634 Shares 4579 views

Funkcje Acer Aspire V5 572G

Acer – jest notorycznie Tajwańska firma, która zajmuje się produkcją elektroniki komputerowej. Firma sprawdziła się. produkty Acer zawsze były znane niezawodnością, wysoką jakością i stosunkowo niską ceną. W tym artykule przyjrzymy się jednej z kreacji z Acer – Aspire V5 572G. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego modelu w szczegółach, o jego funkcji? Następnie przeczytaj ten artykuł!


Aspire V5 572G

Aspire laptop Acer V5 572G – jest to jeden z najlepszych przedstawicieli lekkich i cienkich laptopów. Model ten jest przeznaczony dla tych, którzy szukają kompaktowego i ergonomicznego urządzenia, które w ten sposób maksymalną możliwą moc. Głównym celem projektu Acer Aspire V5 572G – urządzenie, które może być wykorzystywane do tworzenia lub zużycie materiałów rozrywkowych (czy to filmy, muzyka, itp), na woli. A chłopaki z Acer udało. Weźmy bliżej przyjrzeć się tym cudem.

V5 572G wyposażony matowy HD Acer ComfyView 15,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości. Stosunkowo niedawno, Acer przyjęły nową technologię IPS-ekranów. Dzięki temu obraz dużo bardziej soczyste, wyższy kontrast i odwzorowanie kolorów na najwyższym poziomie. Acer Aspire V5 572G aktywnie wykorzystywana technologia, która pozwala na odtwarzanie filmów i filmów w jakości HD. Również w systemie notebooka jest zainstalowany Dolby Home Theater v4. Składa się on z czterech potężnych głośników. Ze względu na ich potencjał dźwiękowy Aspire V5 572G jest cztery razy wyższa niż tradycyjnych notebooków.

Konstrukcja urządzenia jest również na wysokości. Czarna wersja laptopa w klasycznym stylu biznesowych. A zwłaszcza dla tych, którzy lubią coś niezwykłego istnieje wersja w kolorze srebrnym i czerwonym.

Może teraz warto powiedzieć kilka słów o sprzęcie. Na pokładzie V5 572G jest procesor Intel Core i5-3337M. Jego częstotliwość zegara wynosi około 1,8 GHz. Jeśli chodzi o wideo, pomysłem Acer wyposażony GeForce GTX 720m (około 2 gigabajty pamięci graficznej) od firmy Nvidia. Zapewnia to ciągłą pracę w trybie wielozadaniowym, nawet komfortowe filmy oglądania w jakości HD. Mocy obliczeniowej Aspire V5 572G nawet wystarczy uruchomić nowoczesne gry w średnich do wysokich ustawieniach.

Aby udostępnić pliki z innymi urządzeniami cyfrowymi Aspire są wyposażone w czytnik kart, specjalnego bezprzewodowego adaptera Bluetooth oraz portami USB 2.0, 3.0. Również Aspire V5 572G pozwala być zawsze w sieci przez moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Ponadto, notebook jest wyposażony w kamerę Acer Crystal Eye HD, dzięki której komunikacja on-line z przyjaciółmi i rodziną będzie bardziej komfortowy.

Acer Aspire V5 572G: cena

Kolejny wyraźny zaletą urządzenia – w rozsądnej cenie. Warto Acer Aspire V5 572G aż 20.000 rubli (około 7000 hrywien). Jest to dość niska cena za notebook w tej klasie. Warto zauważyć, że konkurenci firmy dla urządzeń o podobnym zestawie wymagać dużo więcej.

opinie

Większość z opinii o pozytywnym charakterze Acer Aspire V5 572G. Kupujący chwalą ten model za wysoką wydajność, znakomity design, dobry dźwięk, itp Wiele osób kupuje ten notatnik powodu IPS ekran, który zapewnia wspaniały obraz. I, oczywiście, nie może nie podobać się stosunkowo niewielką cenę.

Jeśli chodzi o wady, wielu nabywców powiedzieć o systemie chłodzenia. Cooler podczas dłuższych sesji grania zaczynają hałasować, który może przynieść pewne niedogodności dla użytkowników. Ponadto, w ostatnich latach stało się dość trudno znaleźć ten konkretny model. Aby uzyskać V5 572G, będzie musiał sprawdzić więcej niż kilkanaście stron i sklepów. Jednak warto.

wynik

Acer Aspire V5 572G – wspaniały laptop, który pokazuje się dobrze pod względem stosunku ceny do jakości „”. Z jedynie minimalnymi wad urządzenie ma wiele zalet. Jeśli szukasz wygodnej, kompaktowej, a więc tani laptop do oglądania filmów, przeglądania internetu, gier, słuchania muzyki, Aspire V5 572G – najlepszym wyborem.