tych urządzeń jest niewystarczający. Jednak niektóre obecne modele komputerów Mac są w stanie zapewnić wystarczającą ilość energii dziesięć-calowe tablety. Problem ten jest obecny w pojeździe, na przykład pobierać tabletkę z zapalniczki, należy najpierw nabyć konwerter napięcia (podnoszącego urządzenia).
 • Małe baterie iPad otrzymane skromna (około 7000 mA / h), jednak bez problemów z konwencjonalnymi 10 W blokach, jak na iPhone. Mimo to, nawet te okruchy występują problemy z połączeniem do komputera (lub energii nie dostarczonej lub rośnie bardzo powoli).

Stosowanie nieoryginalnych ładowarek

Jak banalnie to zabrzmi, ale chińskich kabli i komponentów dla przeważającej części są tylko problemy. Przyczyny awarii mogą być różne: niskiej jakości montażu lub przewód zasilający, złożony z walidację certyfikatu (nie oryginalne ładowarki aypada) słabej mocy.

 • Drut, źle zmontowane, – zawsze jest ryzyko. Konsument kupuje tylko kota w worku: Ładowarka może być wyłączony lub działać przez jakiś czas, uszkodzeniem i zniszczeniem gadżet – to wszystko zależy od ceny kabla. Tanie ładowarki mogą być naprawdę niebezpieczne dla obu telefonach / tabletach i dla zdrowia konsumenta, więc nie skąpić na nabycie oryginalnej albo przynajmniej biegłego odpowiednik.
 • Konsumenci, którzy kupili urządzenie wtórnym, w pierwszych godzinach twarzy prawie nie do pokonania uciążliwości – napis na tablicy: „Ten kabel nie jest certyfikowany, jego praca z danymi iPad nie może być zagwarantowane”, a wraz z urządzeniem zgłoszenie przestaje ładowania. Dlaczego tak się dzieje? Faktem jest, że w związku z rosnącą liczbą wypadków i problemów ze względu na słabą jakość ładowarek Jabłko dokręcone sprawdzić oryginalność takiego systemu. Najnowsza wersja iOS nie pozwala na nieoryginalnych lub non-certyfikowanych kabli. Co robić? Istnieją dwie opcje: albo kupić odpowiednie ćwiczenia, lub po prostu wyłączyć urządzenie (prąd popłynie, i sprawdzić system kablowy nie mogą).
 • Problem może pojawić się w przypadku uszkodzenia kabla, a ponieważ bloku. Dlatego też, jeżeli iPad nie jest ładowana z gniazdka, trzeba dokładnie sprawdzić wydajność i integralność zestawu ładowarki.

Reasumując

Jeśli oryginalna opłata za aypada zakupione, wszystkie bloki są sprawdzane i zastąpiona, ale twoja płyta jest zdenerwowany i czas pracy, czas ładowania, i to jest czas, aby poważnie myśleć o wymianie baterii. Wielu użytkowników obsługiwać swoje tabletki przez wiele lat, wystawiając je na duże obciążenia, zapominając, że akumulatory litowo-jonowe podlegają zużyciu. To, oczywiście, najgorszy scenariusz.

W ogóle, jeśli pewnego dnia nie zostały zaliczone aypad, że nie jest to powód, aby się go pozbyć – to jest całkiem możliwe, że sprawa jest bezpośrednio podłączony do ładowarki i wystarczy kupić nowy.