318 Shares 3984 views

Ślimaki Achatina w kosmetologii: opinie, zdjęcia, przeciwwskazania. Jak korzystać z ślimaki Achatina w kosmetologii?

Ślimaki nie na próżno przez długi czas związany z wiecznością. Ich stosowanie przyczynia się do zachowania zdrowia i przedłużyć młodość. Jednym z najbardziej cennych gatunków są ślimak Achatina. W kosmetologii i medycynie powszechnie stosowane swoich cudownych właściwości.

Najpopularniejsze procedury są stosowane przy pięknej połowy ludzkości. Z ich pomocą rozwiązać szereg problemów skórnych.

Jakie są ślimak Achatina?

Ślimaki Achatina w kosmetologii, opinie o korzystnych właściwości, które inspirują zaufania, jest już powszechnie stosowany w Holandii i Francji.

Główna danych małżami uważane Afryki. Było stamtąd rozprzestrzenił się na innych kontynentach. W Rosji te mięczaki nie żyją, ponieważ nie pozwalają na klimat. Wszystkie dostępne okazy są uprawiane w specjalnie stworzonych warunkach dla nich.

Rodzaje ślimaków Achatina

Do tej pory stwierdzono ponad stu gatunków ślimaków, które mogą być przypisane do olbrzyma. Ich śluz nie różnią się pod względem składu. Wśród nich najbardziej popularne, dzięki szerokim rozpowszechnieniem i mało wymagające opieki, są następujące:

 • Achatina retikulyata;
 • Achatina Fulik.

Co trzeba zrobić, aby rozwijać się w domu?

Zawierać Achatina nie jest trudne, ponieważ są one dość skromny dom. Do konserwacji i użytkowania takiego ślimaka Achatina w kosmetologii, trzeba mieć terrarium. Aby ślimak czuć się komfortowo, każdy musi mieć miejsce na co najmniej 10 litrów.

Można zachować małże w akwarium z ziemią, podczas gdy powinien on być stale wilgotna. Kąpieliskach należy umieścić w akwarium zbiornika z wodą. Komfortowej temperatury ślimaków tego typu – 26 stopni.

Obserwując zachowanie się zwierząt, można określić,: Czy czują się komfortowo w stworzonych warunkach. Jeśli zbyt suche siedliska skorupiaków często ukrywają się w zlewie.

W domu Achatina żyją 7-10 lat.

Stosowany w celach kosmetycznych w domu?

Aby dostać masaże i regenerację skóry przy użyciu ślimaki nie mają odwiedzić salon kosmetyczny. Achatina mogą być trzymane w domu i na własną rękę, w każdej chwili przeprowadzić procedurę. Częste pytanie, które pojawia się, gdy wspomniany ślimak Achatina: Kosmetyki jak z nich korzystać?

W rzeczywistości, procedura odmładzania skóry stosując Achatina jest dość prosty:

 1. Tak Najpierw musimy oczyścić skórę z pozostałości makijażu.
 2. Następnie należy przetrzeć wacikiem nasączonym mlekiem.
 3. Achatina należy przemyć ciepłą bieżącą wodą. Umyć nie tylko brzuch, a dom i skorupiaków.
 4. Ślimak jest umieszczony na zagrożonym obszarze skóry, to ma możliwość przemieszczania się po powierzchni skóry.
 5. Po zabiegu, który trwa 10-15 minut, skorupiaki muszą odpocząć. Jest to konieczne, aby przejść z powrotem do terrarium.
 6. Pozostałą po ruchu ślimaka śluzu jest równomiernie rozprowadzany na powierzchni skóry.
 7. Jest to konieczne, aby dać śluzu wygrzewania i na sucho, po czym skóry płucze ciepłą wodą bez mydła.

Ślimaki Achatina w kosmetykach odgrywają ważną rolę, gdyż ich śluz ma bogaty skład. Dlatego z taką bezpretensjonalnym domu zwierzę, bez konieczności odwiedzania drogich salonów kosmetycznych w utrzymaniu zdrowego stanu skóry.

kosmetyka

Ślimak Achatina stosowane w kosmetyce dzięki jego śluzu, która zawiera duże ilości kolagenu, kwasu glikolowego i elastyny.

Na podstawie śluzu ślimaka wykonany maściach i kremach, które czynią skórę miękką jak małe dzieci.

