743 Shares 8982 views

Gaming Laptop MSI GS70: opinie, recenzje, dane techniczne

Dzisiejszy rynek notebook jest tak zatłoczone, że wielu potencjalnych nabywców są w kompletnej dezorientacji, starając się wybrać urządzenie przenośne spełnia wymagania. Wszyscy producenci, instalując wydajne komponenty, powiedzieć innym potencjału gier urządzenia, ale okazuje się, że z wyników gier w jej oczywistych problemów z kolejnym testem nowości. W tym artykule czytelnik zapoznał się z prawdziwym potworem w świecie urządzeń do gier – laptop MSI GS70. On początkowo umieszczony jest na rynku jako najbardziej produktywnym urządzeniem przenośnym dla graczy na świecie. Opinie, recenzje, specyfikacje i badania pozwolą kupujący zrozumieć, jak być laptop do gier jest naprawdę.


legowiska smoka

Stylowy wygląd opakowania z tektury marka firmy MSI logo na czarnym tle jest przestrzegane przez producenta, gdy się poznaliśmy. Slogan na wyświetlaczu w oknie „najlepszych graczy – najlepszy wybór” natychmiast przyciąga uwagę potencjalnego nabywcy. Wewnątrz opakowania, użytkownik znajdzie laptopa MSI GS70, mocny zasilacz (120 W), instrukcja, karta gwarancyjna i CD ze sterownikami.

Jak wspomniano przez właścicieli w ich opinii, sfrustrowany słabym Bundling drogich urządzeń przenośnych, wiele przy pierwszym badaniu okna nie zauważają miłą niespodziankę od producenta. Ta czarna pokrywa tkanina z czerwonym emblematem producenta. Szczegółowe badania wykazały, że wewnętrzna część produktu jest wykonana z zamszu i na obwodzie pokrywy rozciąga zamek. Szkoda tylko, że uchwyt nie jest przewidziany do przeniesienia, ale sprawa tkanina nadal w stanie zabezpieczyć laptopa przed otarciami i zadrapaniami podczas transportu.

Wygląd i jakość wykonania

Drogi urządzenie 17-calowe zawsze różniły się nie tylko w wymiarach i wadze oraz znaczna. W związku z tym poważne marki do produkcji korpusu próbuje użyć materiałów kompozytowych. Gier laptopa MSI GS70 sadzy przy użyciu stopu aluminium i magnezu. Użytkownicy będą zadowoleni, aby dowiedzieć się, że pokrywa urządzenia nie jest błyszcząca i ma drobną ściągacz – brak odcisków palców oraz łatwość transportu w jednej ręce zapewnione. Szkoda, że plastikowy spód notebooka, jak pokazuje praktyka, metal będzie lepiej radzić sobie z radiatora.

Potężny ekran zawiasy doskonale zachować kąt nachylenia, ale dla 17-calowego urządzenia sztywność nadal nie jest wystarczająca. Jakość wykonania korpus jest wysoka. Nie ma przerw, tarć, zadrapania i inne „niespodzianki”, które są bogate w tanim segmencie laptopów. Ścisłe obudowa styl jest niezgodny producent godło (tarczy ze smokiem), wyraźnie nawiązując do zdolności urządzenia do zabawy.

Spotykają się na ekranie

Oczywiście, pierwsza znajomość z urządzenia po jego uruchomieniu, zaczyna się od ekranu. Duży, piękny, jasny – i to powinno mieć laptop do gier MSI GS70. Opinie dotyczące jakości ekranie natychmiast podzielić na dwie kategorie: pozytywne i negatywne.

Dobrze jest, aby producent ekranu 17 cali umieszczono matrycę o rozdzielczości FullHD (1920×1080). ekran matowy pozwala właścicielowi w celu uniknięcia odblasków w słońcu i jest wystarczająco dobry, aby zobaczyć zdjęcie w jasnym świetle. współczynnik proporcji, zgodnie z oczekiwaniami, urządzenia do gier to 16: 9. W tym celu godności.

Notebook matrycą TN + Film. Tak, czas reakcji 2 ms przy tym., Ale z reprodukcji kolorów i kąty widzenia są oczywiste problemy. Nie zapomnij o idealnej czerni – fani go dynamicznych gier po prostu nie widać. Dość dziwna decyzja firmy MSI – zamiast nowoczesna matryca IPS używane technologia z ubiegłego wieku.

