614 Shares 7140 views

Jak zrobić piękny kwiat z tkanki?

informacje historyczne


Pochodzenie takich przedmiotów, jak serwetka, bierze korzenie w starożytnej Grecji, gdzie tkanina może służyć jako listek figowy. Są starannie wytarł masters niewolników po posiłku. W starożytnym Rzymie, preferencje dano do bardziej cywilizowanych lniane serwetki. W średniowieczu, moda na nich przyszedł do Europy. Ale chusteczki papierowe jednorazowe nie pojawił się tak dawno temu – na początku ubiegłego wieku, a ich ojczyzną jest Japonia.

Kwiat tkaniny – dekoracja stołu

Na świąteczny stół jest obowiązkowym atrybutem. Chusteczki są praktyczne i reprezentujących całe dzieła sztuki – piękne ozdoby wielowarstwowa różnorodność dekoracji. Mogą to być nie tylko użyteczne, ale także wykonywać funkcję estetyczną. Na przykład, kwiat z serwetki będzie rewitalizacji elementu na stole. Jest on umieszczony w wazonie lub świecznik ozdobić je umieścić obok tablicy.

Jak zrobić kwiaty z taśmy i papieru

Podjąwszy na stworzenie pięknej zarodku, należy określić kolor wstążki lub papieru. Spójrz gdzie chcesz umieścić produkt, a zakres głosowania kolorów otaczającej przestrzeni. Na przykład, czerwony kwiat z serwetki będą doskonale komponować się z tego samego koloru na naczynia lub przedmiotów na obrusie, ale w żadnym wypadku nie całkowicie czerwony obrus. Jeśli zdecydujesz się ozdobić produkt panelu wstążki, należy również wziąć pod uwagę, gdzie będzie powiesić. W związku z powyższym, wybrać odpowiednią ramę, taśmę barwiącą lub papieru, ale w połączeniu z tapety lub farby na ścianie.

Jak zrobić kwiaty z serwetek

Goście niespodzianka lub przygotować małą pamiątkę nie jest trudne dla przyjaciół. Bądź cierpliwy i dostroić w twórczy sposób. Aby kwiat z tkanki, jak piwonia, należy wykonać następujące kroki.

proces:

– konieczne jest podjęcie 2 podpaski i pokroić na 4 kawałki. 8 powinien wyglądać części kwadratowy;

– Złożyć kwadraty w postaci akordeonu, to wszystko trzeba zaokrąglić krawędzie nożyczkami (nie można zrobić i opuścić plac). Ten przyszły płatki. Daj im pożądany kształt;

– rozłożyć jak wachlarz i podnoszenia jedną stronę warstwy środkowej;

– następnie wykonać taki sam ruch drugiej strony, tworząc kwiat serwetki.

wynik:

trzeba mieć pączek piwonii. Jest to często stosowane jako składnik o bardziej złożonym składzie kwiatu. Chwytliwe i efektowny wygląd w bujny bukiet kwiatów, zwłaszcza przy użyciu kontrastujących kolorach. Delikatne połączenie tworzą pąki różowe i białe odcienie. Bardziej wyraziste rezultaty można osiągnąć poprzez umieszczenie w pęczek kwiatów z serwetek żółtych i czerwonych.

Twórczy materiał włókienniczy –

Oprócz serwetek papierowych, kurs może przejść tkaninę tekstylną. Wyciąć tutaj nie trzeba nic. Specjalna technika składania bielizna serwetka czyni go idealnym Rosebud. Zielony kwadrat tkanina zrobić fundament i jasnego (czerwony, żółty, niebieski) tworzą kluczową Focus – sam kwiat.

Rada:

stworzyć kwiat z tkaniny lub satynową tasiemką nie należy wybierać bardzo twardy materiał. Skrobie specjalnie tkanka nie jest konieczne. powinien być miękki i giętki, niż kątowa i trudne do różnych manipulacji podczas wytwarzania kompozycji.