605 Shares 6138 views

Niechciana ciąża: chirurgiczny i próżnia abborty bezpieczniej?

W dzisiejszym świecie jest to dużo mówi o zakazie aborcji. Istnieje wiele poglądów na ten temat: religijne, społeczne, medyczne i tak dalej. Nie zajmie się etyczną stroną operacji. Czym jest aborcja? To przerywanie ciąży. W Rosji, pozwoliła aborcji przez okres do 12 tygodni. Im szybciej zostanie podjęta, tym mniejsze ryzyko dla zdrowia i możliwość kolejnych ciąż. Zatem abborty medycznych i próżni mogą spędzić do sześciu tygodni.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić test ciążowy. Jeśli jest pozytywny, trzeba zobaczyć ginekologa. On będzie w stanie dokładnie określić, czy kobieta jest w ciąży. Tylko wtedy ma prawo do decydowania, czy zostawić swoje dziecko lub przejdź do aborcji. Warto pamiętać, że nikt nie ma prawa zmuszać jej do przerwania ciąży. Ani rodzice, ani męża, ani lekarza. Zazwyczaj, jeśli czas na to pozwala, dać czas na rozważenie rozwiązań. W wyjątkowych przypadkach, chirurgiczne lub próżnia abborty przeprowadzane w tym samym dniu.

Procedura ( „próżni”) przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Na wniosek kobiety, znieczulenie ogólne może być wykonana. Kiedy najnowsza wersja pacjent będzie musiał zostać dłużej w szpitalu. Wynika to z faktu, że w tym przypadku ciało analgezji już rusza. Przed operacją kobieta dać dwie tabletki. Pierwszy skierowany jest do relaksu szyjki macicy. Przyczyną drugi skurczów macicy. Następnie specjalne narzędzie rozszerza s pochwy i komórki jajowej usuwa się za pomocą podciśnienia. Jeśli procedura jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym, nie może być pocenie się i nudności i zawroty głowy. Lekarz bada uważnie zdalnej zawartości. Jeśli ma on wątpliwości, że curette dodatkowo oczyszcza macicę. Po zakończeniu pacjenta umieszcza się w szpitalu na obserwacji. Jest to niezbędne do identyfikacji ewentualnych powikłań.

Jest to łatwe do wykonania aborcji próżniowej. Konsekwencje mogą być poważne. Ponieważ wszystkie zabiegi są przeprowadzane na ślepo, istnieje ryzyko opuszczenia zapłodnionego jaja w macicy. To prowadzi do zapalenia i posocznicy. Więc w końcu ważne jest, aby przeprowadzić badanie USG. Innym możliwym powikłaniem – naruszenie hormonalnej tle. Przegrupowanie rozpoczyna się od koncepcji organizmu i przygotowania przenoszenia płodu i abborty medycznych i chirurgicznych, a próżniowym zakłócenia tego procesu. Jeśli niekorzystny wynik może skończyć bezpłodne. Może być rozdzielania krwi i łagodnego bólu brzucha.

Co trzeba zrobić, zanim przeprowadzenia aborcji próżniowej? Recenzje klinice czytać. Nie skąpić. Od jak trzymać interwencja zależy od stanu zdrowia. W szczególności, zdolność do posiadania dzieci. Jeden błąd, a będziesz zawsze bezowocne. Dlatego nie należy zaniedbywać wybór lekarzy i szpitali. I pamiętaj, że im wcześniej aborcji, tym mniejszy wpływ na organizm.

I chirurgicznego oraz próżnia abborty negatywny wpływ na zdrowie kobiet, ale ten ostatni jest uważany za znacznie mniej traumatyczne. metalowych narzędzi (z wyjątkiem łyżeczką) nie stosuje się w nim. W związku z tym niebezpieczeństwo zbyt czysty off endometrium zmierza do zera. Oznacza to niewielkie ryzyko poronienia w przyszłości.