Interfejsy i złącza

Niektórzy właściciele w swoich komentarzach wyrażone w negatywnym kierunku w stosunku do producenta MSI nie jest w urządzeniu, napęd DVD-RW, ale dla wielu jest to bezużyteczne, ponieważ wszystkie programy, w tym gry, długie instalowane za pomocą dysków przenośnych. Ale Blu-ray-urządzenie do oglądania filmów wysokiej jakości byłaby droga w laptopie GS70 MSI.

W producenta laptopa lewe okienko umieścił Gigabit portu RJ-45, jedno złącze HDMI, dwa porty mini-Display, dwa USB 3.0 interfejs i prawdziwy system stereo w formie trzech interfejsów audio (słuchawki, line out i mikrofon). Ale, jak zauważył przez profesjonalistów, do interfejsu można podłączyć system 5.1 lub 7.1.

Prawy panel jest nieco ubogi: dwa port USB 3/0, czytnik kart pełny, złącze do zasilania i blokady Kensington. Fani gry na zorganizowanie walki w pozycji leżącej jest bardzo przyjemne, że tylny i przedni panel nie posiada dodatkowe złącza i osłonie chłodnicy.

funkcje komunikacyjne

Jak można było oczekiwać, że laptop do gier MSI GS70 jest wyposażony w najbardziej produktywnym modułu Wi-Fi na świecie zasilany przez Qualcomm Killer, 1525. Fakt, że wie, jak niezależnie zmniejszenia wielkości opakowania z pogorszeniem sygnału bezprzewodowego, a zatem nie pozwoli graczowi zakończyć grę w zmniejszając jakość komunikacji. Promień sygnał w przyzwoity laptop – dwie ściany kapitałowe między laptopem a routerem jest możliwe do obserwowania urządzenia wyświetlającego z dwóch taśm LED.

Bezprzewodowy moduł Bluetooth 4.0 działa bez zarzutu. Zapewnia użytkownikowi wszystkich możliwych funkcji określonych w specyfikacji. Pierwszy właściciel odsetek, współpracować z wieloma urządzeniami: Komunikacja z telefonem, pracuje jako modem transmisji stereo do słuchawek bezprzewodowych. Brak straty i hałas, wszystko odbywa się bardzo sprawnie.

stereofoniczny

Wysokiej jakości zintegrowany dźwięk w laptopie – to bzdura, że to, co mówią w swoich opiniach, wszyscy właściciele urządzeń mobilnych. Laptop MSI GS70 nie jest wyjątkiem. Niech producent i stara się zapewnić komfortowe ustawienie głośniki Dynaudio, ale małe głośniki wysokotonowe, ograniczonej bas, nigdy odtworzyć przyzwoity dźwięk. Jednakże producent nie dał się na swoich celach i dostarczyć urządzenie zastrzeżonych narzędzie do konfiguracji dźwięku Sound Blaster Cinema 2. Zdaniem ekspertów, nie jest konieczne kroki, dodatkowe zasoby i nadpłaty przy zakupie za niegodnego funkcjonalności.

Ale po podłączeniu głośników aktywnych do gniazd audio, sytuacja zmienia się radykalnie zewnętrzny. Pełny zakres częstotliwości ma zamek przy wysokim poziomie głośności, zewnętrzne szumy i zakłócenia z urządzenia chłodzącego.

Urządzenie wejściowe

Według względnej laptopie Opinie MSI GS70, klawiatura urządzenia godnego: piękne, wyjątkowe i bardzo wygodne. Po pierwsze, jest to pełnowymiarowy, tam są wszystkie klucze, w tym numer pad. Klucze oddziela od siebie niewielką szczeliną, a górna część z przycisków ma mały fazowanie. Taka decyzja nie pozwoli jeden palec kliknąć kilka przycisków, a gdy przycisk opada płynnie, bez żadnych tras. Przyciski Stroke średnia ma niski zwrot.

Klawiatura posiada wbudowany w podświetlenie LED. Oprócz sterowania wyświetlaniem kolorów, użytkownik może ustawić branży oświetleniowej – tysiące opcji, w tym własnego systemu oświetleniowego. Jest to bardzo wygodne do regulacji podświetlenia w dynamicznych gier pod nim, prosząc tylko odpowiednie klawisze blask. Zarządzanie odbywa się przy użyciu własnych narzędzi producent, dostarczonego na urządzeniu CD-ROM.

