432 Shares 1349 views

Podtlenek azotu – piękna skóra napięta wygląd.

To pierwsze rzuca się w oczy, gdy się poznali? Oczywiście, zadbana twarz, lub jego braki. Jak zrobić tak, aby twarz była promienna zdrowie, a skóra zawsze wyglądał młody i pasuje? Jak w bajkach i cuda wierzyć, już walczą, masz wsparcie nauki. Mianowicie – Cryomassage twarz z ciekłym azotem.


Podtlenek azotu zaczęli używać stosunkowo niedawno, ale rezultaty nie trzeba było długo czekać. Cryo stał się popularny ze względu na jego skuteczność, bezpieczeństwo i bezbolesny. Jakie problemy pomogą poradzić sobie masaż?

– jeżeli zmniejszona elastyczność i napięcie skóry, zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki;

– w przypadku skóry twarzy jest porowaty lub o zwiększonej salo- i pocenie;

– w przypadku skóry z zapaleniem lub trądziku.

W jaki sposób pomaga podtlenek azotu, aby poradzić sobie z tak powszechnym problemem?

Cały efekt (terapeutyczne i kosmetyczne) na podstawie wpływu na zimną szmatką. Zimnej powoduje skurczu naczyń, a następnie ekspansji występuje. Poprawia krążenie krwi i metabolizm w skórze otrzymuje wszystkie składniki odżywcze niezbędne do normalnego życia.

Krio twarz z ciekłego azotu przeprowadza się w dwojaki sposób: za pomocą aplikatora ręcznego (rzadko stosowane ze względu na niższą wydajność) i stosując krioraspylitelya – specjalne urządzenie, które działa na skórę, chłodzenie go równomiernie.

10-15 minut po cryomassage zaczynają pojawiać się pierwsze wyniki. Początkowo czujesz przypływ ciepła do twarzy – to zdobył „uśpione” komórki zaczęły się pojawiać nowe i złuszczają stary. Po kilku dniach, aby zobaczyć, co dana osoba była jak dziennego: odświeżał, zyskał zdrowego różowawy odcień, zmniejszenie salovydelenie i zmarszczki stają się mniej widoczne. Podtlenek azotu ma nie tylko anty-aging wpływ na skórę, ale również przyczynia się do zapobiegania jej starzenia. W tym przypadku nie trzeba wydawać pieniędzy na drogie leki i maski, cryomassage wystarczy.

Ale, niestety, nie zawsze mają możliwość odwiedzenia salonów: ze względu na brak zarówno czasu i wysiłku, albo pieniędzy. To bardzo dobrze, że Cryomassage można przeprowadzić samodzielnie w domu.

Cryo osobą w domu.

Oczywiście, podtlenek azotu nie będą przechowywane w domu, więc używamy metodę babci. Istnieje kilka receptur i ciekły azot dla osób nie nawet się przydać. Oto najbardziej popularne przepisy: zamrożenie zielona herbata z jaśmin, lub soku z ogórka (aloes) zmieszane z wywaru z lipy i dodać łyżeczkę miodu. Teraz pozostaje mała – do wycierania twarzy, szyi i karku w miarę możliwości codziennie rano z kawałkiem lodu uzdrowienia. Uwaga, lód powinny być gładkie, tak aby nie szkodzić skórze w postaci mikro urazów. Jeżeli dana osoba ma właściwość pęcznienia, a pod oczami często pojawiają się obrzęki, używać lodu z nagietka, rumianku wywaru, Viola tricolor i mięty.

Poza tym Cryomassage pomaga pozbyć się niechcianych zapalnego na skórze lub zmarszczki, to może także obejmować program do walki z cellulitem (poprawia krążenie krwi, co przyczynia się do rozpadu tłuszczu).

Podsumowując, należy stwierdzić, że Cryomassage osoba (użyć podtlenek azotu lub nie – nie ma znaczenia), dziś jest bardzo popularny w kosmetologii. W rezultacie liczba procedur, wyprodukowany przez podskórnego tłuszczu jest znacznie zmniejszona, skóra sama suszy się, lecz nie traci elastyczność. Stymuluje produkcję kolagenu w skórze właściwej, gładkie cienkie linie. Skóra staje się miękka i aksamitna, nabiera zdrowego wyglądu. W ogóle, skóra zaczyna wyglądać jak powinno to wyglądać tak: bez podrażnień i obrzęków, z zauważalnie lepszą strukturę.