Stwierdzono, że osoby, które rozmnażają się ślimaki, rzadziej cierpią z rąk chorób skóry. Oni szybko leczyć skaleczenia i rany. Narzędzia oparte na śluzu Achatina przyczynić się do eliminacji blizn i rozstępów.

Ślimaki Achatina w kosmetologii, zdjęcia, które zostały przedstawione w tym artykule, że znaleźli swoją niszę. Procedury są przeprowadzane za pomocą ślimaków, już dużą liczbę zwolenników.

Masaż z wykorzystaniem Achatina

Ślimaki Achatina w kosmetyce wykorzystywane częściej niż inne rodzaje skorupiaków do codziennego masażu.

Poruszanie się po skórze, mięczak delikatnie masaże, jednocześnie poprawiając krążenie krwi, usuwa skurcze. Przydatne dane i procedury dla tych, którzy mają żylaki. Poprzez ślimak Achatina masażu następuje wzmocnienie naczyń krwionośnych, poprawia krążenie krwi.

Dużą zaletą jest delikatność, z którym procedura jest przeprowadzana. Powoli po skórze, delikatnie masuje skorupiaki bez powodowania bólu.

Ślimaki Achatina do walki z cellulitem

Fakt, że taki ślimak Achatina w kosmetyce, jak używać małże powszechnie wiedzą z pierwszej ręki tych, którzy chcą, aby usunąć tłuszcz z obszarów problemowych i pozbyć się cellulitu. Regularny masaż ze ślimaków Achatina w okolicy ud i brzucha pomoże sprawić, że skóra gładsza, pozbyć się „skórki pomarańczowej”.

Jeśli Achatina wykorzystywane w walce z cellulitem jest nie mniejsza niż 3 razy w tygodniu, a następnie po krótkim okresie czasu równym 1-2 miesięcy, można pozbyć się tego problemu.

Przeciwwskazania

Każdy, kto nie ma strachu lub delikatny uczucia wobec skorupiaków, można użyć narzędzia takiego jak ślimak Achatina (w kosmetologii). Przeciwwskazania do stosowania do celów kosmetycznych nie jest dane.

Ale zanim wydasz sesję lub leczenia masażu, należy upewnić się, że nie ma alergii na składniki śluzu z Achatina. Aby to zrobić, należy umieścić skorupiaka na małej ilości czasu na skórze nadgarstka.

Jeżeli po tym zabiegu, były pewne skutki uboczne, najlepsze leczenie skóry w taki sposób, aby odmówić skonsultować się z lekarzem specjalistą.

Ci, którzy zdecydowali się utworzyć użytkownika Achatina, trzeba zacząć prowadzić przynajmniej jeden zabieg kosmetyczny „ulitkoterapii” w kabinie. Jeśli masz uczulenie na którykolwiek ze składników śluzu mięczak, będzie przejawiać. Pozwoli to uniknąć pośpiechu i bezużyteczną zakupu.

Ślimaki Achatina w kosmetologii: Opinie

Duża liczba pozytywnych opinii na różnych stronach internetowych i blogach można stwierdzić, że stosowanie ślimaków w celach kosmetycznych jest popularny.

Użytkowników jako głównych zalet noty:

 • Szybki wygląd efektu;
 • bezbolesny zabieg;
 • nie ma potrzeby, aby korzystać z produktów syntetycznych.

Czasami jedynym powodem, który powoduje odrzucenie stosowania ślimaków Kosmetologii to strach lub poczucie obrzydzenia w stosunku do skorupiaków.

Eksperci pamiętać, że ślimaki w kosmetologii – dobra alternatywa dla kosztownych procedur. Ze względu na prostotę rosnących ślimaków i małej listy przeciwwskazań w produktach wytwarzanych na podstawie ich śluzu, są zyskuje coraz więcej fanów.

W związku z tym coraz większa liczba centrów kosmetycznych w zakresie usług „ulitkoterapiyu”.

Ślimak Achatina w kosmetologii jest wybawieniem dla tych, którzy nie chcą uciekać się do opieki chirurgicznej i stosować różne zastrzyki odmłodzić.

Regularne stosowanie ślimaków Achatina w kosmetologii, które pomogą Ci szybko poprawić krążenie krwi, skóry, zredukować rozstępy i blizny.