721 Shares 6819 views

Roślina o nazwie wyżynny macicy. Wskazania do stosowania i cel

Ortiliya jednostronna, albo, jak to jest często nazywany, wyżynny macicy, to bylina, która rośnie w lasach na półkuli północnej. Ona podłużne jajowate liście i łodygi pełzanie. Ortiliya kwitnie w lecie, białe z zielonym odcień małych kwiatów w kształcie dzwonów, które są montowane w pędzlem jednostronna. Taka struktura wpływa nazwę rośliny.

Gdzie wykorzystywane roślin Wyżyny macicy?

Wskazania do stosowania ortiliya jednostronna – jest różnych chorób ginekologicznych, procesów zapalnych układu moczowego i prostaty. Wykorzystuje roślinę popularne wśród osób z nieprawidłowości miesiączkowania, mięśniaków i mięśniaków macicy, zapalenie pęcherza moczowego, odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie gruczołu krokowego. jest on stosowany w postaci infuzji na wodzie i alkoholu. Jedynie w kombinacji z lekami wyżynny macicy Leczenie tych chorób przyniesie wyniki. Ortiliya grubego (wyżynnego macicy) ma moczopędne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwnowotworowe, przeciwbakteryjnej i rozdzielającego działania. Zauważono również, że pobudza układ odpornościowy.

Roślinnych składników odżywczych wyżynny macicy

Wskazania do stosowania z uwagi na fakt, że trawa składa się z kilku substancji czynnych promujących przywrócenie niektórych funkcji organizmu. Witamina C, miedzi, cynku, tytanu, żelaza, manganu, flawonoidy, saponiny i arbutyna, kumaryny, hydrochinon. Arbutyna zmniejsza stan zapalny i ma działanie moczopędne. Jednakże, jako pochodną fenolu może być niebezpieczne. Hydrochinon jest przeciwutleniaczem, ale jako niezależny lek zakazane ze względu na toksyczność. Kumaryny – A antykoagulanty one kolidować z krzepnięciem krwi. Flawonoidy – są to substancje, które wchodzą w skład wielu leków. Posiadają moczopędne choleretic i przeciwzapalne działanie i antyoksydanty. Saponiny jej podrażnienie błony śluzowej żołądka, zwiększa wydzielanie gruczołów. Przyczyniają się one do rozcieńczania śluzu w oskrzelach oraz wydzieliny pochwowej. Jednak nadmiar saponin mieć negatywny wpływ na błonę śluzową żołądka i jelit, co prowadzi do zaburzeń jego funkcji. Po wszystkie powyższe nasuwa się pytanie: Czy jest możliwe, aby pić Wyżyny macicy?

powołanie

Przed użyciem wymagają obowiązkowej konsultacji z lekarzem. Borovaya macicy, którego wskazania są wymienione w opakowaniu, jeżeli stosuje się nieprawidłowo, może prowadzić do innych chorób. Dlatego nie jest konieczne do samoleczenia. Pij napary z roślin nie zawsze jest to możliwe, aw niektórych przypadkach i tylko pod nadzorem specjalisty.

jest lek o nazwie „łono Hog” w oficjalnej medycyny. Wskazania do stosowania rośliny są od medycyny alternatywnej. Suszone rośliny, który jest sprzedawany w aptekach – to suplement diety. To może być używany tylko jako dodatek do podstawowego leczenia. Istnieją przypadki, kiedy stosowanie naparów z ziół pomogły wyobrazić w diagnostyce „bezpłodności”. Jednak lekarze nie starają się wyznaczyć Wyżyny macicy jako jedyna metoda leczenia.