644 Shares 2455 views

Jak oczarować mężczyzn

Magia dzisiaj – nie tylko bardzo popularne, ale opłacalna strona życia. Wszystko do tego przyzwyczaić, jeśli coś pójdzie nie tak, zawsze można zwrócić się do wyższej mocy, magii, czarów. A jeśli interweniował uczucia, wiele przejść do ekstremalnych środków. Jak oczarować ludzi i jakie są konsekwencje tego działania? Co ta procedura może być zastąpiona?

Jak oczarować mężczyzn?

Wróżby są bardzo różne: w miesięczniku krwi na ziemi cmentarnej na zdjęciu, alkohol, papierosy i wiele innych przedmiotów. Najstraszniejsze wróżby dokonywane są co miesiąc krwi i cmentarnej ziemi. Te wróżby nie tylko przynosi szczęście jako urzeka i przedmiot działania, ale nadal, w najlepszym razie, ruina żyje. Ale wiele przypadków kończy się śmiercią jednego lub obu osób. Alkoholizm, obłęd, narkomania, psychiczna niestabilność i zmienność jednostki, i więcej – to konsekwencje, które powodują wróżby. Kto czarować ktoś się zastanawiać, dlaczego tak się dzieje. Jak oczarować mężczyzn?

Wszelkie czar – To psucie. W rzeczywistości przeklinać osoba wybiera jego będzie oscylować Wraith i podstawiając. Ale wróżby nie są możliwe bez kontaktu fizycznego. Wielu uzdrowicieli powiedzieć, że aby przywrócić czar miłości w chcąc oczarować kogoś za stosunki seksualne z ofiarą, ale w praktyce taki kontakt może być zredukowana do minimum – pocałunku, dotyku. I krwią wszystko po prostu – trzeba pić tylko przedmiot pożądania.

wynik

Najstraszniejsze czar pod względem karmy, który skierowany jest żonaty, z innym mężczyzną lub zamężną kobietą. Ci zadać ból nie winni ludzie idą wbrew woli Boga i zabrać woli osoby, która jest mu po urodzeniu. Ta akcja karmic uzyskać wynik, który będzie żałować tego, co zrobili dziesięć razy. I dobrze, jeśli oberwać po prostu dlatego, krewnych, dzieci mogą cierpieć. Nieszczęście w życiu osobistym, utraty zdrowia, ubóstwo i więcej – że z kierunkiem korupcji.

Celowo nie cytować cię przykłady wróżby, ich zachowania, jako osoba, która naprawdę kocha nigdy nie przyniesie takiego nieszczęścia w życiu jest obiektem pożądania. Istnieją dziesiątki innych sposobów, które pomogą Ci znaleźć szczęścia osobistego.

Alternatywą działania

Więc, dlaczego trzeba nauczyć się czarować zdjęcie człowieka? Można zrobić wszystko w porządku i logiczne. Podczas gdy w lesie, nie zaczniesz wyciąć drzewa na lewo i prawo? Udać się wokół nich, szukając najlepszego sposobu. W ten sposób można zrobić w życiu. Zamiast miłości czar można zastosować do świętych, które są zbliżone do swojej wiary, czytać pisma, modlitwa, zwracają się do swego Boga (lub bogów, jeśli istnieje wiele). Jak oczarować mężczyzn prawidłowe ścieżki i poprawić swoje życie, odnoszą się do świętych tekstów. Ale jako przewodnika dajemy przykłady różnych religiach.

Na przykład, chrześcijanie mogą mieć zastosowanie do tego świętego jako Matrona Moskwa, Xenia Petersburga, Nikolay Chudotvorets i wielu innych. Muzułmanie są święte teksty, które są nazywane sury. Poganie (staroobrzędowców) odnoszą się do Lada, i Lelia inny ich bóstw. Innymi słowy, nie będzie tych, którzy donesut swój wniosek do Najwyższej Mocarstw i wskazał właściwą drogę w każdej religii. Najważniejsze – aby modlić się z całego serca, szczerze, bezinteresownie iz wiarą. Twoje pragnienie nie powinny być szkodliwe dla człowieka i natury. Ponieważ oczarować mężczyznę w domu – nie dla rozsądnych, kochających i szczerych ludzi.