Touchpad i złożoność z nim

Duży rozmiar touchpada pewno przyciągnąć uwagę klienta. Szorstka powierzchnia nie pozwoli palce przesuwać i wykonać fałszywy ruch. Kursor przesuwa się po ekranie za pomocą jednego przycisku. Warto zauważyć, że touchpad MSI GS70 czarny, elegancki i promował znany tajwański producent Elantech, która specjalizuje się w takich urządzeniach do laptopów biznesowych. Jednak sądząc po opiniach właścicieli, to nie wystarczy dla nowoczesnych urządzeń.

Notebook do gier touchpad nie obsługuje multitouch. Na koszt urządzenia w 2000 roku. e. to jest po prostu nie do przyjęcia. Korzyść z wielu graczy woli używać manipulatora, ale do pracy z systemem operacyjnym lub oglądania wideo Chciałbym, aby w pełni kontrolować.

Ergonomia i użyteczność

Jak pokazują badania przeprowadzone na laptopie MSI GS70 przeglądu, wyraźnie czegoś brakuje na temat funkcjonowania urządzenia. Zbyt duża porowatość. Jak wspomniano przez właścicieli w ich opinii, chciwy producent z czytnikiem linii papilarnych. Mimo wszystko, większość ludzi, którzy mogą sobie pozwolić na notebooka do gier znajdują się w klasie biznes, a zatem tej niszy, laptop musi mieć modę w swoim skanerze środowiska.

producent umieścił przyciski funkcyjne na klawiaturze, poniżej przycisków F1-F12. Decyzja ta negatywnie postrzegany przez wszystkich użytkowników. Na panelu po lewej i prawej stronie touchpada, można umieścić układ sterowania podświetleniem klawiatury, albo coś innego pożytecznego. Raz wszystko bez smaku i niezdarny ona wykonana.

wydajność laptopa

MSI GS70 gaming laptop jest sprzedawany w kilku wersjach. Producent starał się tak, że ich wartość nie różni się bardzo od siebie na rynku. Najważniejsze funkcje:

  • Urządzenie służy do serca dwurdzeniowy Intel Core i5 lub większą i7 rdzeń z czterech rdzeni;
  • pamięć RAM jest w zakresie od 8 do 16 GB;
  • ustaw kartę graficzną GeForce GTX 765M z dwóch gigabajtów na pokładzie (w nowych wersjach znaleźć GTX 870M); może zostać wyłączony w celu oszczędzania baterii; w takich przypadkach, praca zostanie zintegrowany adapter Intel HD4500;
  • w laptopie można zainstalować pojemność 750 GB dysku lub napędu SSD 256 GB; znaleziono urządzeń, które są wyposażone w dwa napędy dysku (750 GB 120 PL SSD);
  • Urządzenia mogą posiadać licencjonowaną systemem operacyjnym Windows 10 lub dostarczana w czystej postaci.

IT-technologii, eksperci zalecają, aby wolą urządzeń zainstalowanych najmocniejszy procesor ponieważ pozostałe elementy są uaktualniane w domu.

Pacific Dragon – to nonsens

W swojej telewizji komercyjnych producent obiecuje swoim klientom, że wszystkie intensywnych walk przed ekranie laptopa MSI GS70 odbędzie się w kompletnej ciszy, która zadba o podwójnym systemie chłodzenia. Być może, MSI ma technolodzy są w złej gry. Jako profesjonaliści, którzy przeprowadzili przegląd i badanie systemu chłodzenia procesora i karty graficznej nie przegrzać, krąży powietrze w układzie jest doskonała, a metalowy korpus posiada funkcję radiatora. Ale hałas wentylatora do wielu właścicieli, którzy nie mają rękę na słuchawki, przynieść niedogodności.

Zimne powietrze, przez producenta konstrukcji, wykonane z góry (za pomocą osłony wlotu powietrza znajdujący się w pobliżu przycisku zasilania) i płatwi grzejników miedzi układu chłodzącego jest wyprowadzany na zewnątrz poprzez prawo i na lewo od komputera. Z fanami wyraźnie nafantazirovali fabrycznych – są one małe i wysoka prędkość, hałas z nich po prostu nie można uniknąć.

