81 Shares 3143 views

Jak na drutach sweter Lalo?

Jak często dobry pomysł, zrealizowany w życiu sprawia, że nazwisko artysty. To, co się stało, gdy projektant znaleźć Lalo Dolidze – praktyczne i wygodne cardigan związane duże kosy – stworzył furię wśród najbardziej znanych artystów i czołowych autorów dzianiny mody. W krótkim czasie model zdobył tytuł „cardigan Lalo”, a jej koszt jest już bardzo imponujące. Mimo popularności tego modelu i postacią tajemniczą, wykonanie nie jest najtrudniejsze. Być może w tym jego podświetleniem – wynik pracy był prosty i praktyczny jednocześnie Oszałamiająca modelu. Jak na drutach sweter Lalo, co do korzystania z metod i narzędzi, w tym artykule pokaże.

Opis modelu

Wspaniały przytulne dzianiny kardigan wykonany duże szerokie warkocze, uruchomiony całej dzianiny w różnych kierunkach – niezwykły akcesorium, ponieważ tworzy fałdowanie i dodatkową objętość. W tym tomie i przepychu to model taki jak sweter Lalo. Opis prac na początku, że pozorny ogromna praca naprawdę nie jest tak wielka, ponieważ model jest wykonany z dość grubej przędzy. Plecionek są wykorzystywane jako główny motyw wzoru, zmiana kierunku od środka oparcia, a półki są podłączone w lustrzanym odbiciu.

Przędza i druty

Aby działać wybrać rozmiar modelu 42-44 do przybliżonej ilości 85-66-92. Lalo monochromatycznego kardigan lepiej spełniać średnią grubość przędzy: Wygląd drobnych oczkach włóczkę Alize Lanagold (100 m / s 240 m) w jednym dodatkiem. Okazało dobrej jakości przędzy, umiarkowanie obszerny jakość jest tkana z wyjątkowych poślizg na szprychach.

Doświadczony głównego opanować rozpinany dziania w jednym kolorze, wykonywania prac na wyłączny przykład, z płynnego przejścia koloru, o nazwie gradientowa. Ale przejście musi być bardzo gładka. Na przykład, kardigan Lalo, zdjęcie, które pokazuje, wygrywając i wizualnie zwiększa model kosztowy.

Tutaj początkujących mistrzowie mogą napotkać przykrych niespodzianek – ostre granice kolorów nie ozdobić modelu. Aby uzyskać jakościowe przejście, za pomocą cienkiej przędzy do szycia, Yardage 100 gram kłębek która wynosi 1600 m. Drobnego wełna producenta przędza „Semenovskaya przędzy”, na przykład, seria „Lydia”. Picking up 2-3 kolory mogą być niezauważalne przejścia z jednego koloru do drugiego, stopniowo je zmienia. Włóczka jest zazwyczaj w 7-8 uzupełnień i przemian stopniowe zastępowanie jednego wątku daje doskonały efekt – łatwy wirtuoz gradient.Obemnye pluć zakładać wystarczający luz dzianiny, więc optymalna wielkość szprych do jego realizacji są uważane numer 4-5.

Charakterystyka wydajności

Wielu mistrzów dzianiny sweter Lalo jedną integralną dzianiny bez szwów bocznych do pach i innych – wykonanie poszczególnych części (oparcia, półki, tuleje). Inne różne metody egzekucji wybrano mistrz zaplanowaną pracę. Oferujemy tradycyjne kawałki metodą tkania z późniejszego montażu. Począwszy tkaczy będzie bardziej przejrzyste i łatwiejsze.

Podstawą dla wzoru dziania sweter objętości oplot 32 pętli na przemian z toru składającej się z dwóch backstitches pętli. Lalo kardigan z dzianiny oplot z 14, z czego 6 jedzie do oparcia 4 na forehand połowę. Tuleja oblał nim biegnie od 3 warkocz. Obroża jest kontynuacją przednich półkach warkocz.

Dzianiny kardigan Lalo

Każdy Knitter, wykorzystując własne doświadczenia, wybiera optymalny obraz, koncentrując się na wielkości. W celu przeprowadzenia model żądanej kwoty wybierz główną warkocz napędowej pętli wzór 32 (16/16), który, wytrysk w 30 szeregu powtarzających relacji. W celu osiągnięcia większej ulgi oplot może tryskać je przez mniejszą liczbę wierszy, ale ponieważ nasz przykład jest za specjalistę w działaniu modelu, będzie trzymać się tego wzoru: w każdy numer 30 m osobistych pokrywały całą pluć na wykonanych części. Czy to tak: 16 szwów na nieprodukcyjnym igłą wytrzymać do pracy lub przed nim, a pozostałe 16 pętle provyazyvayut a następnie wykonać 16 pętli z dodatkowych szprych.

