619 Shares 9487 views

Jaki jest najlepszy system operacyjny dla netbooków?

Do tej pory te małe urządzenia, takie jak netbooki stały się bardzo popularne wśród ludności, a to ze względu na fakt, że ludzie po prostu niewygodne w użyciu nieporęcznych laptopów w ich codziennym życiu. Deweloperzy zdają sobie sprawę, i dlatego ciężko pracuje, aby ostatecznie rozwiać kontrowersje, jaki jest najlepszy system operacyjny dla netbooków?


Jednak przed przystąpieniem do rozważań na temat systemu operacyjnego, który jest najlepszy dla netbooka, postaramy się wyjaśnić dokładnie to, co sama netbook. Netbook – jest to mini-komputer, mini-laptop. Z grubsza rzecz biorąc, netbooka – to mniejszy laptop, który musi poradzić sobie z zadaniami, które nie wymagają dużej pojemności. Być może niewiele osób pamięta, ale to właśnie w tym celu, a raz zaprojektowanych notebooków: mobilność, żywotność baterii, niewielkie rozmiary, dobrej wydajności do prostych zadań. Jest oczywiste, że laptopy nie są zaprojektowane, aby odtwarzać je w grze, i nie trzeba go, a co innego, gdy za pomocą laptopa siedząc na internecie lub obejrzeć dokument. Jednak czas mijał, przyszedł w XXI wieku w technologii zarówno rozwijających się i rozwiniętych, a zapalić netbooka. Nowoczesne notebooki mogą mieć wydajność nie odbiega od przeciętnego laptopa, ale w tym samym czasie, netbook będzie tańszy w cenie, bardziej kompaktowy, lżejszy i będzie mógł pracować niezależnie dłużej. Ze względu na wszystkie te czynniki, netbooków i zaczął zrobić poważną konkurencję dla jego starszego brata.

Istnieją różne systemy operacyjne dla netbooków, więc przy zakupie nowego urządzenia, konieczne jest, aby wziąć to poważnie i dokładnie przemyśleć przed zainstalowaniem na dowolnych systemów operacyjnych netbook. Teraz staramy się zrozumieć, co system operacyjny dla netbooków jest najlepszy.

System Windows 7. Co rzetelny, ten OS jest najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie. Większość wszystkich nazw komputerów na „wiatr” praca na świecie. Siedem opublikowana w 2009 roku i od razu stał się bardzo popularny wśród użytkowników komputerów PC i laptopów, netbooków i że konto? Na szczęście, twórcy zadbali o to i wydała kilka wersji nowego systemu operacyjnego. Najprostszy w użyciu i najbardziej odpowiednią wersję siódemki dla netbooka – to Windows 7 Starter. Ten OS jest bardzo lekki w porównaniu z innymi wersjami systemu operacyjnego i wykonane Starter specjalnie dla netbooków. Nie ma wątpliwości, że jest to system operacyjny dla netbooków jest najlepszy.

Na drugim miejscu znajduje się system operacyjny firmy Apple, zwany OS X. Wszyscy wiemy, że „jabłko” Firma produkuje najwyższej jakości techniki, które na długie lata wyprzedza swoich konkurentów w swoim systemie operacyjnym, ten fakt na twarzy. System ma bardzo ładny wygląd i bardzo prosty interfejs, który po starannej korekty, będzie jasne dla każdego. Jednak, niestety, oficjalnie instalowania systemu operacyjnego z urządzeń Apple mogą być tylko z tej samej firmy, więc jeśli mają szczęście posiadać netbooka firmy Apple, można tylko pozazdrościć, ponieważ produkty tej firmy jest warta, och, jak nie tanie. Jeśli nie masz netbooka z „jabłkiem” firmy, najlepiej o istnieniu tego OS łatwo zapomnieć.

Linux Mint – to trzeci system operacyjny dla netbooków, rozważamy. Jeśli potrzebujesz netbooka głównie do prostych zadań biurowych i surfowania w internecie, system operacyjny – najlepszym wyborem. Rozpatrywany system jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga specjalnej wiedzy, aby skonfigurować, ponieważ jest to bardzo proste. Dużą zaletą systemu Windows systemów operacyjnych przed jest to, że system operacyjny jest wolny i jest dostępny dla każdej zainteresowanej osoby. Wielu użytkowników Linux Mint jest użycie swoich netbooków, ponieważ do pracy na netbooku, jest doskonały.

Tak więc, po rozpatrzeniu trzech systemów operacyjnych dla netbooków, możemy stwierdzić, że określenie najlepszego systemu jest dość trudne, bo to człowiek każdego człowieka smaku, ale w uczciwości, warto zauważyć, że mimo wszystko większość użytkowników wybiera właśnie Windows 7.