497 Shares 4638 views

Bezpłatne obrońcą w futbolu – przypadek minionych lat

Bezpłatne rozgrywający w piłce nożnej, jest libero, znany również jako „czystsze” – gracz defensywny, które nie zostały wyznaczone wcześniej stanowiska mecz w obronie. W rzeczywistości, ta pozycja zechce, tak aby zapewnić ich drużyny „sprzątania” swoich wad, a jeśli to konieczne, „sprawia, że” interwencja bramkarza.


Dziś jest bardzo popularny pogląd, że inteligentny rozgrywający – Zespół wroga. Jest to częściowo prawda – ten, kto myśli, że mniej, a gra tylko co do zasady, jest mało prawdopodobne, aby pomóc zorganizować swoją konstruktywną ataku, ale jego samobójczą, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Najczęściej posiadał libero za partnerów jako zabezpieczenie dla bardziej ku przodowi od obrońców. Wydawać by się mogło, że swobodny obrońcą w futbolu wykonuje proste i nawet nieco prymitywne funkcje, ale w praktyce tak nie jest. Gracze jak Paolo Maldini i Frantsa Bekkenbauera doskonale w stanie wybrać żądaną pozycję, ponieważ mają doskonałą wizję tej dziedzinie.

Pozycja „wolnego” od piłkarz powstała w latach 70-tych ubiegłego wieku. Gra w czasie w oparciu o zasadę najczęściej „Nie przegap i spróbuj zdobyć”, to znaczy, początkowy zadaniem było – nie do pominięcia, wtórny – bramkę. Z jednej strony, ta logika jest nieuzasadnione brakowało – nie stracił. Z drugiej strony, widzowie są zainteresowani nie tylko wynik, ale także jakość samej gry, z grubsza rzecz biorąc, ludzie chcą pokazać. Z kolei obecność pozycji „obrońcy wolnej” implikuje defencists pięć gry w piłkę nożną, co oznacza w catenaccio stylu, które są przodkami Włochów – czysto defensywny futbol.

Drugi powód, dla którego „czyszczenia” przestały być popyt – mocowanie przy końcowej linii dla pojedynczego gracza. Dokładniej, przejście do gry z nowymi zasadami. Wcześniej, kiedy pozycja „spalonej” został nagrany w dwóch graczy przeciwnika, obrona może być podniesiony dostatecznie daleko do przodu, pozostawiając zamiatarki. Dziś spalonym fix dla jednego gracza, a większość zespołów na świecie, grać w obronie na linii. Zazwyczaj cztery obrońców. Rzadziej wariant z trzema tsentrbekov i bok bocznych działających na całym skrzydłem pola. W celu stworzenia sztucznej sytuacji „z gry”, cała linia ochrony powinien działać synchronicznie i we właściwym czasie, aby przejść do przodu.

W ten sposób, położenie „siatki z wolny” w futbolu została zniesiona zbędne. Klub i reprezentacja stopniowo zaczął grać „in-line”. Jednak przejście odbyło się płynnie i długi czas, aby uwolnić strzeleckiej w piłkę nożną był związany z osobistym defencist, które „dołączony” do wybitnego i groźnego napastnika, jeśli w ogóle, z przeciwnej drużyny. Ogólnie rzecz biorąc, historia futbolu jest wiele przykładów, gdzie (oprócz tradycyjnych obrońców, pomocników i napastników) funkcjonariusze futbolu i autokary wymyślają poszczególne pozycje na boisku, aby zwiększyć wydajność gry. Takie przykłady można skrzydłowy frontu rozgrywający „fałszywy ten” i tym podobne. D.