Cechą charakterystyczną tego wzorca jest oddzielenie kierunku warkocz dziewiarskiej od środka, czyli lewa strona oparcia pasowały zboczu warkocz lewy i prawy – .. Od skarpy po prawej stronie. Żądany nachylenia uzyskuje się poprzez przesunięcie pętli na szprychy złamanej ostrza lub przed nim. Spit skierowany w lewo, czy zawiasy są składane przed pracą, po prawej – igły z pętli za dzianiny. Tak, jak robić na drutach sweter Lalo?

z powrotem

Ten szczegół, jak również wszystkie dane kardigan dzianiny dołu. Dokonywania obliczeń pętle 6 pętelki oplotu 32 + 5 między szynami 2 + 2 pętla granica = (6 * 32) + (5 * 2) + 2 = 204 pętli.
Wpisując je na szprychach sprawiają, że rozprzestrzenianie się pętle zaczynają dziać się następująco: 1 koralik * 32 osób, 2 PHI .. (Powtórz 5 razy) * 32 osób., 1 kroplę.

Provyazat armhole do stopniowego odejmowanie 34 pętli (lub jednego oplotu liczbę pętli + 2) na każdym boku. W wyniku tego, w górnej części oparcia składa się z 4 plecionki. Schemat zmniejszenie: w pierwszym rzędzie pętelek 8, a następnie co drugi rząd 13 razy Bates dwóch pętli. Następnie wstęga jest przeprowadzane bezpośrednio przed końcem wysokości armhole i zamyka bok.

przed

Warkocze do dziania lewy występ wykonana z kątem prostym, to znaczy zachodzą na siebie połowa pętle z plecionki usytuowanymi roboczej – .. Z lewym zboczu (przed dodatkowym ostrze igły).

Każda połowa przed obrazem 4 warkocze, z których skrajne gdy wysokość internetowej odpowiadające spadku przechodzi i pozostaje w górnej części 3 mierzei.

Dzianiny do linii barków, dwie pętle oplotu jest zamknięty, a trzeci – są otwarte, zebrane na szpilki, ponieważ dzianina, a następnie tworząc kołnierz.

Ilość ściegów dziewiarskich półkę jest 136. Zakres pętli w następujący sposób: 1 cr * 32 osób, PHI 2 … (Powtórz 3 razy), * 32 osób. 1 Kr.

Armhole provyazyvayut podobną realizację obwodu z tyłu, zamykając raz pętle 8 i 13 razy przez 2 pętle.

tuleja

Tuleja składa się oplotu 3, jest utworzona z OKATO. lewy rękaw warkocze są wykonywane z odpowiednim kątem, prawo – lewo. Pod numerem 102 szprychy pętle i tak provyazyvayut 1 cr * 32 osób, PHI 2 … (Repeat 2x) * 32 osób. 1 Kr. Bez dodatków dzianiny około 25 cm, a następnie rozpoczyna się tworząc tuleję, do galon pętelki na brzegach. Średnio na każdym boku wstęgi zwiększa się przez dodanie w każdym 4 rzędu jednej pętli 12 razy. Po zakończeniu dziania na żądaną wysokość (około 45-46 cm), dla rozpoczęcia formowania odejmowanie: 4 w pętli jeden raz, 3 – 2 razy, 1. – 3-krotnie, po czym wstęga będzie się składać z trzech tulejki oplotu i liczby pętli odpowiadać 102. odpowiednie provyazyvayut wiersze 10-16 (w zależności od wysokości), a następnie przystąpić do provyazyvaniya OKATO: co 4 wiersz Bates 1 pętli 8 razy, a następnie co 2 m – 1 th pętli 15 razy, 2 pętle – 12 razy. Pozostałe 30 pętle zamknięte.

Kardigan Lalo mówił: kołnierz

Model pasuje do kołnierza, co wiąże pozostając otwarta Central Loop Braid dwie półki. Oni nadal drutach do pożądanej długości do centrum tyłu, a następnie zamknięte pętle, zszywane i szyte na szyi. Pozostaje starannie uszyć Części drutach ściegiem.

W ten sposób działa ten ciekawy model – Cardigan Lalo. Zdjęcie oryginalne swetry wykonane projekt domu, podkreślają wyrafinowania i prostoty artykułów autora.