343 Shares 7313 views

Najlepszy krem do depilacji dla strefy bikini

Więc dzisiaj, patrzymy na was, krem do depilacji dla strefy bikini można odebrać. Ponadto, niech określić, jakie inne narzędzia mogą być wykorzystywane w celu usunięcia nadmiaru włosów ze strefy intymnej. Teraz kwestia dotyczy wielu kobiet. W ten sposób pomożemy im w podjęciu właściwej decyzji.


Co to jest?

Ale na początek to mówić wam, że w tym wszystkim chodzi – krem do depilacji dla obszaru bikini. Może nie są tak niezbędne w użyciu? Spróbujmy zrozumieć tę delikatną sprawę.

W rzeczywistości, rozważamy środki – nie jest niczym innym, jak krem, który pomaga pozbyć się nadmiaru roślinności na ciele. Proces jest szybki i bezbolesny, a także jakościowo. Po użyciu narzędzia włosy stają się bardziej miękkie, rosną wolniej kilkakrotnie.

Główną zaletą tego podejścia do usuwania roślinności na ciele – to dostępność i prostota. Każda dziewczyna może kupić usuwania włosów krem do bikini w salonie piękności lub supermarkecie. Jednak ceną może więc zmieniać się w zależności od producenta. Teraz patrzymy na was, jakie inne środki są odpowiednie do usuwania włosów, a następnie wybrać najlepszy krem do depilacji okolic bikini.

klasyfikacja

Jednak rozpoczniemy z wami, co trochę sklasyfikować wszystkie możliwe kremy, które pomogą usunąć nadmiar włosów na ciele. W rzeczywistości, można podzielić je przez zaledwie 4 gatunki. Zobaczmy jak wyglądają.

Krem do depilacji okolic bikini (i nie tylko) można długotrwałego używania. Zazwyczaj te opcje są warte zachowania w organizmie przez 10-15 minut, a następnie zmyć tylko. Szczerze mówiąc, opinie kupujących tutaj nie są szczególnie entuzjastycznie. Wszystko to z powodu długiej procedury aplikacyjnej. Jednakże, jeśli nie masz nic czasu, to może kupić takie fundusze. Usuwają włosy nie są gorsze od innych.

Ponadto do depilacji balsam do ciała i okolic bikini może być szybki. Oznacza to, że trzeba utrzymać skórę około 3-5 minut. To może być dłużej, ale lepiej jest wstrzymać się z powodu możliwych skutków (alergia, zaczerwienienie, swędzenie, pieczenie). Ten krem jest zwykle bardzo popularne wśród dziewcząt. Szybkość, bezpieczeństwo i dostępność – to właśnie przyciąga kobiety w mediach.

Krem do depilacji okolic bikini (i nie tylko) mogą być również konwencjonalne i nawilżający. Druga opcja jest idealna do miejsc intymnych i wrażliwej skórze. Po zastosowaniu takiego kremu, zwykle skóra stają się miękkie, wilgotne i delikatny.

Teraz przejdźmy do ciebie należy rozważyć ewentualne producentów takich środków do depilacji. Wśród nich staramy się wybrać najlepszą.

Veet

Zacznijmy od najbardziej znanych marek. Rozważmy na przykład kremu Veet do depilacji okolic bikini. On pojawił się na półkach sklepowych nie tak dawno temu, ale mimo to już podbił serca wielu nabywców.

Podobnie jak wszystkie produkty firmy, uważane za środki jakości jest inna. Dziewczyny mówią, że krem ma także przyjemny słodki zapach. Jest to ważny punkt przy wyborze produktu kosmetycznego do depilacji. Po tym wszystkim, nikt nie chce się rozprzestrzeniać na swoim ciele oznacza zapachem, na przykład, zgniłe ryby, prawda?

Ponadto, z problemami, to krem do depilacji dla strefy bikini i ciało radzi sobie bardzo dobrze. Prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych jest ograniczone tak, jak to możliwe. Po zastosowaniu skóra pachnie, jest gładka, miękka i jedwabista przez długi czas. Nie ma jednak w tej śmietany, i jeden minus – cena. Pakiet ten lek kosztuje około 250 rubli. Jednak to nie jest taka wielka wartość biorąc pod uwagę wyniki procedury. Ale, widzisz, nie każda dziewczyna jest gotowa zapłacić za krem do depilacji dla strefy bikini i tej samej wysokości ciała. Spójrzmy analogów, które mogą zaoferować takich kupujących.

aksamit

Jeśli nie możesz zdecydować, który krem do usuwania włosów bikini wybrać, spróbuj tańszy, ale równie skuteczny środek pod nazwą Velvet.

