562 Shares 4604 views

Charakterystyka gośćmi na weselu w formie konkursu z nagrodami

Ślub – to wydarzenie jest dla dwóch osób, ale zabawa na wszystkich obecnych. Podczas gdy młodzi są zaangażowani, goście zarządza toastmaster: zarządza toasty, konkursy i znajomych.


Jak wprowadzić gości do siebie?

Dobrze, jeśli na ceremonii zamierza zamknąć krąg, a każdy wie sobą od wielu lat. Ale większość ślubu łączenie dwóch rodzin, a następnie istnieje potrzeba wprowadzenia wszystkich.

Charakterystyka gości na ślubie stała się jednym z trendów w modzie, gdy wszystko jest toster zgromadzonych kilka słów do podniesienia ogólnego tonu. Jest to okazja, aby zwrócić uwagę na siebie, aby skierować uwagę na niepozorny gości przybyłych w spokoju. Opcje dla gości parady – dużo. Musimy jednak starać się proces nie stać rutynowych i przekazywane jako energetycznie, jak to możliwe.

Twórcze opcje Patrząc na weselu:

1. stylizowane uroczystość. W tym przypadku, cechy gości na ślubie staje się częścią obrazu, przygotowane dla każdego gościa z góry. Rola „rozpatrywane” jeszcze po przybyciu ludzi z rejestratora. Należy przejść do napisania scenariusza i przygotowania Impreza co papiery gości z humorem odpowiedzi na pytania lub uwagi w dialogu z mistrzem ceremonii, ubrany jak lokaj, pirat, wahadłowe, lub inną postać pod historii.

2. Comic charakterystyczne goście na weselu może również być częścią konkursu, w którym goście będą mieli odgadnąć siebie:

„Ten gość nie pijemy.

Mamy wlać kompot

i poprosić, aby wznieść toast,

miłość i szczęście życzeniem.

FizKult przywitać –

Niech powstanie sportowca.

Od przyjaciela z dzieciństwa pana młodego.

Z nas. – Golovin Artem "

Oczywiście, tylko rodzina może odgadnąć właściwą osobę z pierwszej linii, ale brawa otrzymanych przez każdego z nich.

3. Kreatywność pozwala nam zrobić to tak, że krótki opis gośćmi na weselu zamienia się w baśni lub opowiadania. „Dawno, dawno temu Pavel Korol i Koroleva Anna. A było ich syn Anton …”. Opcja ta jest idealna dla miłości do wypoczynku w bliskim kręgu krewnych, gdy liczba uczestników jest ograniczona.

4. Całe życie w tej samej rodziny! Jeśli działają na tej zasadzie, charakterystyczne dla gości na ślub może być naprawdę zabawne i otworzyć się dużo o pochodzeniu rodziny, opowiada o ludzkich cech. Prawda czy wyobrażał byliby – nie ma znaczenia. Tamada z talentu pisarza, splot wielką historię na podstawie nazwy na liście gości.

5. Rozmowa Picture. Rama wykonana jest z góry ustawione na zaimprowizowanej scenie. Każdy gość dostaje pewną Tamada miejsce, wydaje się, i nadal fraza: „Przyszedłem na wesele, więc ….” Na koniec prezentacji fotograf robi zdjęcie, które przedstawiony cały obecnych. Rama może być wykonana w postaci okna z napisami „Matka Bride”, „Ojciec panny młodej”. Ale ta opcja jest przeznaczona tylko dla ograniczonej liczby krewnych.

6. Show "Intuition". Dla każdego gościa charakterystyka apt przemyślane na podstawie rzeczywistych faktów: gra na skrzypcach, jest w stanie pisać wiersze, kocha umieścić zagadki, szkolenie psa, kocha samochody sportowe i tak dalej. Powiem tylko trzeba dobre i pożądane jest, co dana osoba naprawdę dumny. Goście są podzielone na grupy i, wyciągając dokumenty z opisami oknie, starając się odgadnąć siebie.

specjaliści zaufanie

Istotne cechy gości na weselu – to kwestia, która wymaga szkolenia. W zgiełku sprzed ślubu narzeczeni muszą poinformować Toastmasters lub innego pana wszystko, co wiedzą o imprezie: imię i nazwisko, wiek, zawód, hobby lub ciekawy fakt. To pomoże zbliżyć się do momentu przełomowego z fantazją.