661 Shares 9340 views

Zabawa konkursy na drugi dzień wesela w plenerze

Prawie zawsze, drugi dzień obchodów ślubie para przeprowadza się w naturze. I nic dziwnego, bo każdy, w tym osób, które chcą odpocząć od poprzedniego dnia pompą i po prostu odpocząć w swobodnej atmosferze. Jednak to nie znaczy, że nie jest konieczne, aby przygotować się na drugi dzień. Jest to konieczne, a jak! Jest to konieczne, aby określić kolejność, która odbędzie się przyjęcie, z liczbą gości i uczynić z menu. I aby nikt nie musiał się nudzić, trzeba wymyślić zabawnych konkursach na drugi dzień wesela na wsi. Niektóre z nich trzeba przygotować wcześniej, a możliwe jest, aby zwrócić się do bliskich przyjaciół i przyjaciółek. I jeśli to możliwe, wymyślić nowe konkursy na ślub, tak aby pokazać oryginalność i zaskocz swoich gości.


tak więc:

1. Pierwsza konkurencja, warunki, które mogą być przepisane z zaproszonych wcześniej, jest, aby wybrać najlepszy strój na dany temat. Na przykład już w zaproszeniu gości ślubnych ostrzegają, że drugi dzień tematem jest „Dzieci-słodycze” lub „Back in the przystojnego 90-tych.” Odpowiednio, i poprosić ich, aby prawidłowo wyglądać. W tym konkursie wygra gościa, który Twoim zdaniem będzie najlepiej odpowiadał motyw.
2. Sprawdzić gości, czy są one gotowe do życia rodzinnego, jak i ty. Poświęć wstępnie przygotowane duże lalki i oferują pięć uczestnicy umieścić na pieluchy, swadzim i ciszy. Kto poradzić sobie z zadaniem szybciej – a to nagrody.

3. Zawody w drugim dniu ślubu może być związany z łagodnym alkoholu. Wielu po wczorajszej burzliwej wypoczynku być kac, ale dlatego, że jest mało prawdopodobne, aby zrezygnować ze swojej oferty. Będzie ona polegać na tym, że przez przebitego rury, jak to jest możliwe, aby wypić piwo szybciej. Sprawiają, że bardzo trudne, ponieważ zabawa z tego, co osiągnięto dookoła.

4. Konkursy na drugim dniu ślubu na zewnątrz może być umieszczony nie tylko zaprosił, ale nowożeńcy. Zatem monety rozrzucone na ziemi i daje mąż i żona na miotle, można określić, kto będzie głównym żywicielem w rodzinie. Zwycięzcą zostanie ten, w którego kieszenie będzie więcej monet.

5. Aby móc uczestniczyć wszystkich gości, możliwe jest, aby posiadać ogólną konkurencję dla drugiego dnia wesela na wsi. Na przykład, może to być zadanie dla najbardziej oryginalnego tosty młodej rodziny lub tylko prawo prezent, wykonane z materiałów dostępnych złomu.

6. Zabawa i rozrywka wydaje się, gdy wszyscy goście są w kręgu, a wiodącym w momencie polecenie zostało wydane „Wszystko zrobione dla ucha sąsiada” „wszyscy za ręce”, lub Głównym zabawa zaczyna się, gdy gospodarz dostaje się do dolnych części ciała.

7. W odniesieniu do charakteru dużo wolnego miejsca, można grać razem „bereka” lub „policjantów i złodziei”. Można również podzielić na zespoły i grać zwycięskiej gry w piłkę nożną i siatkówkę.

Oraz w celu podważenia drugi dzień wesela w przyrodzie są atrakcyjne nawet najbardziej skromny gości, przygotować dla każdego zwycięzcy niewielką nagrodę, to na pewno obudzi w sobie wszystkie emocje i pragnienia, aby wygrać.