Można go znaleźć na półkach supermarketów dzisiaj. Oznacza to, aby pozbyć się nadmiaru roślinności na ciele i intymnych obszarach już testowane przez czas. Krem do depilacji bikini dostaje pozytywne opinie.

Jednak czas trwania tego narzędzia nie jest bardzo zadowolony z dzisiejszych kupujących. Na ciele jest to konieczne, aby utrzymać wystarczająco długi okres czasu: około 15-20 minut, przynajmniej na polu i mówi, że to zajmie tylko 10. Jeśli masz czas, krem do depilacji strefy bikini „Velvet” – jest to idealne rozwiązanie.

On nie jest tak drogie, jak Veet. W porównaniu z poprzednimi środkami opisaliśmy, możemy powiedzieć, że cena za tego kremu tani. Można znaleźć rurę do 50 rubli. W zasadzie nie powinniśmy się obawiać reakcji alergicznych – pojawiają się one bardzo rzadko. Postępuj zgodnie z instrukcjami – i wszystkie problemy zostaną rozwiązane. Ponadto, twórcy gwarantuję Ci, że po pierwszym użyciu można zauważyć, w jaki sposób spowalnia wzrost włosów. Spróbuj, a nie pożałujesz.

Tanita

A oto kolejna bardzo znana firma produkująca krem do depilacji dla strefy bikini i ciała jako całości. Rozwój Tanita – nowe słowo do wszystkich możliwych sposobów usuwania włosów.

Chodzi o to, że oferuje kupującym szeroki wybór swoich produktów firma ta. Tutaj można znaleźć środki i długodziałające i wystarczająco szybki dla skóry wrażliwej lub normalne, z sokiem z owoców cytrusowych (zmiękcza skórę) bez niego. Ogólnie rzecz biorąc, na każdy gust.

Ponadto, nawet opcje długim działaniu mogą być przechowywane na skórze jest kilkakrotnie niższa niż innych producentów, ale wynik nadal będzie cię zadowolić. Na przykład, obiekt, który wymaga 15 minut „narażeniem”, można trzymać w sumie 10 minut, a wynik będzie ogromna.

Tanita – to także krem do depilacji głębokiego bikini. Oznacza delikatne działanie na skórę, nie pozostawiając żadnych podrażnień po aplikacji. W tym przypadku lepiej byłoby, aby dać pierwszeństwo do kremów, działający przez 3 minuty. Dla własnej wygody.

Co z zapachem? Krem Tanita mają dość przyjemny zapach i inne. Tu i cytryny i rumianku i mięty pieprzowej. W zależności od rodzaju kremu do depilacji strefy bikini i ciała, można wypróbować różne opcje. Cena w takich obiektów zbyt niskie – dla dużej rury, która trwa 3-4 miesięcy, będzie musiał zapłacić 100-120 rubli. Zauważalnie przyjemny wartość jeśli wziąć pod uwagę, że po użyciu kremu do depilacji, pożądane jest nawet korzystać z niektórych dodatkowych środków. Co to jest? Przekonajmy się.

dodatkowo

Skoro mówimy wam o woskowanie w ogóle, to warto zwrócić uwagę na inny ciekawy punkt. Mianowicie, w dodatkowych funduszy, które oferuje nam ten czy inny producent. Po tym wszystkim, połączenie kremu i oznacza po depilacji – jest coś, co może przynieść rezultat do perfekcji.

Chodzi o to, że jeśli zdecydujesz się skorzystać z produktów, które obejmuje również stosowanie bardziej „czegoś”, Velvet firma nie będzie robić. To nie zwalnia w tym czasie żadnych dodatkowych środków do stosowania po depilacji.

Ale Veet i Tanita – to jest dokładnie to, co należy zwrócić szczególną uwagę. Obie firmy oferują swoim kupującym niewielką liczbę nawilżające po depilacji, które gwarantują przedłużenie efektu procesu przez kolejne 1-2 tygodnie. Szczerze mówiąc, jest kluczową rolę odgrywa samej cenie. Po tym wszystkim, Veet i Tanita wytwarzanie hipoalergicznych produktów o przyjemnym zapachu. Ale wynik jest taki sam.

