360 Shares 8731 views

Numer telefonu: skąd wiesz, że w naszych czasach

Do tej pory informacje na temat jak numer telefonu na ID, jest zainteresowany w dość dużej liczby osób. Proces tego działania jest dość prosta, ale jednocześnie ciekawe. Weźmy jako telefon ID, aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat.


opis

To słowo nie jest tu bardzo dobre, ale nadal złamać dane osobiste, nie jest trudne. Zwłaszcza, jeśli informacja ta ma zastosowanie tylko do numeru telefonu komórkowego. Operację tę można łatwo przeprowadzić dzięki dwóch popularnych serwisach społecznościowych, które są powszechne w wielu krajach, zwłaszcza jeśli chodzi o CIS. Należą do nich „VKontakte” i „Facebook”. oni odpowiedzieć na pytanie: „Phone ID: Jak ty to wiesz”. Konieczne jest również, aby poznać szczegóły e-mail osoby, której numer chcesz zidentyfikować.

Jak sprawdzić

Te sieci światowej spread przyczynić się do tego, że numer telefonu, który jest tak zainteresowany. Numer telefonu, jak znaleźć – patrz przykład. Przede wszystkim warto zauważyć, że podczas przywracania strony w sieci społecznej „VKontakte” Aplikacja wyświetla pierwszą część numeru telefonu użytkownika. Zawiera on 7 pierwszych cyfr numeru telefonu użytkownika. Co do „Facebook”, aplikacja wyświetla również numer telefonu, ale nie pierwszy siedmiu, a drugą część numeru – cztery ostatnie cyfry.

Co mamy w tym przypadku? Jeśli osoba, która nas interesuje, przywiązany do dwóch sieci społecznych taką samą liczbę, więc możemy go znaleźć, nie napinając w bardzo krótkim czasie. Ale musimy pamiętać, że trzeba adres e-mail użytkownika. Następnie, należy rozważyć następujące kwestie nie mniej efektywny sposób.

Drugi sposób

Kolejnym sposobem, aby dowiedzieć się za pośrednictwem ID telefonu, nie bardziej skomplikowana niż poprzedni. Metoda ta polega na wiązaniu do tej samej sieci społecznych „VKontakte” i usługi „Google”. W tym przypadku możemy znaleźć pierwszy numer siedem cyfr z pomocą „VKontakte” i za pomocą „Google” – ostatni 2 cyfry. Złożoność tej metody jest to, że trzeba odgadnąć brakujące cyfry. Ale opcje mogą być tylko 100. A potem, aby znaleźć odpowiednią opcję wymaganą (w najgorszym przypadku) tylko jedną godzinę.

Sytuacja ta może dostarczyć tak zwanym odwrotnym działaniu. Jest to w następujący sposób. W terminalach pod nazwą „Kiwi”, można wybrać dość powszechne usługi w celu uzyskania głosów w sieci społecznych „VKontakte”. Nie będzie kolumna dla ludzkiego wprowadzania danych, a tam można wpisać numer, który został znaleziony. Aplikacja daje nazwisko osoby, która jest właścicielem numeru telefonu.

Należy również zauważyć, że żaden z sieci społecznej nie będzie ujawniać danych osobowych innym użytkownikom. Dlatego jesteśmy zainteresowani ludźmi, w tym przypadku nie rozumiem, jak to się stało, i nic nie przypuszczenie.

Jak uchronić się od tej zbrodni?

Więc skąd wiesz, identyfikator telefonu – mamy rozumieć, ale warto zauważyć, że nie wszyscy ludzie lubią ich liczba może się absolutnie nikomu. W takich przypadkach konieczne jest podjęcie środków zaradczych. Ci, którzy naprawdę doceniają ich osobiste dane znakowe, zaleca się stosowanie różnych numerów w swoich sieciach społecznych lub wykorzystania innych.

Użytkownicy spędzają dużo eksperymentów, w których szukali pokoju znanym człowiekowi. Został zaangażowany tylko dwa sposoby. Wydawałoby się, że nie był kompletny numer, ale nie nieco od niego. Zdecydowana większość użytkowników Internetu korzysta z „VKontakte” i „Facebook” różnych numerów telefonów, które zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do numeru telefonu używanego.

Bądź ostrożny z własnej informacji poufnych, ponieważ może ona wpaść w ręce innych, dość łatwo i szybko, a ty nawet nie wiem.