148 Shares 5965 views

Śliwki kalorii i korzyści:

Obecnie suszonych śliwek stał się ulubionym przysmakiem ludzi na całym świecie. A zjawisko to nie jest przypadkowe. Już od dłuższego czasu śliwek wykorzystywanych do celów leczniczych. Tak więc, w dawnych czasach stosuje się w leczeniu chorób, takich jak choroby reumatyczne, dna moczanowa, choroby nerek, a także ŚLIWEK aktywne stosowane do produkcji wody i soli z organizmu człowieka. Kompozycja śliwek zawiera włókna i słodzące, i, z kolei, jako naturalny środek przeczyszczający i sposób poprawy jelit. Ale nie zapominaj, że ten sam efekt można się spodziewać i na kompot z suszonych owoców. A poza tym, wiele osób obawia się, że śliwki, kalorii spożywać z niego – to nie jest to, czego potrzebujesz.

W czasie, kiedy wielu są zaniepokojeni ich postaci, w zakresie korzystania z tego produktu w żywności ludzie proszą i ile kalorii w suszonych śliwek? A to zainteresowanie jest całkiem zrozumiałe. Do tej pory wielu z nich jest ściśle oglądania ich diety, dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, co jedzą i jaka jest kaloryczność produktu. Tak, śliwki, którego kalorii jest, ani więcej, ani mniej niż 231 kcal na sto gramów, przydatne i smaczne. Będziemy zrozumieć dlaczego.

Nie jest tajemnicą, że suszone śliwki zawierają różne minerały, witaminy, białko, błonnik, węglowodany. I to nie robi żadnej różnicy, że śliwki, która jest stosunkowo wysoką zawartość kalorii może mieć wpływ na swoją sylwetkę. Rzeczywiście, jest bardzo bogata w karoten, wapnia, potasu, magnezu, sodu, chrom, fosfor, cynk, miedź, jod, fluor i manganu, jak również witaminy z grupy B, C, E, PP. Na przykład witamina P, które są częścią śliwek, pomaga znacznie obniżyć ciśnienie krwi i wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych. Obecność potasu pomaga utrzymać serca i polepsza funkcjonowanie mięśni, rozdzielenie żółciowych; tym element ten jest odpowiedzialny za funkcjonowanie nerek. W ten sposób, wszystkie te składniki i elementy, aby na śliwki są niezwykle użyteczne w leczeniu chorób jelit, wątroby, serca, oraz, oczywiście, nerki.

Uważa się również, że śliwki powinny być spożywane w obecności takich chorób jak beri-beri, anemii, ponieważ jest to charakteryzuje się obecnością właściwościach antybakteryjnych, który prowadzi do oczyszczania ciała ludzkiego. Zawartość przeciwutleniaczy odmładza cały organizm. W leczeniu chorób i uszkodzeń różnych organizmu infekującego nerek i wątroby i w okresie pooperacyjnym w celu regularnego spożywania kompot cytrynowy i śliwki.

Niektórzy ludzie mają problemy w wyborze prune. Jednak jest tylko zasada: jeśli masz śliwek w supermarkecie lub na rynku, to należy zwrócić uwagę na jego kolor. Jakościowe śliwki powinny świecić, a jeśli zauważysz nawet małe blaszki szary lub biały blady, to powinniście wiedzieć, że ten produkt jest już zepsuty.

Nowoczesne śliwki kucharze zaczęli dodawać do różnych sałatek, ponieważ jest on używany jako przyprawa do mięsa z tych owoców przygotować musy i galaretki. Jednak ci, którzy oglądają ich wagi i kształtu, należy pamiętać, że suszone śliwki, których kalorie 231 kcal na 100 gramów, z niespotykaną łatwością może złamać swoją dietę. Tak więc, jeśli zdecydujesz się leczyć się do tego pyszne suszone owoce, a potem być przygotowany na to, że jutro trzeba zrezygnować słodycze. Po tym wszystkim, chociaż ten produkt jest bardzo dobre dla ciała, ale nie zapominaj, że śliwki ma dużą zawartość kalorii, a więc może przynieść kilka dodatkowych kilogramów.