352 Shares 7347 views

Skorpion i Byk: Czy jest szansa?

Kilka metod określania synastry (kompatybilność) znaki

We współczesnej astrologii, istnieje wiele metod, jak ustalić zgodność lub niezgodność z dwóch znaków. Na przykład, uważa się, że dwa sąsiadujące znak na kole zodiaku nie są bardzo zgodne, taki sojusz jest krucha, ma więcej powodów do kłótni niż wspólnej ziemi. Przedstawiciele znaków, które znajdują się w jednym znaku na zodiaku okręgu, wręcz przeciwnie, to lepiej nadaje się do jedności. Nie istnieje pojedynczy widok zgodności dwóch przeciwnych znaków (na przykład, RAM i wagi, Taurus Scorpio, etc.). Znaki te mają w dużej mierze ten sam zestaw cech, ale te cechy są wyrażone diametralnie, więc często jest to nawet wygląda zupełnie niekompatybilnych dwóch cech. Na przykład, strasznie niezdecydowana Libra, są one przez długi czas nie może podjąć decyzję, rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”. Baran, wręcz przeciwnie, zależy nie podjąć. Ale bardzo często przedstawiciele tego znaku po podjąć decyzję wysypka i wdrożyć go, zaczynają wątpić, czy dobrze zrobił, i przez jakiś czas są sparaliżowane w swoich dalszych działań.

Elementy woda i ziemia elementu …

Podobnie, współistnieją oraz Scorpio i Taurus. Inni widzą, jak inni, którzy chcieliby cieszyć. Scorpions – dobrymi aktorami, oni zawsze nosić maskę, która chroni je przed światem zewnętrznym. Skorpion należy do elementu wody (emocjonalny światowej). Byk, wręcz przeciwnie – jest znakiem żywiołu ziemi. Jest praktyczny i nie toleruje obłudy i oszustwa. Scorpio natura dała „stalowa wola”, a Byk – źródło ciepła, które jest tak atrakcyjna dla Scorpios. Skorpion i Byk może być całe życie uczyć się od siebie nawzajem. Byk byłoby miło, aby uciec od partnera intuicji, którą obdarzony przy urodzeniu. Skorpion nie zaszkodzi dowiedzieć się uspokoić i beznamiętny Taurus, które zawsze towarzyszą ten znak, pomimo wszystkich trudów życia.

wspólna płaszczyzna

Są to te dwie postacie i wiele wspólnego. I Skorpion, Byk i zarezerwowane z obcymi i nowej sytuacji. Obie nie lubią gofry i plotek. Oba znaki są w stanie bardzo wyraźnie i stanowczo powiedzieć „nie”. Jeśli są one ze ktoś łzawienie relację, może to być na zawsze. A jednak, Skorpion i Byk, być może najbardziej krytyczne znaki zodiaku w okolicy: jeśli są one za coś zabierze, należy wnieść sprawę do końca. Więc oczywiste jest, że bezsporne mają, więc sojusz między przedstawicielami tych dwóch postaci jest całkiem realne.

On -Telets She – Skorpion: nie wszystko jest tak beznadziejna

Teraz zobaczmy jak to wszystko działa w Unii, gdzie człowiek – taurus, a kobieta – Skorpion. Byk dość pragmatyczne, to pomaga kobietom pozbyć się iluzji i lęków. Orientacja i zmysłowy Scorpion ołowiu człowiek miesza. Mężczyzna Byk i Skorpion, kobieta może być dość harmonijnie żyć razem, jeśli zastosujesz się do kilku prostych zasad gry. Partner powinien być nie tylko kobieca i miły, ale także ekonomiczne, Taureanie kocham. Powinien być dopracowane w rozmowie i emocji, w przeciwnym razie kobiety będą się nudzić. Skorpion i Byk oba nie mogą żyć bez życia seksualnego składnika. Jak już wspomniano na początku artykułu, to dwa z najbardziej namiętnym znaku zodiaku. W ogóle, oboje wydają się wzajemnie wspierać i wybaczyć sobie nawzajem o błędzie. Ale z powodu swojej pasji, Skorpion i Byk są również jednymi z najbardziej zazdrosny w zodiaku, a zarówno bardzo uparty. Ie tam jest do zrobienia. Ale jeśli obaj są gotowi, będą w stanie utrzymać swoje przymierze, i to będzie ciekawe i pełne kolorów życia.