336 Shares 5001 views

Idealnym sposobem depilate głębokie bikini – shugaring. Odpowiedzi o nim

Stała walka kobiet o niepożądanej roślinności sprawia, że wyglądają na nowych, bardziej skutecznych metod. W ostatnich latach stały się szczególnie popularne shugaring. Metoda ta nie jest nowa. On przyszedł do nas od czasów starożytnych, ale zanim metoda ta nie jest stosowana w tym zakresie z pań. Najczęstszym depilacji shugaring w strefach wrażliwych, takich jak pachy. dokonać również za pomocą tej procedury, głębokie bikini. Liczba Shugaring dziewcząt określić jako niskie, najbezpieczniejszych i hipoalergiczne metody depilacji.

zalety

Ta procedura na podstawie jego przeprowadzenie jest podobna do woskowania, ale nawet w porównaniu do ma więcej zalet:

  1. Niski koszt wszystkich elementów uczestniczących.
  2. Kompozycja hipoalergiczne (mieszanki, nie chemicznych związków, barwniki, perfumy). W związku z tym dla wszystkich kobiet, które są podatne na alergie na kosmetyki, to doskonały sposób, aby głębokie bikini – shugaring. Recenzje spróbować tej metody twierdzą, że skóra pozostaje miękka i gładka.
  3. Włosy są wyciągane w kierunku ich wzrostu. Pozwala to usunąć je całkowicie, bez zerwania.
  4. Zredukować powstawanie mikro urazów skóry.
  5. Shugaring głęboko obszar bikini można zrobić w domu sam. Wielu wierzy, to jest główną zaletą tej metody depilacji, t. Aby. To pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas.
  6. Wyeliminowany problem wrastających włosków.
  7. Ciężar użyty w depilatory łatwo wypłukiwane wodą.

Jak shugaring głębokie bikini

Przede wszystkim trzeba gotować dużo depilacji. Aby to zrobić, wymieszać filiżankę cukru z łyżką wody i dwie łyżki soku z cytryny. Otrzymaną mieszaninę doprowadzono do wrzenia i gotować przez stałą ogniem (nie zmniejszając lub zwiększając ją) do około 10 minut, aż uzyska się karmel. Następnie usunąć z ciepła i ochładza się do temperatury świeżego mleka. Od niego, aby rzucić piłkę. Jeśli nie, t. Aby. Mieszanina jest zbyt lepki, należy schłodzić ją silniejszą. Jeśli jest w postaci stałej, konieczne jest, aby umieścić je w łaźni wodnej, aby stopić, dodano łyżkę z wodą, a następnie ponownie ochłodzić.

Piłka masy cukrowej musi być wielkości piłki tenisowej. To musi być starannie rozciągnąć swoje ręce, aż będzie miękka i elastyczna, jak plastelina. Otrzymaną masę należy zastosować wobec wzrostu włosów na obszarze, na którym plan uczynienia depilacji. Poczekać kilka sekund i następnie toczyć się albo zakłócać osadzonej mieszaniny w kierunku wzrostu włosów.

W ten sposób bardzo łatwo depilate się głęboko bikini. Shugaring, przeglądy co jest bardzo pozytywne, metoda jest bardzo skuteczna, ale nie bezbolesny. W celu zmniejszenia wrażliwości skóry, może być nieco rozciągnięty jej wolną rękę.

Po zabiegu należy wziąć prysznic, używając łagodnego detergentu, a następnie zastosować krem lub olejek do pielęgnacji skóry. Jakiś czas w miejscu depilacji może być czerwone kropki – konsekwencją podrażnienia. Jednak oni szybko mijają, a skóra staje się wyjątkowo gładka i delikatna.

Wcześniej wiele dziewcząt nie odważył się depilate sobie głębokie bikini. Kobiety Shugaring opinie nazywany najlepszym sposobem, aby pozbyć się niechcianych włosów w tak delikatnej dziedzinie. Metoda ta daje paniom możliwość uzyskania pożądanych rezultatów przy minimalnym bólu i koszt.