Żywotność baterii

Pojemność wbudowanej baterii 5400 mAh bateria w laptopie MSI GS70, których cechy są najbardziej wydajne na rynku telefonii komórkowej, to wygląda jak coś daremny. Jako właściciele urządzeń w swoich opiniach, wewnętrzny akumulator służy jako bezprzerwowego zasilania w przypadku awarii zasilania lub przy zmianie dyslokacji i pozwala, bez wychodzenia z gry, przesuń laptopa do innego pokoju.

Na mocy nowej baterii z dyskretną kartą graficzną jest wyłączone i wszystkie interfejsy bezprzewodowe jest w stanie trwać na jednym ładowaniu przez około dwie godziny. Ale w procesie odtwarzania akumulator wyczerpie się szybko, często 50-55 minut w eksploatacji. Mniej niż godzinę – to jest całkiem normalne dla potężnego notebooka do gier.

Czyszczenie i uaktualnienia

Interesująca jest laptop MSI GS70 opinii właścicieli, którzy zdecydowali się na własną rękę, aby produkować czysty zatkany kurz wentylatora. Pokrywa ochronna urządzenia mobilnego jest utrzymywana poniżej 19, za pomocą śrub. Użytkownik może łatwo znaleźć 18, ale jeden będzie trudno znaleźć. Empirycznie stwierdzono, że naklejka gwarancyjna wklejony na jednej śruby. A następnie wybór utraty dwuletnią gwarancją, lub nie do czyszczenia laptopa. Jak mówią eksperci, nieźle radzi sobie z przez dmuchanie fanów odkurzacz, który z pewnością należą wydmuchem.

Ale z rozbudowy pamięci, jeśli użytkownik nadal postanowił zdjąć pokrywę ochronną, mają ładny potu. Przed oczami użytkownik będzie wszystkich: System chłodzenia, magazynowania, moduły komunikacji bezprzewodowej oraz wiele żetonów. Ale pamięć nie będzie – muszą wyglądać zaginionej arki. Producent umieszcza je na tylnej stronie płyty głównej. Użytkownik będzie musiał odłączyć tuzin pętle, odkręcić i zdjąć płytę. Jedynym sposobem, aby uaktualnić RAM.

Testy w grach

Po przetestowaniu laptopie MSI GS70 czarny, wielu ekspertów zauważyć doskonałą jakość techniczną nowych elementów, które pozwalają urządzenie do radzenia sobie z wszystkich popularnych gier. Ta sama legenda w świecie gry – BioShock Infinite – przy ustawieniach Ultra jest mało prawdopodobne, aby uruchomić na 99% wszystkich notebooków, ale tu – wielkie grafiki, bez żadnych opóźnień do 38 klatek na sekundę. Wszelkie popularne i dużej ilości zasobów i gra zacznie działać bez niespodzianek w najwyższej jakości w tym urządzeniu mobilnym.

Wydajny procesor i karta graficzna do gier jest wyjątkowo różni się od urządzeń zainstalowanych w komputerach osobistych. Notebook posiada ograniczenia żywieniowe kiedy chip procesora jest przekazywana do trybu oszczędzania energii, a prace karty graficznej na niższych częstotliwościach, nie wspominając o magistralę danych 128-bitowym. Wszystkie porównania powinny być przeprowadzane wśród podobnych urządzeń, w tym przypadku pozycja lidera Test laptopa w grach na GS70 MSI.

Konkludując

Przegląd, funkcje i opinie właścicieli niezwykłą notebooka do gier MSI GS70 prowadzić jeden wierzyć, że producent osiągnął swoje cele – uczynił jednostkę najbardziej wydajne na świecie, nadając jej specyficzne cechy jego konkurentami, przyciąga uwagę potencjalnych nabywców. Że jest tylko klawiatura z podświetleniem LED, który jest kontrolowany przez właściciela. Nie zapomnij o wydajnych komponentów, stylowy design oraz zastosowanie stopu aluminiowo-magnezowego, aby zapewnić obudowę urządzenia.

Są to komentarze. Najgorszym czynnikiem dla wszystkich właścicieli panel LCD o niskim stopniu złośliwości, zainstalowane w laptopie. gwarancja strata podczas zdejmowania pokrywy ochronnej jest drugi ujemny w tym urządzeniu. Niska żywotność baterii, słaba jakość dźwięku wbudowanych, szum wentylatorów i brak skanera linii papilarnych dla wielu są małe rzeczy, ale nie zapominaj, że koszt laptopa w 2000 roku. e. Należy dopasować swoją cenę.