190 Shares 5711 views

Szkła kontaktowe dzienniki: opinie klientów i okuliści

Soczewki stały się częścią codziennego życia współczesnych ludzi o słabym wzroku. Dzisiaj, kilka osób nosi okulary ze względów zupełnie zrozumiałe, która ma mieć bardziej wygodne i komfortowe soczewki analogowych. To nie jest już konieczne, aby mieć przy sobie sprawę okularowej lub uczucia dyskomfortu podczas noszenia. Eliminuje problemy, takie jak nieskończonej mgły gdy temperatura spada, konieczności obracania głowy, kiedy można po prostu zeza, ból głowy od ciśnienia uchwytami na długie noszenie okularów i stałą troskę o jak nie zapomnieć o nich na imprezie.

Soczewki kontaktowe mogą nosić dodatkowy obraz lub przeciwsłoneczne okulary bez dioptrii, co znacznie ułatwia życie osobom o słabym wzroku. Zalety soczewek kontaktowych są niezaprzeczalne, że poprawa jakości życia. korektory optyczne widzenia jest to praktycznie niemożliwe, aby zobaczyć, chyba że osoba, która wie, jak je rozpoznać.

typy

Soczewki są podzielone na dwie kategorie w zależności od ich przeznaczenia: a soczewek jednodniowych i długie, zwykle miesięcznego zużycia. Najnowsze sugerują parę, która jest używana przez miesiąc i nie zastąpiony. Takie soczewki są codziennie traktowano szczególnego rozwiązania i pozostawiono na noc w pojemniku do dezynfekcji. Miesiąc później, są one zastąpione przez nowe.

Soczewki jednodniowe są charakteryzowane przez ich trwałość. Takie współpracownicy optyczne zwane dzienniki, co oznacza „codziennie”. Są wygodne w które nie muszą być myte i dezynfekowane w roztworze w pojemniku. Przed pójściem do łóżka, takie produkty są usuwane i odrzucane. Okulistów zaleca noszenie soczewek to dzienniki, ponieważ są one najbardziej higieniczny i bezpieczny. Nie ma zagrożenia zakażenia, które mogą wystąpić przy dłuższym sobie jedną parę korektorów optycznych.

Zalety soczewek kontaktowych dzienników

Soczewki kontaktowe są jednodniowe terminy są plusy, a nie typowe produkty rozszerzonego zużycia. Wśród nich są:

  • Komfort w podwyższonej suchości oczu (problem ten charakteryzuje się, na przykład, z astygmatyzmu i zwiększona wrażliwość rogówki).
  • To nie wymaga codziennej pielęgnacji soczewek, który uwalnia od zakupu roztworu i obecności pojemnika.
  • Higiena (codziennie umieścić na świeżą parę).
  • Maksymalna wilgotność oczach w ciągu dnia.
  • Cienkie, miękkie i wygodne, dzięki czemu można szybko umieścić je i zdejmować.

Soczewki dzienniki mogą podróżować bez obawy o to, czy nie będzie to okazja do przeprowadzenia w wieczornym rytuale codziennego czyszczenia i dezynfekcji. Jedynym wymogiem dla usuwania i zakładanie asystentów optycznych są czyste ręce.

producenci soczewek

wiodącą pozycję wśród światowych liderów w produkcji soczewek kontaktowych wziąć:

  • Johnson & Johnson.
  • Ciba Vision.
  • Bausch & Lomb.

Firmy te są znane na całym świecie z innowacyjnych produktów. Zdobyli zaufanie konsumentów. Soczewki kontaktowe są jak rozbudowany i codziennie nosić te marki zajęły pozycję lidera w Rosji. Powiedzieć na pewno, że jedna firma i jej produkty są najlepsze, niemożliwe. Recenzje tych produktów są oparte na osobistym doświadczeniu i indywidualnych cech problemy ze wzrokiem.

Każda marka ma swoją własną technologię produkcji i formułę. Jedyną zasadą w użyciu soczewek o dowolnej marki, jak już wspomniano, jest higiena rąk.

Dailies od Johnson & Johnson

Obiektywy tej marki są również podzielone na dwie grupy: długoterminowe i codziennego noszenia. Najbardziej popularne, sprawdzone i niezawodne są następujące serie:

  • 1 Day Acuvue.
  • 1 Day Acuvue Moist.

Produkty te zdobyły pozytywne opinie, dzięki technologii, która pozwala na utrzymanie stałej nawilżenia oka podczas noszenia. Oprócz znanego materiału do wytwarzania kompozycji etalfikona wchodzi element nawilżający. Znajduje się on w zasięgu obiektywu i utrzymuje ją na sucho. Zaleta ta pozwala na przypisanie produktu do ludzi, którzy mają problemy z suchością oczu. Według opinii klientów, oczy nie męczą i nie suszyć na koniec dnia. Okuliści polecić tę serię dla tych, którzy są stale w biurze, gdzie pod wpływem wilgotności klimatyzatora jest często znacznie zmniejszone.

Soczewki Ciba Vision

Wielka popularność tej marki są Soczewki Dailies Aqua Comfort Plus (30). Firma opracowała unikalną technologię pozwalającą na nawilża soczewkę podczas migać. Za każdym razem osoba miga na Dailies AquaComfort Plus powierzchni soczewki występować składników reakcji, które pozwalają na utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności. Zwłaszcza ten niuans jest ważne dla tych, którzy cierpią na zespół suchego oka, który objawia się w wyniku astygmatyzm. Komfort podczas zakładania i noszenia osiąga się przez zawartość alkoholu winylowego i hydroksypropylometyloceluloza w kompozycji.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus okazały się tylko dobre strony. Według opinii użytkowników, ale nie suche oczy w ciągu dnia, są one łatwe do zakładania i zdejmowania. Jedyną wadą może być uznana za ich subtelność, ale ten niedobór nawet nie zauważy z należytą fachowością, aby radzić sobie z takimi produktami.

Dailies od Bausch & Lomb

Produkty firmy pojawił się w Rosji dawno temu. Jest to niezawodne marki, ciągłego doskonalenia swoich produktów. Jedną z najnowszych innowacji firmy są Soczewki jednodniowe 90. Ten rodzaj widzenia Korektory optyczne różni się od wszystkich innych konstrukcji asferycznej. To pozwala wykluczyć aberrację sferyczną, czyli ostrość wzroku jest zachowana nawet przy słabym oświetleniu. Również jednodniowe soczewki mają wpływ antyodblaskowy. Według opinii klientów, są one bardzo miękkie i wygodne, wyposażone w skarpetce. Oczy w ciągu dnia nie wysycha, nie łzy.

Soczewki jednodniowe, obie okuliści mówią, korzystne dla ludzi, którzy mają dość wrażliwe rogówki. Konsumenci odróżnić tę serię jako najlepsze wśród reszty produktów spółki.

Przy wyborze soczewki, okulistów polecam zwrócić uwagę przede wszystkim od stopnia suchego oka w ciągu dnia. Jeśli istnieją stałą suchość i zaczerwienienie, należy powiadomić lekarza okulisty. Zawsze staramy się przycinać obiektyw ze specjalistą. Tylko on będzie w stanie prawidłowo nawigować zakresu różnorodności i wyznaczyć najlepszą opcję.