Jeśli przyjmiemy, że Veet prosi o rury nawilżający kolejne 250 rubli (łącznie dla całego kompleksu się uzyskując około 500 rubli) i Tanita – 100, nie jest oczywiście prowadzi drugi firmy. Jednak ważne jest, jeśli jesteś producentem, możemy zatrzymać i pierwsza opcja. Nie ma różnicy w zasadzie.

zasady postępowania

A teraz pomówmy o tym, jak używać kremu do depilacji. Ponieważ mamy już podjęte przez firmy, ale teraz sprawa jest tylko prawidłowe stosowanie wybranych funduszy.

Pierwsza zasada, która powinna być stosowana – tym razem „ekspozycja”, wskazany na opakowaniu. Jeśli mówi, że jest to konieczne, aby utrzymać krem na skórze przez 15 minut, do tego zalecenia. Jednak w przypadku Velvet można zrobić wyjątek.

Drugi punkt – jest przeprowadzenie testu na reakcję alergiczną. Pamiętaj, aby to zrobić, w przeciwnym razie ryzyko być zakładnikiem swędzenie, pieczenie, podrażnienie, a nawet wysypki skórne.

Nie należy również stosować krem do depilacji dla strefy bikini i ciało do uszkodzonych obszarów skóry. Raz w małej rany, narzędzie może zacząć „rozkładają” i spowodować dyskomfort lub obrzęki. Nie jest to najlepszy wynik, prawda?

Oznacza po depilacji stosowane do lekko wilgotną skórę, a następnie zatrzymać się na nim do całkowitego wyschnięcia. Tak więc, nie ma potrzeby wydawać dużo kremu. Zmniejszy to prawdopodobieństwo przykrych doznań po aplikacji.

Opinie krem do depilacji

Teraz zobaczmy, jak również dobre wykorzystanie kremy do depilacji. Co klienci myślą o kobietach? Teraz dowiemy się.

Prawdopodobnie nie jest zbyt trudne do odgadnięcia, że większość dziewcząt rozmawiać na temat stosowania kremów jest dość pozytywne. Jest to najszybszy i najpewniejszy sposób, aby pozbyć się nadmiaru roślinności na ciele oraz w trudno dostępnych miejscach. W czasie jego stosowania nie można zranić lub uszkodzenie. On potrzebuje tych, którzy nie mogą poradzić z brzytwą i znamię na intymnych miejscach. Więc nie zostanie uszkodzony.

Między innymi, stosowanie kremów do depilacji – jest to tani i wszechstronny sposób, aby pozbyć się owłosienia. Nawet dermatolodzy często doradzają kobietom korzystania z takich środków. Po tym wszystkim, nowoczesny krem praktycznie nie powodują alergii.

Metoda przeciwnicy słowne

Szczerze mówiąc, nie każdy lubi używać kremu do depilacji. Dlaczego? Pozwól nam zrozumieć ten problem.

Chodzi o to, że niektóre kobiety uważają bezpieczne dla zdrowia tej techniki. Po tym wszystkim, krem dosłownie przez korzenie „poparzenia” włoskami. I to nie jest bardzo korzystne dla zdrowia.

Plus, to ruch jest zazwyczaj z powodu nieprawidłowego użytkowania, jest w stanie naprawdę boli. Na przykład, może wystąpić podrażnienie lub obrzęk. Niezbyt przyjemne konsekwencje, zwłaszcza w okolicy bikini. A czasami „domu depilacja” może trwać dość długo.

wniosek

Więc dzisiaj będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak przeprowadzić depilację przy użyciu kremu w domu, spojrzeliśmy na opinie o tym procesie, a także starał się wybrać najlepsze narzędzia do tego przedsięwzięcia.

Jak widać, zasadnicza różnica między kremów nie. To wszystko zależy od Twoich potrzeb. Najlepiej szybki i tani sposób – jest Tanita. Jeśli marka jest ważna, a następnie dać pierwszeństwo Veet. Velvet jest dla tych, którzy chcą kupić tani środek, choć wystarczająco długo działające.