348 Shares 8968 views

Maska dla skóry suchej – najlepszym lekarstwem na zmarszczki.

W młodości sucha skóra ma tylko kilka zalet – nie tłuste, kremową konsystencję i praktycznie niewidoczne pory. Ale to dopiero z czasem zaczyna być poważnie brane pod uwagę, a regularna konserwacja. A jeśli tak się nie dzieje na skórze pojawi się częste podrażnienie, nadmierne wysuszenie i pojawienie się pierwszych zmarszczek.
Główną przyczyną sucha – słabe wyniki gruczołów łojowych. Rezultatem jest mniejsza podskórnej tkanki tłuszczowej, która zachowuje elastyczność zapobiega suszenie i chroni przed szkodliwymi czynnikami. Do dwudziestu lat, brak tłuszczu nie jest tak zauważalne, ale produkcja ropy zmniejsza się po tym okresie więcej. Dlatego też, jeśli skóra jest sucha należy jak najszybciej zacząć dbać o niego i regularnie nawilżać. Na przykład, maska dla suchej skóry twarzy nie tylko nawilża, ale również odżywia. Rozważmy niektóre z najbardziej skutecznych receptur nawilżających skórę. Są one zasilane i odzysku, a to jest właśnie to, czego potrzebujemy.

Maska dla skóry suchej z twarogiem.
Łyżeczkę miodu ogrzewa się na łaźni wodnej w połączeniu z łyżką twaróg i dokładnie wymieszać. Jeśli maska jest gęsta, dodać do niej trochę ciepłego mleka. Otrzymaną masę nanosi się na twarz, czekać piętnaście minut i przemyto ciepłą woda.
Jeżeli skóra ma silny obierania, to można postępować w następujący sposób: wymieszać łyżką twarogu (tłuszczu), mleko o łyżką, wlać trochę dowolnym olejem i solą. Dokładnie wymieszać wszystko dokładnie umieścić na twarzy, przytrzymaj przez piętnaście minut i zmyć.

Maska do suchej skóry z nasion lnu
łyżka nasiona wlać wrzącej wody, umieścić na małym ogniu i gotować do lepkiej cieczy, pasty. Ostudzić i otrzymaną mieszaninę umieścić na twarzy. Ta maska jest doskonale walczą z peelingiem na twarzy i sprawia, że znacznie bardziej miękkie.

maska dla skóry suchej w domu.
Bierzemy wszystko, co mamy pod ręką. W pogoni za drogich kremów, możemy nawet nie zauważyć, co spiżarnia jest użytecznym produktem w naszej kuchni.

Maska dla skóry suchej z żółtka
Jedno żółtko wymieszać z łyżeczką miodu i oleju roślinnego. Delikatnie wymieszać i nałożyć grubą warstwą na oczyszczoną skórę twarzy. Czekamy na piętnaście minut i zmyć.

Maska do suchej skóry przez skokowo.
Małe opakowanie drożdży rasy w łyżkę mleka i dodać łyżkę oleju (oliwy). Maska jest stosowana do piętnastu minut i przemyć dokładnie.

Maska marchew
Jedna duża marchew rub na drobnej tarce, włożyć łyżkę kwaśnej śmietany i wymieszać. Nakłada się na skórę, pozostawić na piętnaście minut i zmyć letnią wodą.

Maska nawilżający do skóry suchej

Maska woda – najprostszy i bardzo skuteczny.
Weź kawałek gazy, nawilżyć ją ciepłą wodą, delikatnie wycisnąć i umieścić na dwadzieścia minut na twarzy. Maska pięknie zmiękcza i nawilża.

Maska olej
Weź dwie łyżki ciepłego oleju roślinnego i impregnować im kawałek gazy. Nałożyć gazę na twarzy, górnej pokrywy, a następnie skompresować papierowym ręcznikiem. Olej, który nie jest wchłaniana, usunąć szmatką.

Miód herbata maska
Dwie łyżki miodu, wymieszać z łyżką jest bardzo silna spawanie, dodać dwie łyżki posiekanej płatki owsiane i wymieszać. Jeśli maska jest grubawy, można wlać trochę wody i ogrzać w kąpieli wodnej. Ciepłą mieszaninę umieszcza się na powierzchni i przykryć tkaniny pierwszej, a następnie ręcznikiem. Trzymamy za dwadzieścia minut i zmyć.

Pamiętaj, że należy stosować maski świeżo przygotowane i oczywiście dobry humor.
Maski Przepisy są bardzo proste i zawsze znaleźć czas dla pielęgnacji skóry. Po kilku aplikacji, można zobaczyć, jak Twoja skóra jest widocznie przekształcona i stać się bardziej zdrowe i – naprawdę piękne.