316 Shares 5786 views

Wesele po ślubie: lepiej późno niż wcale

Zbyt wiele par decydują się zorganizować wesele po ślubie. Czasami te dwie daty różnią się znacznie w czasie. A wierzący często zaprosić gości na ślub w kościele, a nie w ewidencji ludności. Oczywiście, dobrze, kiedy ślub po ślubie odbywa się w tym samym lub w następnym dniu, ale nie zawsze jest to możliwe. W niektóre dni, kościół nie jest koronowany, z wyjątkiem pozycji mają również odłożyć ceremonię. Małżeństwo trzeba stwierdzić, na przykład w związku z ciążą panny młodej.


Często ludzie są gotowi świadczyć o miłości Boga, po wielu latach spędzonych w zarejestrowanym wzór świeckiego małżeństwa. Niektórzy uważają, że to pomoże im być razem na wieczność. W rzeczywistości, jeśli zarówno mąż jak i żona pójdzie do raju, to oni tam spotkać. Iw piekle sam, więc ślub nie pomoże. Biblia mówi, że w niebie nie ma małżonka, więc ponowne małżeństwo po wdowieństwa – nie zdrada. Więc ślub jest dla tego życia, a więc reszta powinna być pozostawiona do woli Boga.

Sam ślub jest bardzo piękne, specjalne hymny wybrane dla niego, które mają głęboki sens. Każda akcja Priest Sprawy ceremonialne. Istnieje również wiele przesądów związanych z ceremonii ślubnej, ale księża prawosławni nie powinni zwracać uwagę na nich. Rzeczywiście, w naszych czasach nie jest tak ważne, kto będzie głową rodziny (jak jest ona związana większość przesądów), decyzje w rodzinie podjąć zarówno przesąd według zasad Kościoła – grzech. Najważniejsze – aby uwierzyć w ich miłości i pracy w związkach, miłości, a następnie po ślubie będzie jeszcze silniejszy.

Ludzie często pytają, czy grzeszne kobiety i mężczyźni pragną. Sama w sobie, to jest naturalne i normalne, i nie powinien próbować przypisać błąd miłości i małżeństwa. Każdy, kto mówi, że odpowiedzialna postawa – nieczysty, aby być wyklęty, więc nie słuchać opowieści o sekciarzy i renegatów. Ale fizyczny pociąg do płci przeciwnej powinny być traktowane jako podwładny. Jest jedna rzecz, jeśli pies pomaga swojemu panu w polowaniu, a druga – jeśli to jest na stole pożerającego dania dla gospodarzy. Dlatego konieczne jest fizycznie przyciąga znał swoje miejsce.

W Rosji, na wesele po ślubie – zwykle dlatego, że są koronowany dopiero po oficjalnej rejestracji małżeństwa. W sakramencie ślubu para spotykają, zaczynają się tworzyć jedno ciało i jedną duszę. Dlatego rozwód jako bolesne i nienormalny, jak rozdzierania mięsa. Jedynymi pozorne powody do rozwodu – cudzołóstwo, ponieważ zmieniła mąż złamał więzi małżeństwa.

błogosławieństwo rodzicielskie na weselu – bardzo starych i wielkiej tradycji. To nie było konieczne, nawet w dawnych czasach, młody i mógłby poślubić wbrew woli rodziców, ale to jest tak dobre, aby zdobyć poparcie ważnych ludzi w naszym życiu. Jak dawać i otrzymywać błogosławieństwo? Młoda klęczeć przed rodzicami, a oni są ochrzczeni każdy zakręt, wypowiadając słowa błogosławieństwa, po czym młody całować ręce rodziców. Błogosławieństwo nie jest czymś stałym i wiążące, co błogosławiony rodzice jak uważają za stosowne. Niektórzy po prostu powiedzieć: „Rada i kocham cię”, a inni pragną szczęścia i wiele dzieci, inni dają radę, w oparciu o doświadczenie. Tam nie ma żadnych sztywnych zasad, wystarczy poprosić rodziców, aby powiedzieć, co jest na ich umysł i co ich zdaniem najważniejsze.

Być może są małżeństwem od wielu lat, ale nie są jeszcze małżeństwem. Wesele po ślubie mogą być ustawione, a po wielu latach. Nigdy nie jest zbyt późno, zwłaszcza, że jest zarejestrowanym małżeństwa Kościół uznane i każdy normalny ojciec nie powie ci, że żyją w grzechu. Jeśli powiesz, to – można bezpiecznie narzekać. Koncepcja społeczna Kościoła Prawosławnego zdecydowanie nakazuje szacunek dla Kościoła, aby zarejestrować swoje małżeństwo. Jednakże, koronowany przez małżonków wspólnie łatwiej, ponieważ ich małżeństwo jest ochrona uprawnień nieba. Więc to jest więcej niż pięknej ceremonii.