383 Shares 8881 views

odwiedzenie Kupidyna

Walentynki czy Dzień Wszystkich Vlyublennyh- najbardziej romantyczne święto w roku. Miłośnicy dają sobie prezenty, deklarację miłości, zorganizować romantyczny wieczór. Cały rok, nowe misie i serca będą na półkach dziewcząt, w oczekiwaniu na uzupełnienie zasobów firmy, a Valentine starannie ułożone w szafce. W tym dniu dla krewnych chcesz zrobić coś specjalnego, coś romantycznego, rodzaj i złośliwy, to jest coś, co nigdy nie zdarzyło się wcześniej.
Szukałem nowego „układu” lub „aromat” sezonu. Witryna www.kboom.ru jakieś ciekawe przedsięwzięcie – zaproszenie z nieba Kupidyna, patrona zakochanych. 14 lutego Boga miłości opuści miękki chmurę, która stałaby na kochający ten jasny zimowy dzień jeszcze jaśniej. Jak to powinno w takich przypadkach na ziemi zacznie pracować swój wewnętrzny kompas, który doprowadzi go do pary, której związek jest szczery i prawdziwy.
Obowiązki Kupidyna jest nie tylko obudzić miłość w innych, ale również do sprawdzenia ważności partnerów zmysłów niż to natychmiast i wola. Podchwytliwe pytania i żarty, aby pomóc zrozumieć, że młody Amor uczucia pary głębokie i delikatne. Konieczności sprawdzania zabawa, miłośnicy będą mogli omawiać ciekawe pytania z niezwykłym gościa; był chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, porozmawiać o jego królestwa, aby wyjaśnić cel łukiem i strzałą.
Impish Amor może wziąć dziewczynę z nim na chmurze, jeśli mu się podoba, a jedynymi prawdziwymi silne uczucia człowiek może mu się oprzeć. W tym przypadku, syn Wenus i Mars dokona najbardziej niezwykły prezent dzień – dwa ogromne puszki z pocałunkami.
Nowoczesne Romeo i Julia będą zadowoleni z Boskością, która odbyła się po południu. Nie każdy może się pochwalić, że poleciał do Amurem, aby uczcić wielkie święto miłości.
Świętuj Walentynki mogą być różne i każdy wybiera to, co lubi: kogoś po prostu usiąść w kawiarni, kogo – potem pójść do teatru, kogoś w filmie, ale ktoś zrobił i pozostać w domu. Ale zgodzi się Pan, zaznaczyć go w towarzystwie Kupidyna – oryginał. Dlatego, jeśli masz okazję spędzić to święto niezwykłe, zabawne i romantyczne, nie siedzieć w domu i podejmuje faworyta iz powrotem, aby zdobyć nowe szczyty!